שמענו

הותר לפרסום: אלו 5 הסודות האפלים שחברות הביטוח מסתירות מכם שנים

איתי סגל
30 בספטמבר 2021

80% מהישראלים מחזיקים בביטוח בריאות משלים (מלבד זה של קופות החולים), 100% מנוטלי המשכנתאות מחזיקים בביטוח למשכנתה ומספר לא מבוטל של ישראלים מחזיק גם בביטוחי חיים.

עד כאן העובדות. אך מה שלא כולם יודעים, הוא שחברות הביטוח מסתירות סודות אשר גורמים לרבים מאיתנו לשלם ביוקר על הפוליסות.

אל תיפלו בפח של חברות הביטוח. בדקו את התיק הביטוחי שלכם וגלו האם מגיעות לכם הוזלות משמעותיות בביטוחים. לפרטים המלאים – קראו את הכתבה.

כמו תמיד, פורטל 'שמענו' נשאר עם האצבע על הדופק ומביא לכם עדכונים חמים מעולם הפיננסים הישראלי. והפעם השגנו ידיעה בלעדית מפי מקורות "יודעי דבר" שהתחייבנו להסתיר את זהותם: אלו 5 הסודות האפלים שחברות הביטוח מסתירות מכם שנים – וגורמות לכם להפסיד כסף. פשוט ככה.

סוד ראשון - גובה הפרמיה

פרמיה (או דמי ביטוח) היא תשלום חודשי עבור הפוליסות שיש לכם. גובה הפרמיה תלוי קשר ישיר ב- 2 פרמטרים מרכזיים: היקף הכיסוי הביטוחי ורמת הסיכון להתרחשות אירוע ביטוחי.

ככל שהסיכון גבוה יותר, הפרמיה תהיה יקרה יותר. אבל שימו לב! אתם ממש לא צריכים ללכת כ"מבוטחים לטבח" ולשלם פרמיות גבוהות מדי.   

אתם יכולים לערוך בדיקה מהירה (ואנונמית) אשר תיתן לכם אינדיקציה האם מגיע לכם הוזלה בביטוחים.

כדי להתחיל בבדיקה – בחרו בקבוצת גילכם:

סוד שני - כפל ביטוחים

עפ"י מחקר אשר ערכה רשות התחרות (רשות האחראית על שמירת עקרונות התחרותיות במשק הישראלי) כ- 18-23% מכיסויי הבריאות בישראל הם ביטוחים כפולים ומיותרים. 


מה המשמעות? מיליארדי שקלים שאתם זורקים לפח לחינם.

מה עושות חברות הביטוח? נהנות מחוסר הידיעה שלכם ומגדילות את הרווח שלהן.

מה הפתרון? בדיקה ניטרלית של מומחה אשר יוכל לסייע לכם להוזיל את הביטוחים ולחסוך לכם בקלות עד אלפי שקלים בשנה. בלי אותיות קטנות וללא התחייבות! 

 

אל תתנו לחברות הביטוח לעבוד עליכם!

סוד שלישי: רפורמות ממשלתיות בביטוחים

ב- 2016 הכריזה ממשלת ישראל על רפורמה חשובה בעולם ביטוחי הבריאות. בין היתר, במקום חבילות פוליסות עם כיסויים רבים (ומיותרים כנראה) הוחלט לסווג את סוגי הפוליסות ל- 6 תחומים מוגדרים ולאפשר לרכוש מהם את הכיסויים הרלוונטיים בלבד: ניתוחים בישראל ו/או תרופות ו/או ניתוחים בחו"ל ו/או  השתלות ו/או שירותים אמבולטוריים ו/או  גילוי של מחלות קשות.

בנוסף, ב- 2019 הוכרזה רפורמה בתחום ביטוחי החיים אשר חייבה חברות הביטוח להוזיל את הפוליסות בכ- 30% לפחות (מבלי לגרוע מהיקף הפיצוי הקיים!). 

תגובת חברות הביטוח: בשתיקה רועמת שקורעת לכם את הכיס.

סוד רביעי: סוכנים שעובדים בבלעדיות מול חברת ביטוח אחת

לאחרונה פורסם כי 'רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון' התחילה לחייב סוכני ביטוח להצהיר בפני לקוחותיהם האם (או לא) הם עובדים בבלעדיות מול חברת ביטוח כזו או אחרת. כך תוכלו  לדעת האם הסוכן מגיע ממקום אובייקטיבי או נטו מחפש לעשות רווח על הגב שלכם.

בדיקה ניטרלית של מומחה תוכל לסייע לכם להוזיל את הביטוחים ולחסוך לכם בקלות עד אלפי שקלים בשנה. בלי אותיות קטנות וללא התחייבות!

כדי להתחיל בבדיקה – בחרו בקבוצת גילכם:

סוד חמישי: עדכניות הפוליסות

התחרות בשוק הביטוחים רותחת מתמיד וזה גרם לסוכנויות הביטוח להשיק פוליסות מהפכניות אשר מצד אחד מעניקות כיסויים רבים ומצד שני מוצעות במחירים אטרקטיביים. אז איך זה שעוד לא שמעתם עליהן? כי האינטרס של חברות הביטוח זה שתשלמו להן כמה שיותר. אל תהיו פראיירים!

בין הפוליסות החדשות:

  • ביטוח ריסק חכם – ביטוח חיים שמכפיל היקף פיצויים למוטבים ומאפשר להעניק להם אותם כקצבה חודשית שוטפת.

  • ביטוח בריאות לילדים בני 0-17 שלא עולה לכם שקל במהלך השנה הראשונה

  • ביטוח מחלות קשות עם הרחבת מקרי הכיסויים – ללא התייקרות של הפרמיה.

  • ביטוח חיים למשכנתא שמשלמים רק 13 שנים


בדיקה ניטרלית של מומחה תוכל לסייע לכם להוזיל את הביטוחים ולחסוך לכם בקלות עד אלפי שקלים בשנה. בלי אותיות קטנות ו
ללא התחייבות!

בדיקת זכאות להוזלה בביטוחים

בחר את קבוצת גילך

צור קשר