החזרי מס

צו עיכוב יציאה מהארץ

ערכאות משפטיות והוצאה לפועל יכולים למנוע את יציאתו של אדם מגבולות ישראל. לצעד הזה יש משמעות מרחיקת לכת, לכן חשוב לדעת איך בודקים האם קיים צו כזה ומה התוקף שלו. לאחר מכן, ניתן לברר על מקרים שבהם הצו מוגבל בזמן ולהיעזר בחוקים או נהלים כדי להתמודד איתו. במידה ומעוניינים להוציא צו נגד אדם אחר, חשוב להתייעץ עם עורך דין

צו עיכוב יציאה מהארץ מונע מאדם לעזוב את גבולות ישראל למדינות אחרות. את הצו ניתן להוציא בכמה מקרים מרכזיים:

 • נגד אדם חייב בהוצאה לפועל שמתכנן לעזוב את הארץ בלי לפרוע את חובו או להבטיח את פירעונו
 • נגד אדם חייב בהוצאה לפועל שמשתמט מתשלום חובותיו
 • נגד חייב בהוצאה לפועל שמבקש איחוד תיקים
 • נגד חייב בהוצאה לפועל שהוכרז מוגבל באמצעים
 • בגלל החלטה של ערכאה משפטית מוסמכת: בית משפט לענייני משפחה, בתי דין וכן הלאה

בכל אחד מהמקרים לעיל, ניתן לראות כיצד הצו משמש כסוג של סנקציה מצד אחד וככלי להרתעה מצד שני. אם משתמשים בצו הזה למשל נגד אדם חייב בהוצאה לפועל שמתכנן לעזוב את הארץ, הוא מונע ממנו פיזית לעבור את בקרת הגבולות ולכן מהווה ענישה. אבל אם בוחרים לעשות את זה בגלל החלטה של ערכאה משפטית מוסמכת, כמו לדוגמא נגד אחר ההורים בתיקי גירושין שאין בהם הסכמה על המשמורת, המטרה היא להשיג הרתעה.

צו עיקוב יציאה מהארץ

תוכן עניינים

  בדיקה מקוונת

  בדיקה מקוונת נחשבת כיום פופולארית יותר. בגלל הנגישות הגבוהה למחשבים או לטלפונים ניידים עם חיבור לאינטרנט, אפשר לבצע את הבדיקה המקוונת מכל מקום ובכל זמן. 

  בשביל בדיקה מקוונת יש להירשם במערכת ההזדהות הלאומית. היתרון הוא שאחרי שנרשמים למערכת ומבצעים הזדהות באמצעות שם משתמש וסיסמא גם מקבלים מסרון לאימות כדי למנוע גניבת פרטים, אבל החיסרון הוא שמי שפונים בדרך הזו יכולים לקבל מידע רק על עצמם. 

  בדיקה מקוונת מתבצעת על ידי הזנת קוד אימות ואת התשובה מקבלים במקום. כמו במקרים של בדיקה טלפונית, גם על בסיס התשובה הזו ניתן לבחור כיצד לפעול ועם מי להתייעץ. 

  איך לבדוק האם קיים צו עיכוב יציאה מהארץ?

  החוק בישראל מאפשר לכל אדם לבדוק האם הוצא נגדו או נגד ילדיו הקטינים צו יציאה. בין אם מדובר בצו שהוצא על ידי ערכאה משפטית מוסמכת או במסגרת הליכי הוצאה לפועל, החוק מכיר בחשיבות של הכלי הזה ולכן מאפשר לכל אזרח או אזרחית לבצע את הבדיקה הזו באופן עצמאי. 

  בשביל לממש את הזכות ולבדוק האם קיים צו עיכוב יציאה, צריך להכין מספר תעודת זהות, מספר דרכון, תאריך הוצאת דרכון ושנת לידה. אלו פרטים שאמורים להיות בהישג יד של כל אחד ואחת מאיתנו ולכן השימוש בהם נגיש וזמין. בכל מקרה, יש לצפות לגבל מידע שמכיל צווי עיכוב שמוגדרים כ"פתוחים לעיון" בלבד – ולא צווים שחל עליהם איסור פרסום מטעמים ביטחוניים או אחרים. 

