שמענו

אושר בממשלה: רפורמת ביטוחי הבריאות תוביל לשיפור דרמטי בכיסויי המחלות הקשות שלכם

איתי סגל
18 באוגוסט 2021
כיסוי מחלות קשות
משפחה היא מעל הכל. שפרו את ביטוח הבריאות שלכם >

בדוח של 'רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון' הועלתה התייחסות נרחבת לרפורמת ביטוחי הבריאות וצויין בה כי מטרת הרפורמה הינה: להעצים את כוח המיקוח של הצרכן מול חברות הביטוח – דרך הפיכת מוצרי הפוליסות לפשוטים יותר, שקופים יותר וניתנים להשוואה לעומת מוצרי ביטוח אחרים.


אחד השינויים הבולטים ביותר
– מיטוט "חומות הבירוקרטיה" של חברות הביטוח ושיפור תנאים והוזלת עלויות עבור כל מבוטחי הבריאות בכיסויים הרגישים (והסופר חשובים) של פוליסות המחלות הקשות.


נצלו את הרפורמה ובדקו את זכאותכם לשיפור כיסויי הבריאות והוזלתן. הבדיקה פשוטה וחינמית ותיקח לכם פחות מדקה. כדי להתחיל – בחרו את קבוצת גילכם:

יותר ערך לכסף: הרפורמה הממשלתית תבטיח כיסויים נרחבים יותר בביטוח המחלות הקשות שלכם

אם הצטרפתם לביטוח מחלות קשות בטרם אישורה של הרפורמה, אתם למעשה משלמים על פוליסה ישנה אשר לא נכללים בה מקרי מחלות רבים. ודווקא עכשיו, בזמן הקרונה, כאשר גובר הפוטנציאל ללקות במחלות שונות, ביטוח הבריאות נעשה מצרך חיוני אשר הצורך לעשות בו סדר הוא כבר עניין של פיקוח נפש. לא פחות מזה!

קרדיט: אתר בית החולים "שיבא".

אז מה הבשורה הגדולה? אתם יכולים לשלם היום 50 ש"ח (לדוגמה) על ביטוח ולקבל כיסוי עבור 60 מקרי מחלות לעומת "הסתפקות" במצב הקיים שבו עלות הפרמיה זהה אולם כמות הכיסויים בביטוח נמוכה ב- 50% (במקרה הטוב).

התפתחות הרפואה משפרת ומוזילה לכם את פוליסת הבריאות

אם תסתכלו 15, 20, 30 שנים אחורנית – לא היה לאנושות את הידע הרפואי שיש לה היום. מחלות שנחשבו בעבר לקשות וסופניות הפכו כבר לכאלה שאפשר לחיות איתן בשלום.

על כן, ובעידוד הרפורמה הממשלתית, סוכנויות הביטוח החלו להציע פוליסות מחלות עם כיסויים נרחבים בעלויות משתלמות למי שטורח לבדוק את מצב התיק הביטוחי ולדרוש את המגיע לו – על פי החוק!

הטבה מיוחדת למבצעי בדיקת הזכאות: בדיקה חינם של התיק הביטוחי ובחינת כדאיות לשיפור ביטוח הבריאות שלכם ע"י מומחה לביטוחים מטעם סוכנות לביטוח מובילה, ובעלת רישיון מטעם משרד האוצר.

לתחילת הבדיקה – בחרו את קבוצת גילכם:

בדיקת זכאות להוזלה ושיפור ביטוח הבריאות

בחר את קבוצת גילך

צור קשר