שמענו

הטעות: הישראלים נמנעים מהר הביטוחים ומשלמים לשווא אלפי שקלים

איתי סגל
15 באוגוסט 2021

עפ"י דוח עדכני של מרכז אדווה, מכון מוביל וחשוב לחקר החברה הישראלית, כ- 83.6% ממשקי הבית בארץ מחזיקים בביטוחי בריאות משלימים. תוסיפו לכך את העובדה שברגע שנוטלים משכנתה, אז חייבים להצטרף לביטוחי חיים ומבנה כך שיוצא שצפויים לשלם עד מאות שקלים בחודש על ביטוחים.

האם ניתן להפחית עלויות ועדיין לקבל ביטוחים רלוונטיים? חד משמעית! עושים זאת באמצעות בדיקה חינמית שמתריעה לכם מיידית האם תוכלו לקבל הוזלה.

תופעת כפל הביטוחים היא משהו שאנחנו שומעים עליו כבר הרבה מאוד זמן:

"ישנם 6.5 מיליון מקרים של תשלומים על כפל ביטוחי המסתכמים בכ- 3.5 מיליארד שקלים שישראלים זורקים לפח".

במטרה להתגבר על התופעה, האוצר השיק רפורמות חשובות שאמורות לסייע לשפר את תנאי הפוליסות ולהוזיל משמעותית את עלויות הניהול בהן.

הר הביטוחים יגיע עד אלייך באמצעות סוכן ביטוח מוסמך!

הרפורמות הבולטות שהשיקו באוצר הוא הכלי הממשלתי שנקרא "הר הביטוח". הוא מאפשר לכם לאתר, לרכז ולנתח את נתוני הפוליסות אולם זה לא מספיק כדי להשיג הוזלה בביטוחים.

לשם כך, תצטרכו לעבור פרוצדורה של אפיון והתאמת צרכים, לדעת לקרוא את הדוחות שמשכתם ולחקור באופן מעמיק את סעיפי המסלולים של הפוליסות.

לאימות זכאותכם להוזלה בביטוחי הבריאות – בחרו בקבוצת גילכם:

בכמה ניתן לחסוך בביטוחים ואיך?

גובה ההוזלה תלוי בפרמטרים כגון גיל, אזור מגורים, סטטוס עישון וכו' ויכול לנוע בטווחים שבין מאות לאלפי שקלים. כדי לעשות זאת חכם ולהימנע מטעויות מיותרות – אנו מזמינים אתכם לבצע בדיקה חינמית על מצב התיק הביטוחי שלכם במקום שתצטרכו (חלילה) לשלם בין 300-500 ש"ח על פגישת ייעוץ עם סוכן ביטוח.


בדיקת התיק הביטוחי כוללת:

  • סקירת הכיסויים הקיימים בתיק – האם אתם מבוטחים על מה שאתם חושבים?
  • איתור כל הפוליסות שברשותכם באמצעות משרד האוצר וחברות הביטוח.
  • בדיקה יסודית ומעמיקה על ידי מומחה בעל רישיון.
  • בדיקת כדאיות המחיר.
  • איתור כפל ביטוחים.
  • וידוא עדכניות של הפוליסות.
  • התאמת צרכים אישית ומקצועית.החשיבות של בדיקת הוזלה בביטוחים ומציאת חוסרים על ידי גורם מקצועי הינה מכרעת, ניתן ללמוד מהסיפור הבא ששמענו ממנכ"ל של אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בארץ:

"נתקלתי במאות מקרים של כפילויות ובמצבים של לקוחות שמשלמים מאות ולעיתים אלפי ש"ח בחודש כשחלקם הגדול – לשווא. מניסיון ניתן להגיע לחיסכון משמעותי של אלפי שקלים בשנה.

אתן לך דוגמא: ב-2019 פנתה לסוכנות אמא לשני ילדים קטנים בת 36, בבדיקה של תיק הביטוח מצאנו שיש לה פוליסת בריאות כפולה בשתי חברות ביטוח מ2017 ו2018, למרות שאין לה פיצוי כפול במקרה של ביטוח בריאות. כלומר – היא שילמה 3,500 ש"ח מיותרים בכל שנה וזה לא נגמר כאן – גילינו שבשתי הפוליסות שלה חסרים כיסויים מהותיים, כמו כיסוי לתרופות (למחלת הסרטן ובדיקות גנטיות), שהפכו למכת מדינה ולצערי הרב שכיחות ביותר (1 מ-5 ישראלים יחלה בסרטן כלשהו, 1מ-8 ימות מהמחלה). אף אחד לא טרח להסביר לה עד כמה הכיסוי הזה חשוב".


על ידי בדיקת מקצועית של תיק הביטוח הצלחנו לעשות את הסדר הנדרש, להוזיל בעלויות ולהתאים את הכיסויים המתאימים עבורה. לאחר שנתיים האמא הצעירה זכתה דרכינו בתביעה על סך של 99,299 ש"ח – וכל זאת בזכות בדיקה שעשתה לתיק הביטוח מספר שנים קודם.

אחד מבין אלפי מקרי ניצחון בתביעות אל מול חברות הביטוח!

לאימות זכאותכם להוזלה בביטוחי הבריאות - בחרו בקבוצת גילכם:

בדיקת זכאות להוזלת ביטוחי חיים ובריאות

בחר את קבוצת גילך

צור קשר