החזרי מס

מענק אבטלה ממושכת – 7 מסרים ב-3 דקות מביטוח לאומי

מענק אבטלה ממושכת

תוכן עניינים


  מענק אבטלה ממושכת הוא מענק מביטוח לאומי, שמגיע לכם ככיסוי ביטוחי לכל דבר.

  מענק אבטלה, זהו כסף שנכנס מביטוח לאומי לחשבון הבנק, שמחושב באופן יחסי לשכר אותו הרווחתם בתקופה שקדמה לתשלומי ביטוח לאומי ולתקופת הגשת התביעה לדמי אבטלה.

  מענקי אבטלה ודמי אבטלה לא היו פשוטים להשגה, וזכאים היו נאלצים לעבור דרך סבוכה ובירוקרטית עד קבלת מענקי האבטלה לחשבונם, אך כיום בעקבות מגפת הקורונה, התהליך הפך לפשוט, קל ומאוד ידידותי למבוטחים.

  מה זה מענק אבטלה ממושכת?

  לאחר שהבנו מהיכן מגיעים אלינו דמי האבטלה, כעת זה הזמן להבין מה קורה במצב שנגמרים לנו הזכויות למענקי אבטלה נוספים, במידה וטרם חזרנו לשוק העבודה, חשוב לציין שישנם לא מעט שטרם חזרו למעגל העבודה בשל סיבות רפואיות, מקצועיות ועוד, במצבים אלו ביטוח לאומי שהוא גוף ממשלתי, צופה אבטלה שעלולה להביא לקריסת הכלכלה ממספר כוונים, אם מהפיכה חברתית, אם ממענקי אבטלה ממושכים ועוד… עליהם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר בהתחשב במצב התעסוקה והקורונה שמציצה בחדרי הישיבות בימים אלו ממש, מתוך סיר הלחץ הזה יצא תבשיל חדש בשם "מענק אבטלה ממושכת".

  "אנו מכריזים בזאת על הקמת מענק אבטלה ממושכת"

  כמעט כולם מחוברים למידע ולהנחיות המתחדשות, יחסית בקלות, לרובנו יש את האפליקציה ואנו מקבלים התראות ומסרונים על זכויות, חובות, הצהרות ועוד, לא מעט שירותים שבגינם היינו צריכים לצאת מהבית על מנת לטפל בהם, אך כיום הכל נעשה דרך מערכות המידע של ביטוח לאומי, מענק האבטלה מעודכן בקלילות על ידי המבוטח מבלי לצאת מהבית, ובכך לשמור על בריאותו.

  מי מכם שביקר לאחרונה באתר האינטרנט של ביטוח לאומי, התבשר על קבלת מענקי האבטלה, שיועברו ישירות לחשבונות המבוטחים, מובטלים שיעמדו בתנאים שביטוח לאומי החליט לצורך זכאות המענק.

  מהו גובה המענק לדמי אבטלה

  שנה שעברה חולק מענק אבטלה ממושכת חד פעמי, זכאים לו מי שהיו מובטלים וקיבלו דמי אבטלה של מעל ל-100 ימים ושכרם היומי נמוך מ-422 ₪ ביום כלומר 10,551 ₪ בחודש ומי שקיבלו מענקי הסתגלות מעל ל-100 ימים יהיו זכאים למענק, חשוב לדעת שגם מי שחזר למעגל עבודה קיבל את המענק כבונוס על חזרתו, סוג של מענק חזרה לעבודה.

  סכום המענק אבטלה ממשוכת עמד על 2,000 ₪ במידה ויעמדו בתנאי הזכאות ו-2,500 ₪ לבני זוג במידה ששניהם זכאים למענק.

  המענק עבר ישירות לחשבון הבנק של הזכאים ובאופן אוטומטי בין התאריכים ה-19 בנובמבר ועד אמצע דצמבר 2020.

  מענק דמי אבטלה

  מובטלים שקיבלו את מענקי האבטלה הממושכת עמדו ב-2 תנאים:

  הם קיבלו דמי אבטלה למשך מעל ל-100 ימים בין התאריכים 1.3.2020-31.10.2020, 100 ימים הכוונה לימים שעליהם שולמה קצבת אבטלה, גם אם אינם היו ברצף כמו גם יחושבו ימי המתנה שבגינם טרם התקבל תשלום אבטלה, והתנאי השני היה, חישוב דמי אבטלה שלך היה נמוך יומית מ422 ₪ ופחות מ-10,1551 ₪ לחודש.

