רוצים לקבל עדכונים חמים על עולמות החיסכון וההשקעות?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הר הכסף – איתור כספים אבודים מחסכונות, קופות גמל ופנסיה

גיא בכר
27 ביוני 2021
הר הכסף

הר הכסף הוא מנוע מציאה המאפשר לכל אזרח בישראל לבצע הליך של איתור כספים אבודים של קופות גמל, קרנות פנסיה וחסכונות. ע"פ ההערכות, הסכומים שמוערכים ככספים אבודים עומדים על יותר מ-20 מיליארד שקל! כולנו היינו רוצים לבדוק האם "הדוד העשיר" אולי שכח איזה חשבון והוריש לנו סכום כסף יפה. בזכות אתר "הר הכסף" תוכלו לזהות את אותם מקורות אבודים, והתהליכים בירוקרטיים גם להחזיר אותם.

הר הכסף – לאן הכסף שלנו נעלם?

במהלך החיים יכולות להיות המון סיבות שיגרמו לחלק מאתנו "לאבד" כספים שונים. לרוב הדבר מתרחש בעת מעבר בין עבודות שונות והחלפה של סוכן הביטוח המטפל, הגירה לחו"ל, מעבר דירה, שינויי מדיניות בקרב המעסיק, קרובי משפחה שנפטרו ועוד.. בזכות "הר הכסף", תוכלו לבדוק את זכאותכם לקבלת הכספים ולממש אותה. כל מה שתצטרכו הינו תעודת הזהות ותאריך הנפקה, משם יהיו לכם 10 ניסיונות לבדיקת הכספים, חשבונות.

תוצאות החיפוש מראות באילו בנקים קיימים חשבונות או פיקדונות לא פעילים שהבנק לא הצליח ליצור קשר עם בעליהם סמוך למועד פירעונם. בנוסף ניתן לחפש חשבונות בנק הרשומים על שם קרוב שנפטר.

התוצאות לא כוללות חשבונות או פיקדונות פעילים, וכן חשבונות לא פעילים שטרם הגיע מועד פירעונם.
בתוצאות החיפוש תופיע רשימה של בנקים בהם קיימים חשבונות לא פעילים, כולל: חשבונות או פיקדונות בהם קיימות יתרות נמוכות. מנוע החיפוש מציג האם קיים חשבון אך הוא אינו מראה את סוג החשבון או הפיקדון ואת היתרה הקיימת בו.

איתור חשבונות בנק אבודים:

איתור כספים אבודים:

האם השימוש באתר הר הכסף כרוך בתשלום?

התשובה היא לא, השימוש באתר הוא בחינם. במידה ונכנסתם לאתר שמבקשים מכם כסף, צאו מהר – מדובר בתרמית.

סיכום

אנחנו ממליצים בחום לבדוק האם יש לכם או לקרוב משפחה שלכם חשבונות, כספים אבודים שאולי לא ידעתם מהם, להתחיל כמה שיותר את ההליך הבירוקרטי מול החברות שמנהלות את הכספים ולממש את הזכויות שלכם לקבלת הכסף!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תרצו לקבל פרטים נוספים?
השאירו פרטים כאן וגוף מוביל בתחום יחזור אליכם

חדשות חמות

אולי יעניין אותך גם

צור קשר