  בדיקה טלפונית

  הבדיקה הטלפונית היא הכלי המסורתי שבו משתמשים על מנת לברר האם יש או אין צו עיכוב יציאה נגד אדם בוגר או ילדיו הקטינים. בשביל הבדיקה הטלפונית מבצעים כמה פעולות לפי הסדר הבא:

  1. מחייגים למענה טלפוני ממוחשב לבדיקת עיכוב יציאה שזמין 24 שעות
  2. מבקשים מידע עצמי או על ילדים קטינים מתחת לגיל 18
  3. פועלים בהתאם לתוצאות

  את הבדיקה הטלפונית מבצעים מול מרכז השירות והמידע של רשות האוכלוסין במספר 3450*. לאחר מכן מקבלים הפניה למערכת ממוחשבת ואין צורך בניסיון קודם או ברקע טכני על מנת להשלים את התהליך. 

  הפרת צו

  הדרך הטכני היחידה להפר את הצו היא להשתמש בדרכון מזויף ולהתחזות לאדם אחר. בגלל שמדובר בהונאה והפרה של הוראה חוקית, העונשים הקבועים בחוק עבור יציאה מהארץ עם דרכון שנושא את שמו של אדם אחר עלולים להגיע מאסר. 

  הפרת הצו היא עבירה פלילית. במידה והחייב מסרב להפקיד את הדרכון שלו או את תעודת המסע, רשם הוצאה לפועל יכול על פי החוק להורות על מעצרו עד שהוא יפקיד אותם. במקרים כאלה, המעצר של החייב לא יעלה על 7 ימים – אך הוא עדיין לא יוכל לצאת מגבולות המדינה. 

  ביטול צו

  ביטול הצו תלוי בגוף שהוציא אותו. אם הצו הוצא על ידי גוף משפטי או ערכאה מוסמכת אחרת, הצו יתבטל לפי ההנחיות של אותו גורף רשמי. אבל הצו הוצא על רקע תהליכי הוצאה לפועל, הרשם רשאי לבטל את הצו מיוזמתו או על פי בקשת החייב במידה והוא מוצא כי היציאה מהארץ היא למטרה מוצדקת. 

  בכל מקרה, רשם הוצאה לפועל וגם ערכאות משפטיות אחרות רשאים להתנות את ביטול הצו במתן ערובה. במידה וניתנת ערובה או שבגלל סיבות אחרות אכן בוטל צו העיכוב יציאה מהארץ, על לשכת ההוצאה לפועל להמציא תוך מקסימום 24 שעות הודעה על כך למשטרת ישראל ועוד הודעה נפרדת על ביטול הצו גם לזוכה וגם לחייב. 

  מה תוקף הצו?

  התוקף של הצו עומד על שנה אחת. במידה ויש בכך צורך, רשם ההוצאה לפועל רשאי על פי החוק להאריך את הצו – אבל אז הוא יצטרך לתת צו חדש. 

  מהו רשם ההוצאה?

  זרוע ביצועית של בית המשפט. סמכותו מנהלית ושיפוטית והוא אחראי על יישום פסקי דין והחלטות, באמצעות הכרעה בנושאים שונים: בקשות זוכים, בקשות חייבים ובקשות של צד שלישי (במידה ויש כאלה). 

  באילו מקרים צו עיכוב יציאה מהארץ אינו מוגבל בזמן?

  קיימים מקרים שבהם הצו אינו מוגבל בזמן. ראשית, הוא אינו מוגבל בזמן אם הוא ניתן בגלל חוב מזונות וכל עוד הוא לא שולם ואושר על ידי בית משפט לענייני משפחה. שנית, אין הגבלה של זמן על צו שהוצא כאשר החייב הוא בעל יכולת שמשתמט מתשלום החובות או המזונות שלו ואם הצו הוצא על פי בקשת הזוכה.

  חוקים ונהלים

  לשם השוואה, הצו אינו מוגבל בזמן גם אם החייב הוכרז כמוגבל באמצעים או אם הצו ניתן במסגרת איחוד תיקים. במקרים שבהם הוצא לחייב צו תשלומים והחייב משלם את החוב בהתאם למה שנקבע עבורו, לא נותנים צו עיכוב יציאה אלא אם הרשם שוכנע שכל יציאה כזו אכן עלולה לסכן את ביצוע פסק הדין או את תשלום החוב. 

