רוצים לקבל עדכונים חמים על עולמות החיסכון וההשקעות?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

טיפים לרכישת מכונות כביסה: איך למצוא מכונת כביסה מתאימה

עדן סרור
1 בנובמבר 2021
תוכן עניינים
טיפים לרכישת מכונות כביסה


רכישת מכונת כביסה היא החלטה אישית, במיוחד מכיוון שלכל בית מתאימה התקנה שונה של מכונת הכביסה. לכן חשוב להכיר כמה טיפים לרכישת מכונות כביסה, כדי להבין את השיקולים שיש לקחת בחשבון לפני שמביאים את המכונה החדשה הבייתה.

שיקול הגודל

טיפים לרכישת מכונות כביסה מתחילים עם מדידת המקום הפנוי להתקנת המכונה. אם המקום צר, יש לבחור בהתאם את הדגם שייכנס לחלל הצר. מכונות כביסה עם פתח עליון, למשל, זמינות בדגמים צרים יותר מאשר מכונות עם פתח קדמי.

שיקול המחיר

מחיר רכישת מכונת כביסה מהווה שיקול חשוב בכל הנוגע למציאת הדגם הנכון. בהתאם לתקציב, חשוב להחליט כמה לשלם על המכונה, ולבחור בהתאם מכונו מסוימות.

טיפים לרכישת מכונות כביסה מתמקדים בטווחי המחירים הזמינים באולמות התצוגה של חברה שמייצרת ומשווקת מכונות כביסה, ונציגי השירות במקום יסייעו לכם עם בחירת דגם שמתאים לתקציב שלכם.

מכונת כביסה ידידותית לסביבה

רכישת מכונת כביסה חסכונית תורמת לסביבה ומסייעת גם עם תשלום חשבונות החשמל והמים. למרות שהעלות הראשונה של מכונת הכביסה עשויה להיות גבוהה, ניתן לחסוך בחשבונות לטווח הארוך עם בחירת דגמים חסכוניים בחשמל ובמים, כך שעלויות ההפעלה לטווח הארוך של מכונת הכביסה נמוכות בהרבה מאשר מכונת כביסה שאינה ידידותית לסביבה.

מכונת כביסה אוטומטית לחלוטין או חצי אוטומטית

מכונות כביסה מגיעות בשני סוגים עיקריים: אוטומטיות לחלוטין, שפועלות בלחיצת כפתור אחת, וחצי אוטומטיות, שעשויות להגיע עם שתי אמבטיות. אם אתם משתמשים במכונת כביסה חצי אוטומטית עם שתי אמבטיות, המשמעות היא שאולי תצטרכו להעביר את הכביסה מאמבטיה אחת לאחרת במהלך תהליך הכביסה.

מכונות אלו עשויות להשתמש גם בפחות מים ומאפשרות שהייה בין המחזורים. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים אפשרויות רכישת מכונות כביסה עם תהליך שטיפה נוח, מכונת כביסה אוטומטית לחלוטין תבצע את כל המשימות בקלות, ביעילות ובמהירות.

פתח עליון או קדמי

ההבדל בין מכונת כביסה עם פתח עליון לבין פתח קדמי טמון בעיקר במיקום הדלת של מכונת הכביסה, בחלק העליון או הקדמי.

אבל לכל דגם יש יתרונות וחסרונות שונים, כך שמומלץ לקבל טיפים לרכישת מכונות כביסה מנציגי השירות באולם התצוגה כדי לקבל הכוונה לבחירת מכונת הכביסה שמתאימה לצרכי הכביסה האישיים שלכם.

נעילת ביטחון לילדים

אם יש בבית ילדים, רכישת מכונת כביסה מומלצת לבחירת דגם שכולל אפשרות נעילת ביטחון להגנה על ילדים. רכיב הנעילה עשוי להיות ממוקם על הדלת, או כתוכנית שאי אפשר לשנות ברגע שהמכונה פועלת.

תכולת מכונת כביסה למשפחה גדולה

גודל משק הבית ועומסי הכביסה הצפויים משמעותיים לבחירת מכונת הכביסה המתאימה. ניתן להשיג מגוון גדלים של מכונות כביסה, כמו למשל מכונה בנפח של שישה עד שבעה קילוגרמים, שנחשבת כאידיאלית למשפחה בת ארבע נפשות.

אם יש פחות אנשים בבית שלכם, רכישת מכונת כביסה קטנה יותר תתאים, ואם אתם משפחה גדולה יותר, מומלץ לבחור מכונה גדולה יותר.

אנחנו מקווים שהפקתם ערך מהמאמר ואנו מזמינים אתכם להמשיך להתעדכן בנושאי צרכנות נבונה במדור באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת פרטים נוספים

חדשות חמות

אולי יעניין אותך גם