שמענו

בלוף הביטוחים הגדול: האוצר שם סוף לגזל של חברות הביטוח ומעביר שורה של רפורמות

איתי סגל
21 במרץ 2021

משרד האוצר אישר – שורה של רפורמות יוזילו את תשלומי הפרמיה של ביטוחי החיים והבריאות שלנו. המשמעות המיידית היא חיסכון של אלפי שקלים בשנה בתשלומי הביטוח.

ביטוח חיים למשכנתא
הוזלת הביטוחים על בסיס רפורמות האוצר - [לחצו כאן] ובדקו זכאות!

2020 מאחורינו, גם ב- 2021 נשלם ככה?

ביטוחי חיים ובריאות מאז ומעולם היו מוצר צריכה בסיסי (וחובה) לכל משפחה בישראל. בשנים האחרונות מחירי הביטוח טפחו והפכו לנטל כלכלי כבד עבור משפחות רבות. יתר על כן, מומחים בתחום מעריכים כי חלק גדול מהציבור משלם לחברות הביטוח תשלומי פרמיה כפולים ללא כל סיבה.

אם אתם בין הגילאים 28-67 ומשלמים על ביטוח חיים, חיים למשכנתא, בריאות או תאונות אישיות ובמידה והכיסוי שלכם הוא כיסוי פרטי – הכתבה הבאה שווה לכם הרבה כסף !

רשות שוק ההון הכפופה למשרד האוצר עדכנה לאחרונה את לוחות התמותה בישראל וגילתה כי תוחלת החיים עלתה באופן משמעותי. בעקבות הממצאים הועברה רפורמה  אשר בעקבותיה חברות הביטוח מעדכנות את מחירי הפוליסות בהתאם לעלייה בתוחלת החיים, ועל כן צפויות הוזלות משמעותיות בתעריפי ביטוחי החיים והבריאות הפרטיים.

בנוסף לחסכון הכספי, מתברר כי ניתן להרחיב את תנאי הפוליסה בהתאם לרפורמה החדשה – ללא תוספת כספית! ומה עם מי שאין בבעלותו ביטוחי חיים או בריאות עד כה? זו כנראה נקודת הזמן הטובה ביותר לבטח את עצמכם.

כתוצאה מהמהלך מבוטחים רבים כבר עדכנו את הפוליסות הישנות שלהם ונהנים כיום מחסכון חודשי קבוע של עשרות אחוזים בתשלומי הפרמיה.

התחל בדיקת זכאות לאיתור כפל ביטוחים והוזלה משמעותית. מעל 21,782 ישראלים ביצעו את הבדיקה, היא לוקחת 2 דקות ומתבצעת ע"י מומחה בעל רישיון פנסיוני, בחר את קבוצת גילך והתחל בבדיקה:

יעניין אותך גם:

יצאנו לשטח ובדקנו

פורטל "שמענו" דואג להשאיר את קוראיו מעודכנים. לכן, יצאנו לשטח לבדוק עד כמה באמת הרפורמה יעילה או שמא חברות הביטוח יצליחו לעקוף אותה באלגנטיות.

שוחחנו הבוקר (יום מתחדש) עם יאיר (56) מרמת גן ואלה דבריו:
"אשתי ואני היינו בקשר עם חברת הביטוח ארבע פעמים בשנה האחרונה, מעולם הם לא טרחו לציין את רפורמת האוצר ומעולם לא הוזילו לי את הביטוח. הייתי על סף דמעות כשגיליתי שהוצאתי מאות שקלים מיותרים מדי חודש, היה עדיף שאתרום את הכסף וזהו! בזכות הבדיקה של צוות המערכת הצלחנו להוזיל את עלויות ביטוחי הבריאות שלי ב-37% מדי חודש (!), אצל אפרת אישתי אמנם לא הצלחנו להוזיל את עלויות הביטוח אך היא קיבלה שיפור משמעותי בתנאי הפוליסה הקיימים שלה ללא תוספת כספית. לא להאמין."

התעריפים המעודכנים צפויים לחסוך למבוטח מאות שקלים בחודש, ועשרות אלפי שקלים לאורך כל תקופת הביטוח.

(האמור הינו הערכה כללית בלבד, יש לקחת בחשבון מספר נתונים אישיים על מנת לאמוד את ההוזלה)

לסיכום, עבודה יפה של רשות שוק ההון ומשרד האוצר, נראה כי לשם שינוי נעשו רפורמות בתחומי ביטוחי החיים והבריאות שנועדו להטיב עם ציבור המבוטחים ולחזק את כוחם מול חברות הביטוח.

עכשיו יש לכם את ההזדמנות לבצע בדיקת הוזלה לתיק הביטוח ובדיקת כפילויות.
זכאות להוזלת תיק הביטוח ובדיקת כפילויות תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך.

כ- 21,782 ישראלים (28-65) כבר ביצעו בדיקת זכאות להוזלת תיק הביטוח ואיתור כפילויות דרך המערכת, ניתן להתחיל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך.

האם בלוף הביטוחים משפיע עליי?

בחר את קבוצת גילך כדי לגלות

רגע! עוד לא ביצעת בדיקת זכאות להוזלת ביטוחי החיים והבריאות

על פי רפורמות חדשות של משרד האוצר יתכן שמגיעות לכם
הוזלות משמעותיות בביטוחים.

בצעו בדיקת זכאות חינמית ודרשו את ההוזלות המגיעות לכם!