רוצים לקבל עדכונים חמים על עולמות החיסכון וההשקעות?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

השתלת שיער בארץ או בטורקיה? 8 סיבות לעבור השתלת שיער בטורקיה

עדן סרור
1 בנובמבר 2021
תוכן עניינים
השתלת שיער בארץ או בטורקיה


מרפאת השתלת שיער באיסטנבול מקבלת אלפי מטופלי השתלות שיער ישראלים מדי שנה, שמגיעים למדינה על מנת לעבור את הניתוחים. הבחירה מתבצעת לאחר בחינת האפשרויות השונות של השתלת שיער בארץ או בטורקיה, ובדומה לעשרות אלפי מטופלים אחרים מרחבי העולם, החליטו גם הם על יעד המרפאה הנבחרת באיסטנבול.

אין ספק שטורקיה היא היעד המועדף על עשרות אלפי מטופלי השתלות שיער, אבל אם אתם עדיין מתלבטים אם לעבור השתלת שיער בארץ או בטורקיה, חשוב שתבינו את הסיבה מאחורי העלייה הבלתי ניתנת לעצירה של טורקיה בתעשיית השתלות שיער. אז הנה שמונה סיבות לבחור בטורקיה להשתלת שיער.

1. המחירים המשתלמים הם השיקול הראשון להעדיף את טורקיה במערך השיקולים אם לעבור טיפול השתלת שיער בארץ או בטורקיה

המחירים של טיפולי השתלות שיער בטורקיה זמינים בעלויות שהן הרבה יותר סבירות בהשוואה למחירים המבוקשים על ידי בעלי המרפאות בישראל וברחבי העולם. עלות השתלת שיער בישראל נעה בין 19,000 ל-30,000 ₪.

כך שבשיקולי בחירת השתלת שיער בארץ או בטורקיה, חשוב להבין שבטורקיה כל ההליך, כולל שירותי הסעות ולינה במלון ברמת חמישה כוכבים, עולה בין 2,200 ל-7,000 דולר, בהתאם למשתנים שונים, כמו מספר השתלים הדרושים, השיטה שנבחרת, המרפאה והמנתח.

2. שיטות מתקדמות

מנתח השתלות שיער בטורקיה משתמש בטכניקת FUE, Follicular Unit Extraction, שכרוכה ברמת כאב מינימלית במהלך ההחלמה, ללא צלקות גלויות ותהליך ריפוי מהיר. השיטה מתבצעת ללא שימוש באזמל, סיכות או תפרים, לעומת שיטת FUT, Follicular Unit Transplantation, שדורשת הסרת רצועת עור.

בטכניקת FUE, יחידות זקיקים מוסרות בנפרד מהאזור התורם של המטופל ומושתלות אחת אחת לאזור הדליל.

3. איכות גבוהה בכל היבט

בשל התחרות הגבוהה בין המרכזים הרפואיים שמציעים הליכי השתלות שיער בטורקיה, המנתחים משפרים באופן קבוע את השיטות, התנאים והמרכזים הרפואיים שלהם על מנת להציע למטופליהם את השירות הטוב ביותר, מה שמוביל לסיבה חשובה נוספת להעדיף את טורקיה במערך השיקולים של השתלת שיער בארץ או בטורקיה.

4. חבילות הכול כלול

מרכז השתלות שיער באיסטנבול מציע למטופלים שירותי הסעות חינם משדה התעופה למלון, שהות חינם במלונות טובים, שירותי מתורגמנים וליווי צמוד לאורך כל הטיפול ולאחריו.

5. מנתח השתלות שיער הטוב ביותר

בהתלבטות אם לעבור השתלת שיער בארץ או בטורקיה, חשוב להבין שבטורקיה, תחום שיקום השיער התפתח באופן משמעותי בשנים האחרונות. מנתח השתלות שיער עם ניסיון עשיר בתחום נוקט בגישה טכנולוגית מתקדמת לטיפולים הטובים ביותר.

6. אין רשימות המתנה

בניגוד לישראל, כשחושבים על השתלת שיער בארץ או בטורקיה, חשוב להבין שכדי לעבור את ההליך בטורקיה, אין צורך להמתין חודשים, מכיוון שמרפאה איכותית ומוסמכת ערוכה לספק את הפתרונות לביקוש הגבוה.

7. עמדה גיאופוליטית

טורקיה משמשת כגשר בין אסיה לאירופה, ומושכת מטופלים מאזורים אלה, כולל מצפון אפריקה ומישראל.

אז כפי שניתן לראות, אם אתם עדיין מתלבטים אם לעבור השתלת שיער בארץ או בטורקיה, חשוב שתבינו שעשרות אלפי מטופלים בינלאומיים אינם טועים, ואם הביקוש כל כך גבוהה, וההיצע זמין בהתאם, ואתם סובלים מנשירת שיער או מהתקרחות, זה הזמן להזמין את הטיפול שלכם.


מקווים שהפקתם ערך מהמאמר, אנו מזמינים אתכם להמשיך ולהתעדכן בנושאים הקשורים לצרכנות נבונה במדור צרכנות באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת פרטים נוספים

אולי יעניין אותך גם