פורטל פיננסי חדשני

פורטל פיננסי חדשני

דף הבית | ביטוחים | סוגי ביטוחים | ביטוח עסק: ההגנה שלכם מפני נזקים עתידיים!

ביטוח עסק: ההגנה שלכם מפני נזקים עתידיים!

יונתן שלום
4 באפריל 2021
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים

פתיחת עסק מלווה בהרבה מאוד חששות, תהיות, סיכונים וכמובן בירוקרטיה. יזמים עצמאיים, משקיעים את כל זמנם, כספם ומבטחם בעסק, שכולל לעיתים השקעה ראשונית גדולה מאוד, ההשקעה מבוססת על האמונה שזו הבחירה הכלכלית והמקצועית הטובה ביותר עבורם.

בפועל, כל הצלחה או כישלון עלולים להשפיע בצורה משמעותית מאוד על העתיד של בעלי העסק ועל משפחתם. האחריות של בעלי עסק עצמאי היא עצומה, וצריכה לבוא עם סוג של בטחונות. לכן, ביטוח עסק הוא עניין קריטי וחשוב. 

ביטוח עסק הוא קריטי לכל שלב, ובמיוחד כאשר מעסיקים עובדים, והעסק ממשיך להתפתח. עם הגדילה, יש עוד ועוד סכנות שנוצרות עבור העסק, והוא חשוף יותר לאתגרים המגיעים מלקוחות, ממתחרים ואפילו מקולגות. 

יש יותר ויותר דברים שעלולים להשתבש, לכן יש צורך לבטח את העובדים עצמם, וכמובן, את כל מה שקשור לעסק באמצעות ביטוח עסק – החל ממשאיות תובלה, דרך מחסן ועד ביטוחים הקשורים למבנים עצמם. גם עסקים שלא מספקים מוצר פיזי, אלא שירות מכל סוג, צריכים ביטוח מותאם, שיעזור להם להתגבר על מצב בו נגרם להם נזק במזיד או במתכוון. 

חשוב מאוד לא לזלזל בנושא ביטוח עסק, מדובר באחד הנושאים הקריטיים לכל בעל עסק ויש לקחת אותו ברצינות ובכובד ראש, ובכך להגן עליכם בתור מעסיקים ולהגן על העסק שהקמתם בעשר אצבעות, ולמנוע מצב בו עקב היעדר ביטוח עסק, תאלצו להוציא מכיסכם סכומי כסף לא מבוטלים אשר היו נחסכים אלמלא זנחתם את נושא הביטוח.

הירשמו לניוזלטר "שמענו" וקבלו בזמן אמת את כל החדשות, הנושאים והעדכונים הפיננסים החמים!

מהו ביטוח עסק ולמי הוא מיועד?

למעשה, ביטוח עסק הוא ביטוח המיועד עבור כל מי שמנהל עסק, בין אם הוא עסק גדול ורחב היקף, ובין אם מדובר בעסק קטן. הצורך קיים אצל כל אחד, מפני שהסכנות אורבות מעבר לפינה, בכל מיני סיטואציות.

קיים מגוון רחב של סוגי ביטוח לעסקים והנושא עלול להיות מאוד מבלבל, לבטח עבור אנשים שאינם מכירים את נושא הביטוח ולא מתמצאים בביורוקרטיה ובפוליסות ביטוח, כמו לא מעט בעלי עסקים קטנים בישראל. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים שמכירים את תחום הביטוח לעסקים על בוריו, ולבחור את הביטוח הנכון ביותר עבורכם – כדי שיכסה כמה שיותר מצד אחד, אך שלא יהיה יקר מדי, לא משתלם או מוגזם לאור הצרכים של העסק.

אילו כיסויים כלולים בביטוח עסק?

ביטוח מבנה ותכולה

פוליסות של ביטוח עסק כוללות מגוון רחב של כיסויים. אחד הכיסויים החשובים ביותר לעסק, הוא ביטוח מבנה ותכולה של העסק. למרות שהרבה מאוד עסקים עובדים כיום מהבית, עדיין יש עסקים שזקוקים למבנה כגון: משרד, חנות או מפעל, כדי לתפקד.