  דמי אבטלה לפנסיונרים

  תושבים שהגיעו לגיל פרישה, כלומר לגיל-67, שקיבלו מענק הסתגלות בשל הפסקת עבודתם יוכלו גם הם לקבל אבטלה ממושכת אם היו מובטלים באותם התאריכים.

  במידה ובתקופה המצוינת חגגתם יום הולדת 67, גם ימי האבטלה וגם ימי ההסתגלות ייספרו לכם כחלק מה-100 ימים.  מענקים כן מקזזים!

  במידה ואתם בעלי חוב כמו מזונות בהוצאה לפועל, כנראה שיקזזו לכם את החוב מהמענק אבטלה הממושך, במידה ואתם זכאים למענק זה, בנוסף חשוב לציין כי המענק לא יחשב לכם כהכנסה, כלומר הוא לא יחושב בבדיקת הכנסות לקבלת קצבאות כמו הבטחת הכנסה ועוד.

  מענק חזרה לעבודה

  אם חזרתם למעגל העבודה, יש לבדוק אם אתם עונים על שני התנאים הבאים, על מנת לקבל את מענק האבטלה הממושכת, שולמו לכם לפחות 100 ימי אבטלה והשכר שלכם פחות מ-422 ₪ ליום, במקרה זה תקבלו מענק גם אם חזרתם לעבוד.

  מה הקשר לקורונה?!

  זכאים לאבטלה שקיבלו דמי אבטלה לפני תקופת הקורונה, האם גם להם מגיע מענק? התשובה היא כן, במידה והם עומדים בתנאי 100 ימי אבטלה ושכר נמוך מ-422 ₪ יהיו זכאים ככל הזכאים למענק אבטלה ממושכת.

  איך לקבל את המענק?

  בעקבות השתכללות מערכות המידע, האפליקציות והצינורות בהם מועבר המידע אל ומ-ביטוח לאומי, מצריכות מאיתנו מינימום מאמץ, בעצם ביטוח לאומי אף מוסר שעליכם לא לעשות כלום, התשלום יחושב ויועבר אוטומטית אליכם לחשבון הבנק אליו הועברו דמי האבטלה.

  חל"ת למענק ומתפטרים לאבטלה

  במידה ואתם אלו שהתפטרו מהעבודה והמעסיק שלכם לא הוציא אותכם לחל"ת, עדיין תהיו זכאים למענק במידה ותעמדו בתנאים אותם הציב ביטוח לאומי, לקבל מענק אבטלה ממושך, כך שסיבת הפסקת העבודה אינה משפיעה על זכאותכם למענק זה, שיקל על האבטלה הממושכת אליה נקלעתם.

  אל תבנו על המענק לאבטלה ממושכת!

  כפי שציינו המענק הינו חד פעמי ושולם אוטומטית כסוג של בונוס או עזרה ישירות לחשבון הבנק שלכם ולא במשך כמה חודשים, כמו כן גמישות והקלה על שני התנאים שצוינו אינם קיימת כלל, אדם שקיבל פחות מ-100 ימי אבטלה, אפילו אם קיבל רק 98 ימי אבטלה בין התאריכים 1.3.2020-31.10.2020 או הרוויח יומית יותר מ422 ₪ ויותר מ-10,1551 ₪ לחודש, לא יהיה זכאי למענק אבטלה ממושכת, חשוב לציין שימי המתנה לקבלת האבטלה נחשבים בספירת -100 ימי האבטלה.

  אני קיבלתי מענק אבטלה אבל קולגה שלי לא…

  המידע ברשויות הממשלתיות הינו אישי ופרטי, כל אדם שונה ולכן גם הזכויות והביטוחים שיקבל יהיו שונים, ביטוח לאומי מחזיק בלא מעט מידע עלינו, מידע רפואי, חברתי, כלכלי, משפחתי, חובות, נכויות ועוד…. לכן יתכן מצב שדמי האבטלה הממושכים כמו גם מענקי אבטלה ממושכים יהיו שונים בין אדם לאדם גם אם שניהם בעלי נתונים דומים, על מנת לדעת את זכויותייך או חובותייך בביטוח לאומי, או להבין האם גם לך מגיע מענק אבטלה ממושכת או דמי אבטלה, כל אדם מוזמן להיכנס לאזור האישי שלו, שנפתח עבורו באתר ביטוח לאומי, כחלק מהעידן הטכנולוגי, תוכלו גם אתם להיכנס ביתר קלות למידע אודותכם, לחשב ולהבין את זכויותיכם בביטוח לאומי וזכויות קבלת המענקים, כמו גם מומלץ לעדכן פרטים אישיים במידה ואינם מעודנים עדיין.

