שמענו

סטארט-אפ ישראלי יהפוך כל אזרח לסוכן ביטוח מקצועי בלחיצת כפתור

איתי סגל
18 באוגוסט 2021

ישראל נחשבת לבירת הסטארט-אפ והטכנולוגיה וזה אכן מחמם את הלב לשמוע על עוד סיפור הצלחה ישראלי. והנה הגיע הסטארט אפ "חישבנו" שכובש את עולם הביטוחים בסערה באמצעות טכנולוגיה חדשה ומהפכנית!

בזכות חישבנו, כפל ביטוחים ופרמיות גבוהות חודלים מלהיות "גזרת גורל משמיים" וכל אחד יכול, גם אם הוא לא סוכן ביטוח, לבדוק אופציה להוזלה דרמטית של עד אלפי שקלים בשנה על הביטוחים שלו. יצאנו לבדוק כיצד עובד הסטארט-אפ המדובר, לאחר אינספור אזכורים בערוצי התקשורת והמדיה. זה מה שגילינו.

נפגשנו עם מנכ"ל חישבנו, מר גל עובדיה, לישיבה על כוס קפה במשרדי החברה ברמת גן. בשיחה מולו התעמקנו בחזון של חברת חישבנו ובערך האמיתי שהיא מביא לאזרחי ישראל. 

גל, איך חישבנו עוזר לכל ישראלי לחסוך בביטוח כמו סוכן ביטוח מקצועי?

"מאוד פשוט. חישבנו הוא מחשבון ביטוח חכם הפועל באמצעות בינה מלאכותית המסתמכת על אלפי מקרים שונים של הוזלה בביטוחים. מבלי להיכנס להיבטים הטכניים, כל אזרח שחשוב לו לדעת האם יוכל להוזיל למשל את ביטוח החיים והבריאות שלו – מזין פרטים אישיים, בוחר את סוג הביטוחים שלו, מאמת מספר נייד ומקבל תשובה בתוך דקה.

המערכת של חישבנו מביאה את קדמת הטכנולוגיה לכלל אזרחי ישראל ועוזרת להם לעשות סדר בתיק הביטוחי שלהם. בזכות זה, הם יכולים לחסוך עד אלפי שקלים בשנה."

מה ההבדל בין חישבנו למחשבוני ביטוח אחרים?

שאלה מצוינת!

"הצורך של מבוטחים הוא לא רק לדעת בכמה כסף הם יכולים להוזיל ביטוח אלא איך הם עושים סדר בכל הפוליסות שיש להם. חישבנו יתן להם ערך מוסף של ייעוץ חינם ממומחה ביטוח שידאג לעשות את זה עבורם תוך זמן קצר ביותר".

היכנסו לחישבנו, חשבו זכאות להוזלה, גלו בכמה תוכלו לחסוך בפוליסות ועשו סדר בתיק הביטוחי שלכם – עם מומחה לביטוחים מטעם משרד האוצר! כדי להתחיל – בחרו את קבוצת גילכם:

סטארט-אפ ישראלי
בתמונה: צוות הפיתוח של סטארט-אפ "חישבנו"

אם לא ביצעתם בדיקה כזו כנראה שמעולם לא עברתם על התיק הביטוחי

אומר גל: "חישבנו נבנה עבור ציבור המבוטחים כדי  להנגיש ולעזור להם לעשות סדר בפוליסות שלהם על ידי חישוב זכאותם האישי המתבסס על נתונים אשר הזינו במחשבון".  

עוד הוא הוסיף: “בשלב השני, ייחשף המבוטח לזכאותו על פי הפרמטרים השונים, ויוכל באמצעות סוכן ביטוח לבצע פעולות מושכלות לשינוי בביטוחים כגון ביטול פוליסה אונליין, מינוי סוכן, ניוד חסכונות ואפשרויות נוספות. ללא מאמץ, בלי כאב ראש ולגמרי בחינם!

יש לך דוגמה גל?

"בוודאי. אישה חביבה בשם רחל אביגדור, בת 55 גילתה בעקבות השימוש בחישבנו שיש לה ביטוח חיים כפול ב- 2 חברות שונות ועוד 3 ביטוחי תאונות אישיות שהיא כלל וכלל לא זקוקה להם.  היא גילתה כי קיים ברשותה כיסוי ביטוח שיניים שעולה כל חודש כ- 113 ש"ח. לאחר שהתייעצה עם מומחה ביטוח אחרי שהשתמשה בחישבנו, היא קיבלה הצעה לשיפור הכיסוי והמחיר של הפרמיה ירד".

רחל אביגדור, 55, חסכה בזכות "חישבנו".

גל, שכנעת אותי. איך מתחילים?

"הכי פשוט שיש. כל מה שצריך כדי לשפר, לייעל ולחסוך בביטוחים שלך ולעשות זאת בדיוק כמו סוכן ביטוח מקצועי, זה לענות על השאלון שמופיע לך במחשבון.

שם תכניס את המידעים הפיננסיים הרלוונטיים לביטוחים שלך, תגלה זכאותך בהוזלה, תלמד כיצד משפיע כל גורם על זכאותך בהוזלה ומהם הצעדים שעלייך לבצע בכדי להוזיל את הביטוחים ולשפר את התנאים. חישבנו פועל ברמת אבטחה מקסימלית ומשרת אלפי ישראלים בכל יום, כך שאין שום חשש מדליפת פרטים אישיים.

היכנסו לחישבנו, בררו זכאותכם בהוזלה, והמשיכו תהליך הוזלה ושיפור התנאים בתיק הביטוחי שלכם בתוך מספר דקות – אחת ולתמיד!

עושים סדר בביטוחים עם חישבנו

בחר את קבוצת גילך והתחל

צור קשר