מבנה העסק צריך להיות הבסיס היציב של העסק, וזה כולל לא רק את המבנה עצמו, אלא גם את התכולה שלו. לרוב, אנשים שומרים בתוך המשרד את השרתים שלהם, הציוד החשוב של העסק ואפילו את המכונות המייצרות את המוצרים שלהם. לכן, ביטוח עסק למבנה ותכולה נחשב לקריטי, מכיוון שהוא מגן על בעל העסק מפני נזק במזיד כמו: פריצות, גניבות, וגם מפני נזק שנגרם לא במזיד כגון: שריפות, רעידות אדמה וכדומה.

ביטוח אובדן הכנסה

ביטוח אובדן הכנסה לעסק הוא נגזרת של ביטוח עסק מסוג מבנה, שכן הוא מכסה את המבוטח עבור הנזקים הכספיים שייגמרו לו במקרים של נזקים פיזיים לרכוש או למבנים. כלומר, כאשר עסק של אדם נשרף או נפרץ, והוא אינו יכול לעבוד במשך תקופה מסוימת, הוא מפסיד הכנסה נוספת מעבר להוצאות על המבנה. על כך הוא מבטח את עצמו בביטוח אובדן הכנסה, שמבטיח פיצויים לבעל העסק מחברת הביטוח במקרה של אובדן הכנסה.

ביטוח אובדן הכנסה לעסק אינו ביטוח סטנדרטי, אך חשוב מאוד במקרים רבים כמו למשל, בעל עסק שיש לו מפעל שמייצר מוצרים, אינו יכול להמשיך לעבוד כאשר המפעל מושבת, ולכן מפסיד המון כסף.

ביטוח סיכוני סייבר

ביטוח סיכוני סייבר הוא אחד הביטוחים המעניינים ביותר שקיימים בעולם המודרני. כמובן שזהו ביטוח שנכנס למודעות רק ב-20 השנים האחרונות, כאשר המחשבים הפכו לחלק אינטגרלי מהעסק. מרבית העסקים כיום תלויים באופן כמעט מוחלט במחשבים שלהם ובתוכן שנמצא על השרתים שלהם. כאשר נגרם נזק לאותו תוכן, העסק סובל מאוד, ולפעמים מפסיק לעבוד. ביטוח סיכוני סייבר הוא ביטוח שמגן על העסק מפני מצבים כאלו, ומפצה את בעל העסק במקרה של האקינג וכופר וירטואלי. בעולם המודרני, סוג כזה של ביטוח עסק הוא רלוונטי וחשוב מאוד.

פוליסת ביטוח אש

פוליסת ביטוח אש היא פוליסה המעניקה כיסוי מקיף מפני סיכוי אש לרכוש מכל סוג שהוא. האש יכולה לפרוץ מהרבה מאוד סוגים של סכנות, כולל ברקים, הצתות, ציוד טכנולוגי שמתפוצץ ועוד.

ביטוח חבות מעבידים

ביטוח חבות מעבידים הוא ביטוח שחייבים לעשות כאשר יש עובדים, ולבטח כאשר העבודה של העובדים היא פיזית. הביטוח מכסה את בעל העסק והחברה במקרים של תביעות פיצויים של עובדים על נזקים בגוף.

בקניית פוליסת ביטוח לעסק שעוסק במשלוחים ושינוע, הנושא של רכוש בהעברה הוא קריטי. הביטוח מעניק הגנה כנגד אובדן או נזק לרכוש בתחום של מטענים וסחורות. עסקים רבים עוסקים כיום בשינוע, ויש להם מחסנים וחנויות בנקודות שונות בארץ. הדבר שהכי מסוכן לסחורה זה שינוע, ולכן הביטוח הוא קריטי ויכול למנוע נזקים קטסטרופליים, לאור העובדה שלרוב משנעים הרבה מאוד ציוד ביחד. ככה שאם המשאית נגנבת או מבצעת תאונה, היא "לוקחת" איתה גם הרבה מאוד ציוד חשוב.

ביטוח מערכות ממוחשבות ומאגרי מידע

ביטוח מערכות ממוחשבות ומאגרי מידע הוא ביטוח שמגן על בעל העסק מפני כשלים ממוחשבים שפוגעים לו בעסק. נזק ממוחשב יכול להגיע בזדון (האקרים), אך גם בעקבות כשלים פנימיים. מדובר על סוגים שונים של נזקים, אך התוצאה היא לרוב דומה – עסק מושבת וכזה שנפגע מקצועית וכלכלית. ביטוח איכותי יכול לשמור על הנכסים הווירטואליים של בעל העסק, ועל המידע שהוא אוגר עם השנים לגבי התוכן של העסק שלו, הפרטים של העובדים ועוד מידע רב ששווה הרבה מאוד כסף.

