שמענו

הצלחה נוספת לממשלת השינוי: קיצור אורך הביטוח למשכנתא בחצי

איתי סגל
8 ביוני 2021

הידעת? המחיר לביטוח המשכנתא מושפע בעיקר מגיל המבוטח ומערך המשכנתא.
הבעיה? רוב הישראלים מבצעים השוואת מחירים בין חברות הביטוח רק בשעת לקיחת המשכנתא ואינם דואגים להתאים את המחירים לערך המשכנתא וגילם ככל שעוברות השנים.
המשמעות? אלפי ישראלים משלמים עשרות אלפי שקלים לשווא על ביטוח המשכנתא וזאת ללא ידיעתם כי קיימת פוליסה חדישה שמאפשרת להם לשלם רק למשך 13 שנים וכל שאר התקופה – בחינם!

ביטוח חיים למשכנתא
פוליסה מהפכנית אושרה ואתם מרוויחים - [לחצו כאן] ובדקו זכאות

כמה באמת עולה ביטוח חיים למשכנתא?

ירין, בן 45, לקח משכנתא של 1.5 מיליון ש"ח למשך 25 שנה, כחלק מתהליך המשכנתא רכש ירין ביטוח חיים בעלות חודשית של 250 ש"ח.

עדן, בן 28, לקח משכנתא בסכום זהה ולמשך 25 שנה גם כן, וכחלק מהתהליך רכש ביטוח חיים בעלות מצחיקה של 51 ש"ח.

עד כאן, נשמע סביר לגמרי, נכון? לא ממש.

בהגיעם לגיל 60 צפויים ירין ועדן לשלם בעבור אותו המוצר (ביטוח חיים למשכנתא) סכום של 740 ש"ח בחודש ואפילו יותר – בעבור ירין מחיר הביטוח יגדל פי שלושה, במקרה של עדן יגדל המחיר פי 14.5 בתקופה של 32 שנה!

"במקרים כאלו, מדובר בפער של עשרות אלפי שקלים שנזרקים לפח ע"י המבוטחים וזאת ללא סיבה כלל, זו בעיה אמיתית והפוליסה החדשנית נועדה לפתור בעיות אלו", אומר מומחה לביטוחי חיים למשכנתא ומנכ"ל סוכנות לביטוח שתחקרנו בנושא.

"רוב הישראלים מבצעים השוואה בין עלות הפוליסות בשעת לקיחת המשכנתא ואכן עושים זאת בצורה טובה. הבעיה היא שהתייקרות המחירים קוראת לאורך השנים כאשר המבוטח אינו מודע או זוכר את העסקה שעשה על ביטוח המשכנתא שלו, ואז הוא מתחיל לשלם ביוקר וללא סיבה במשך שנים רבות".

מעוניינים לבדוק זכאות ליישום פוליסת החיסכון של ביטוח המשכנתא ולחסוך עשרות אלפי שקלים? בחרו את קבוצת גילכם והתחילו בשאלון בדיקת זכאות:

הפוליסה שכובשת את השוק: ביטוח לכל החיים ב-13 שנה

ביטוח חיים למשכנתא נדרש על ידי הבנקים כדי להבטיח שתשלומי המשכנתא לא יופסקו במידה שאחד הלווים נפטר. במקרה כמו זה, חברת הביטוח פורעת את יתרת התשלומים, כך הבנק מקבל את כספו ומשפחת הלווה משוחררת מהמשכנתא.

מחיר ביטוח החיים משתנה לפי מספר פרמטרים, כמו גיל המבוטח, הרגלי עישון, עבר רפואי, מחלות ועוד, זאת על מנת להעריך את הסיכון של חברת הביטוח אל מול המבוטח.

בביטוח חיים למשכנתא המחיר אינו קבוע לכל התקופה, הוא תמיד משתנה עם הזמן לפי גיל המבוטח וערך המשכנתא העכשווית. כך שהמחירים שקיבלתם כאשר רק עשיתם את ביטוח המשכנתא לא ישארו כפי שהם לאורך השנים, וזו הבעיה האמיתית.

כדי לפתור את בעיית התייקרות הביטוחים שמכבידה על משקי הבית ומעמיקה את יוקר המחייה, נוצרה פוליסה חדישה שבה התשלום החודשי לחברת הביטוח מסתיים לאחר 13 שנים, שאר תקופת הביטוח היא ללא עלות והתשלום החודשי בתקופת 13 השנים אינו גבוה יותר מהתעריפים הרגילים!

נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי? גם אנחנו חשבנו, עד שחקרנו לעומק וגילינו שמספר מוגבל של סוכנויות ביטוח אכן מספקות את המוצר הנחשק!

מעוניינים לבדוק זכאות ליישום פוליסת החיסכון של ביטוח המשכנתא ולחסוך עשרות אלפי שקלים? בחרו את קבוצת גילכם והתחילו בשאלון בדיקת זכאות:

בדיקת זכאות להוזלת ביטוח המשכנתא

בחר את קבוצת גילך והתחל בבדיקה

רגע! עוד לא ביצעת בדיקת זכאות להוזלת ביטוחי החיים והבריאות

על פי רפורמות חדשות של משרד האוצר יתכן שמגיעות לכם
הוזלות משמעותיות בביטוחים.

בצעו בדיקת זכאות חינמית ודרשו את ההוזלות המגיעות לכם!