שמענו

הנחת רווחה לפנסיונרים (בביטוחים): לא עוד מרדפים ובירוקרטיה מול חברות הביטוח אלא סוכן אישי אונליין שמטפל בהכל - ללא עלות!

איתי סגל
25 באוגוסט 2021
מינוי סוכן
"מינוי סנגור" לתיק הביטוחי שלכם. בדקו את זכאותכם למינוי סוכן אישי >

חברות הביטוח הן חברות למטרות רווח שקודם כל חושבות על הכיס שלהן. זה לא חדש. אבל איפה זה יכול לפגוע בכם? ברגע האמת; כשאתם רוצים לעשות סדר או מגיעים ל"יום הדין" – לתבוע פיצויים מחברת הביטוח. ברגע שתתבעו –  מיד תיתקלו ב"קיר הבירוקרטיה" שיאפיל על המאמצים שלכם לקבל את הכסף שמגיע לכם. 

מה הפתרון? מינוי סוכן אישי שדואג לאינטרסים שלכם ומבצע עבורכם בדיקות תקופתיות על מצב התיק הביטוחי. ללא עלות, בלי ליפול בין הכיסאות ועם יכולת להגדיל את כוח המיקוח ולשפר ב- 180 את תנאי הפוליסות הקיימות.

בין סוכנים לחברת הביטוח יש ניגוד אינטרסים מובהק:

מצד הסוכן – השאיפה היא להשיג כיסויים אופטימליים למבוטח ולגרום לו לשלם כמה שפחות כסף.
מצד חברות הביטוח – זה בדיוק ההפך; הן מוכנות למכור לכם את הביטוח היקר ביותר (גם אם אין לכם בהכרח צורך בו) ועשויים להערים עליכם קשיים רבים ביום בו תצטרכו אותן באמת: לתבוע פיצויים מהפוליסה.

על אחת כמה וכמה, זה הופך מאתגר עוד יותר אם במקרה אתם מבוטחים מבוגרים. מה יקרה אז? חברות הביטוח יפתחו מולכם "חזית", ישלחו עליכם "צבא" של נציגי מכירות משופשפים – אשר ינסו בכל מאודם להתיש אתכם במלחמות בירוקרטיות (והעיקר לא לשלם לכם פיצויים!):

"אדוני, חסרה לי פה ניירת"

"גברתי, אנחנו צריכים לבדוק את החוזה וזה יקח לנו מספר ימים"

"המנהל שמאשר תביעות לא נמצא כרגע"

"אנחנו עונים רק דרך מיילים"


ואיך תעמדו מולן? הן גופים גדולים וחזקים הרי…  מי ידאג לחלץ אתכם מהבוץ הביטוחי הטובעני? הנה התשובה:

מינוי סוכן אישי שיעמוד לצידכם ברגע האמת, ידאג שתקבלו את כל ההטבות וההוזלות האפשריות ויערוך עבורכם בדק בית תקופתי, ללא עלות, על כל הביטוחים שברשותכם!

האם מינוי סוכן אישי מתאים לכם?

מינוי סוכן הוא פתרון מתבקש אם גילכם הוא מעל 60; אתם רוצים לעשות סדר בתיק הביטוחי, אין לכם מושג מאיפה מתחילים או שנתקלתם ב"חומות הבירוקרטיה" בניסיון לתבוע פיצויים.


הצטרפתם לביטוח כשעוד הייתם צעירים אבל עכשיו הגעתם לגיל שבו הסבירות להפעיל אותו עולה. ומה קרה במשך הזמן הזה? התיק הביטוחי שלכם "העלה אבק" במשך 5, 7, 10 או 20 שנים אפילו בזמן שחברת הביטוח קיבלה מכם תשלום ואילו התנאים של הביטוחים שלכם פשוט "קפאו על שמריהם".

אז מה האינטרס של חברת הביטוח לעשות לכם שירות; לבדוק מה אפשר לשפר, לתת הטבות, להתאים בין מסלול ביטוחי לצרכים  שלכם… אז זהו, שאין לה אינטרס כזה! 

וזה בדיוק מה שסוכן אישי ידאג לעשות עבורכם; הוא גורם חיצוני בלתי תלוי שהאינטרס המוצהר שלו הוא לעשות לכם סדר: 

"אדוני, יש לך פוליסה ישנה ואתה צריך לשנות".

"אני אדאג לבדוק לך את תיק הביטוח  כל חצי שנה".

"אם תצטרכי  להגיש תביעת פיצויים אני אדאג שתקבלי את כל מה שמגיע לך".

וכו'…


במילים אחרות, סוכן אישי הוא כמו "אריה נחוש" אשר ידאג להילחם עבורכם החל מ- Day One: הוא יפעל להשיג לכם את כל ההטבות בביטוחים וכמובן יתייצב לצדכם  כשתצטרכו אותו יותר מכל: לתבוע פיצויים בפוליסה תוך ניצול  כוח המיקוח שלו מול חברות הביטוח.
בלי אותיות קטנות, בלי סחבת מיותרת ובלי להשקיע שקל!

כדי לבדוק את זכאותכם למינוי סוכן אישי – בחרו את קבוצת גילכם:

בדיקת זכאות למינוי סוכן אישי

בחר את קבוצת גילך

צור קשר