  מסכמים מענקים לאבטלה ממושכת

  המצב אינו ברור, הקורונה עדיין סביבנו, מקומות עבודה חדלו מלהתקיים, אנשים חלו, השתנו וכעת הקלפים נטרפו, לא מעט הפכו משכירים לעצמאיים והפוך, עצמאיים ששינו מסלול והפכו לשכירים, זו העת להמציא את עצמכם מחדש, לחזור למעגל העבודה, להנות ממענקי אבטלה ממושכת, בנוסף לשכר החודשי מעבודתכם החדשה, אך גם במידה וטרם המצאתם את עצמכם מחדש, או לא מצאתם עדיין את הקריירה הבאה שלכם, עדיין ניתן להרגיש בטוחים מהפן הכלכלי, בשל לא מעט הקלות, מענקים וגמישות שאנו מגלים על ביטוח לאומי, בזכות המצב שנכפה על המציאות החדשה.


  אולי יעניין אותך זכויות

  בדיקת זכאות למימוש זכויות

  ✔️בדיקת זכאות ועריכת מסמכים
  ✔️ הגשת התיק לביטוח לאומי, ליווי והדרכה אישי
  ✔️ לא קיבלת? כספך יוחזר!

  נפצעת? אולי מגיע לך כסף!
  ×

  הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
  מתוכן פיננסי מעשיר

  אני מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה או מצדדים שלישיים הדוא"ל, מסרונים או טלפון

  ×

  בדיקת זכאות למימוש זכויות

  ✔️בדיקת זכאות ועריכת מסמכים
  ✔️ הגשת התיק לביטוח לאומי, ליווי והדרכה אישי
  ✔️ לא קיבלת? כספך יוחזר!

  כל הזכויות שמורות לפורטל "שמענו" 2020 ©
  ×

  חיפוש

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  נשמח לעזור לך!

  זכאות לקצבת סיעוד מחברת הביטוח תלויה בקיום כיסוי ביטוחי, פרטי או קבוצתי.
  במידה ואין לך, לא נוכל לסייע בבדיקה לקבלת קצבה, במידה ולא ידוע לך אם ברשותך ביטוח סיעודי, כדאי לבדוק:

  1. האם קיים תשלום לחברת ביטוח בין השאר בפירוט חשבון הבנק, כרטיסי האשראי, תלושי השכר לרבות תלושי קרן הפנסיה וכן בדו”ח החיוב החודשי של קופת החולים.

  2. באתר הר הביטוח עם פרטי הזיהוי שלך.

  לאחר בדיקה שיש לך ביטוח סיעודי, ניתן למלא מחדש את הטופס ולהמשיך בתהליך.

  נא להשאיר מספר טלפון נייד לקבלת קישור להמשך הבדיקה:

  תנאי השימוש

  מבוא:

  ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
  "אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
  האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
  כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
  באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
  "תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
  האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
  מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

  הרשמה לאתר:

  משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
  שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
  הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

  הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
  האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
  הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
  לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
  על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
  חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
  האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
  כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
  האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
  מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
  מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
  המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

  הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

  האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
  המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
  אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
  מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
  מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
  מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
  התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
  השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
  תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

  פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

  מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
  ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
  אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
  קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
  כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
  מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
  מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

  הפסקת שימוש ושיפוי:

  מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
  במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
  המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
  מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

  המחאת זכויות וחובות

  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
  במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

  שימושים אסורים:

  המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
  המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
  המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

  קניין רוחני וזכויות יוצרים:

  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
  האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
  המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
  המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
  כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

  איסוף מידע:

  במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

  האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

  תנאים נוספים:

  תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
  השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

  יצירת קשר:

  אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: [email protected]