מה החשיבות של ביטוח עסק קטן?

החשיבות של ביטוח עסק קטן היא כל כך גדולה, שקשה מאוד לתפוס עד כמה. עסקים משקיעים את כל כולם בפיתוח ותפעול, ובסופו של דבר, נפגעים בגלל טעות שנעשתה במזיד או בשוגג. העסק צריך להיות מוגן בצורה המתאימה לו, ובהתאם לסיכונים שהוא מגיע איתם לעבודה. מציאת ביטוח העסק הנכון מעניקה שקט, ויכולת להתמודד עם אתגרי היום יום בצורה שקולה ומדודה יותר. עסק שאינו מוגן מבחינת ביטוח, חשוף לסכנות מכל הכיוונים ועלול להיכנס לבעיות כלכליות קשות אשר יפגעו אנושות בעסק.

ביטוח עסק – ההגנה שלך מפני נזקים עתידיים!

ביטוח עסק הוא למעשה שכבת הגנה לעסק על שלל הנכסים הפיזיים והרוחניים שלו. ביטוח עסק נכון ומותאם לצרכים שלכם וליכולות שלכם – יכסה אתכם מפני שלל צרות ובעיות, כמו פריצה ושוד לבית העסק, אובדן של מוצרים הקשורים לעסק, ביטוח סחורות במעבר, צד ג' וכמובן גם פריצות סייבר ואי אלו בעיות שעלולות להיגרם על ידי מערכות האבטחה שלכם.

כל בעלי העסקים צריכים פוליסת ביטוח איכותית, מקיפה שתתאים לעסק הספציפי שלהם, לכן כדאי להתאים את הפוליסה לאופי העסק ולהגן עליו מכל משמר בצורה הטובה ביותר. חשוב מאוד לבחור בביטוח עסק איכותי ומשתלם, אשר יספק את ההגנה הטובה ביותר לעסק.

בדוק זכאות להוזלה בביטוחים

✔️עד 61% הוזלה אפשרית
✔️106,591 ישראלים חסכו בביטוח

טיפים על ביטוחים:

✔️ בדקו את הביטוחים שלכם בכל שנה באתר "הר הביטוח" הממשלתי.
✔️ השוואת מחירים בביטוחים – מומלץ להשוות הצעות, תנאים ומחירים בין חברות הביטוח.
✔️ וודאו שסוכן הביטוח שלכם נמצא בהתקשרות עם כל חברות הביטוח ואינו עובד עם חברה אחת.
✔️ בדקו הוזלת ביטוח חיים לפי רפורמת משרד האוצר לשנת 2019 שעוזרת לחסוך עד 56% בעלות הפוליסה עקב עדכון תוחלת החיים.
✔️ בדקו הוזלת ביטוח בריאות פרטי לפי רפורמות משנת 2016 ומשנת 2021 בהן רשות שוק ההון ומשרד האוצר יצרו חקיקה מהפכנית המחזקת את ידיי המבוטחים ומסייעת בהליך הוזלה אפשרי של עד 61%.
✔️ הכירו את פוליסת ביטוח החיים למשכנתא שבה משלמים רק עד 13 שנה – ושאר התקופה בחינם.
✔️ מומלץ לבדוק כפלי ביטוחים בין ביטוחי השב"ן לביטוח קופות החולים, ובין ביטוח החיים לכיסויים דומים בביטוחי מנהלים ובקרנות פנסיה.
✔️ השתמשו במחשבוני ביטוחים לחישוב עלות הפוליסה וסכום הפיצוי בפוליסה שלכם.
✔️ התאימו את הצרכים הפיננסים שלכם לפוליסות שברשותכם והשתמשו בייעוץ מאנשיי מקצוע מובחרים.

חיפוש

הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
מתוכן פיננסי מעשיר

בדוק זכאות להוזלה בביטוחים

עד 61% הוזלה אפשרית
106,591 ישראלים חסכו בביטוח

שאלון בדיקת זכאות מאובטח

תנאי השימוש

מבוא:

ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
"אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
"תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

הרשמה לאתר:

משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

הפסקת שימוש ושיפוי:

מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

המחאת זכויות וחובות

מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

שימושים אסורים:

המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

קניין רוחני וזכויות יוצרים:

כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

איסוף מידע:

במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

תנאים נוספים:

תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

יצירת קשר:

אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: support@shamanu.co.il