  טופס 506

  המשמעות של טופס 506 היא מתן אפשרות לנושה או נושים להפעיל לחץ על חייב באמצעות הטלת מגבלות. הטופס מיועד לבקשה להטלת מגבלות שונות, כגון הגבלת רישיון, הגבלת חשבון בנק, הגבלות לשימוש בשיקים, הגבלות כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב, הגבלת דרכון למניעת יציאה מהארץ ועוד. כדי למלא את הבקשה, יש לפרט מהן ההגבלות המבוקשות ולנמק אותן. 

  השירות ניתן ללא עלות.

  אולי יעניין אותך זכויות

  שאלות ותשובות נפוצות

  plus

  האם רשם הוצאה לפועל יכול לשנות פסקי דין?

  לא. הוא אחראי רק על הוצאה שלהם אל הפועל.

  plus

  מי מוגדר "חייב"?

  מי שניתן נגדו פסק דין שמחייב אותו לשלם או לבצע פעולה לפי החוק.

  plus

  מה זה נושה?

  מי שחייבים לו את הכסף.

  plus

  איך בודקים האם יש עיכוב יציאה נגד מי שאינם בעלי אזרחות ישראלית?

  ממלאים מספר דרכון כמספר זיהוי ומציינים שם פרטי ומשפחה, תאריך לידה, סוג ומספר דרכון, נתינות, פרטי החייב באנגלית ושם אביו של החייב.

  בדיקת זכאות למימוש זכויות

  ✔️בדיקת זכאות ועריכת מסמכים
  ✔️ הגשת התיק לביטוח לאומי, ליווי והדרכה אישי
  ✔️ לא קיבלת? כספך יוחזר!

  נפצעת? אולי מגיע לך כסף!
  ×

  הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
  מתוכן פיננסי מעשיר

  אני מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה או מצדדים שלישיים הדוא"ל, מסרונים או טלפון

  ×

  בדיקת זכאות למימוש זכויות

  ✔️בדיקת זכאות ועריכת מסמכים
  ✔️ הגשת התיק לביטוח לאומי, ליווי והדרכה אישי
  ✔️ לא קיבלת? כספך יוחזר!

  כל הזכויות שמורות לפורטל "שמענו" 2020 ©
  ×

  חיפוש

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  נשמח לעזור לך!

  זכאות לקצבת סיעוד מחברת הביטוח תלויה בקיום כיסוי ביטוחי, פרטי או קבוצתי.
  במידה ואין לך, לא נוכל לסייע בבדיקה לקבלת קצבה, במידה ולא ידוע לך אם ברשותך ביטוח סיעודי, כדאי לבדוק:

  1. האם קיים תשלום לחברת ביטוח בין השאר בפירוט חשבון הבנק, כרטיסי האשראי, תלושי השכר לרבות תלושי קרן הפנסיה וכן בדו”ח החיוב החודשי של קופת החולים.

  2. באתר הר הביטוח עם פרטי הזיהוי שלך.

  לאחר בדיקה שיש לך ביטוח סיעודי, ניתן למלא מחדש את הטופס ולהמשיך בתהליך.

  נא להשאיר מספר טלפון נייד לקבלת קישור להמשך הבדיקה:

  תנאי השימוש

  מבוא:

  ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
  "אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
  האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
  כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
  באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
  "תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
  האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
  מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

  הרשמה לאתר:

  משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
  שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
  הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

  הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
  האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
  הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
  לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
  על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
  חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
  האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
  כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
  האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
  מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
  מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
  המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

  הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

  האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
  המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
  אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
  מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
  מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
  מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
  התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
  השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
  תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

  פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

  מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
  ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
  אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
  קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
  כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
  מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
  מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

  הפסקת שימוש ושיפוי:

  מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
  במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
  המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
  מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

  המחאת זכויות וחובות

  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
  במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

  שימושים אסורים:

  המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
  המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
  המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

  קניין רוחני וזכויות יוצרים:

  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
  האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
  המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
  המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
  כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

  איסוף מידע:

  במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

  האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

  תנאים נוספים:

  תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
  השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

  יצירת קשר:

  אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: [email protected]