רוצים לקבל עדכונים חמים על עולמות החיסכון וההשקעות?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכנסת אישרה: חוק חדש לחדלות פירעון יקל על חייבים המתקשים לפרוע את חובם

נתנאל פינקל
12 באוגוסט 2021
חדלות פירעון

כסף? כולנו אוהבים. אבל להישאר חייבים? ממש לא! זה מעיק, מלחיץ, יוצר מתח, כעסים, משפיע על אורח החיים שלנו ואף עלול לפגוע לנו בבריאות. אם נותרתם חייבים סכומים משמעותיים ואינכם מצליחים להחזיר אותם – דעו כי קיימת רפורמה חדשה אשר עשויה להקל עליכם באופן דרמטי: "חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי" המאפשר לכם לפרוע את חלק מחובותכם, להשתקם כלכלית באופן מהיר ולהימנע מבירוקרטיה שתחנוק אתכם "לעד". בלי לשבור את הראש ועם הזדמנות לצאת לחיים חדשים עם אפס דאגות כלכליות!


חדלות פירעון: למי זה מתאים?

  • לאנשים פרטיים ו/או עסקים עם חובות כבדים.
  • למוגבלים בבנקים.
  • לאנשים שלא הצליחו לשלם חובות במשך מספר חודשים ומעלה.
  • לחייבים בעלי תיקי הוצאה לפועל ועיקולים. 


3 סיפורים אמיתיים להסדר חובות:

מקרה 1:

א', בן 53, אדם המסתמך על קצבת ביטוח לאומי, צבר חוב כולל של 100,000 שקלים, מה שטלטל קשות את שגרת חייו ופגע גם בבני משפחתו. מכר סיפר לו כי לאחרונה השלים תהליך של  'חדלות פירעון ושיקום כלכלי' והצליח להסדיר את חובותיו הכבדים בסכום נמוך במיוחד. אותו מכר הפנה את א' לעורך הדין  שסייע לו ובחלוף פרק זמן של כחודש אחד בלבד הוא הצליח לסגור את חובותיו בסכום של 8,000 ש"ח.

מקרה 2: 

ר', בן 55, גרוש ואב ל- 3 ילדים הוא מנהל אירועים מזה 25 שנה שנקלע לחובות של 125,000 ש"ח. לאחר שפנה לעו"ד המתמחה בתחום 'חדלות פירעון ושיקום כלכלי' הצליח להגיע להסדר בכל תיקי ההוצאה לפועל ו"להמתיק" את החוב ל- 25,000 ש"ח בלבד!

מקרה 3: 

ד', בת 60, מתגוררת באזור חדרה, צברה מול הבנקים וחברות האשראי חובות כבדים של 900,000 שקלים. לאחר שקיבלה ייעוץ מקצועי מעו"ד מומחה היא הסדירה את חובה ב- 20,000 ש"ח בלבד. 


חוב בסך 868,541 ש"ח הופך להסדר חוב בסך 20,000 ש"ח בלבדחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מאפשר להסיר את "חרב העיקולים" במהירות

להבדיל מהליך פשיטת הרגל אשר היה נהוג עד ספטמבר 2019, חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי הינו הרבה יותר פשוט, ידידותי ובעיקר מתבצע במהירות. בתוך כך, לאחר שהחייבים מסדירים את חובם ומקבלים צו הפטר מחובות ותיקי הוצל"פ הם יכולים להשתקם מבחינה כלכלית בזכות תוכנית שיקום אישית אשר גובשה עבורם.


שורה תחתונה – דווקא בתקופה זו, בה המשק נקלע למשבר עצום אשר זעזע קשות את יסודות הכלכלה, חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי עשוי להיות פתרון ריאלי עבור רבבות רבות של ישראלים.

לפגישת ייעוץ מקצועית חינם מול עו"ד מומחה לחדלות פירעון – השאירו פרטים בטופס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת פרטים נוספים

אולי יעניין אותך גם

צור קשר