החזרי מס

הלוואת בלון לדירה ! ההלוואה המשתלמת ביותר ?

ההחזר שלה מתנפח עם הזמן בשל מדד המחירים ולעיתים גם בשל הצטברות הריבית, אבל הלוואת בלון, יכולה להיות אפשרות המימון הנכונה במקרים מסוימים. מתי כדאי לבחור בהלוואת בלון? ואיך מחשבים את העלות הסופית? כל המידע בכתבה הבאה! 

הלוואת בלון

תוכן עניינים

  אתם רוצים לרכוש דירה חדשה, את רכב חלומותיכם, בית עסק, או כל מוצר או שירות שעלותו גבוהה, אבל הוא נחוץ לכם כרגע. יש בידכם מימון ודאי לרכישה, אבל הוא לא זמין כרגע מכל מיני סיבות. "הלוואת בלון", תוכל אולי לספק את האוויר הדרוש לכם, עד לשחרור המיוחל של הכספים.

  הדימוי של בלון, למען האמת, לא קשור לאוויר שבתוכו, אלא לתכונת הניפוח, מאחר שההחזר של הלוואת בלו

  ן, נוטה לגדול ולהתנפח. מצד שני, במקרים מסוימים מדובר במהלך כלכלי כדאי ולכן חשוב לדעת להעריך את העלות הסופית של הלוואת בלון, כדי להחליט האם היא מתאימה.     הלוואת בלון לדירה

  יש אנשים שרוצים לקנות דירה אבל לא מוכנים לשלם את מלוא מחיר הדירה כרגע. הם יותר מוכנים לשלם על הדירה לאורך זמן, אבל לא תמיד נחסך להם מספיק כסף. עבורם הלוואת בלון היא פתרון.

  הלוואת בלון לדירה היא סוג של משכנתא המאפשרת לבעל ההלוואה לבצע תשלומים על הלוואתו בתשלומים חודשיים עד לתום תקופת ההתקשרות. בשלב זה, עליהם להחזיר את כל החוב שנותר בבת אחת על ידי החזרת הקרן והריבית המצטברת בפעם אחת.

  הלוואת בלון לרכב

  הלוואת בלון היא סוג של הלוואת רכב המשולמת בתשלומים חודשיים. התשלום הסופי, או תשלום הבלון, ישולם בתום התקופה.

  הלוואת בלון לרכב חדש מגיעה לרוב בריבית של בסביבות 3-4% לחודש, שיכולה להיות נמוכה מכרטיס אשראי ממוצע. יתרון אחד של סוג זה של מימון הוא שהוא מאפשר לך לשלם את המכונית שלך לאורך זמן מבלי לדאוג שתצטרך לשלם את הכל בבת אחת.

  אם אתם מחפשים לממן רכב חדש , אז מאמר זה יראה לכם את מה שאתם צריכים לדעת מי יכול לקחת הלוואת בלון לרכב וכיצד זה עובד.

  מה זה הלוואת בלון ?

  הלוואת בלון, המכונה גם הלוואה גישור, נועדה למימון ביניים. מדובר בהלוואה שבה כל הקרן  מוחזרת בתום תקופה מוגדרת. כלומר, הלוואה שמאפשרת לקנות עכשיו ולשלם אחר כך.

  אחד השימושים הנפוצים של הלוואת בלון, הוא לצורכי מימון ביניים ברכישת דירה חדשה. הדבר נדרש כאשר מכירת הדירה הקודמת מתעכבת ועדיין הרוכש נדרש לעמוד בהוצאות של רכישת הדירה, שיפוץ לעיתים, העברת חפצים למעון החדש וכיוצא באלה.

  לרכישת דירה ניתנת בדרך כלל לתקופה של שנתיים לכל היותר. ניתן לעיתים למצוא הלוואת בלון במידה ותהיו מעוניינים לבדוק ולחשב את הלוואה שלכם תוכלו להשתמש במחשבון הלוואת בלון לתקופות ארוכות יותר, בהתאם לתנאים שמציג כל גוף מלווה, אך כמובן שיש לקחת בחשבון שהריבית במקרים של הארכת התקופה, תהיה גם היא גבוהה יותר.

  סוגי הלוואת בלון

  הלוואת בלון מתחלקת בגדול להלוואה מלאה והלוואה חלקית. כאשר מדובר על הלוואה מלאה, היא ניתנת לרוב לתקופה של שנה-שנתיים. הלווה מחזיר את סכום הקרן, כולל הריבית והפרשי ההצמדה, רק בסוף התקופה.

  קיימים עוד סוגים של הלוואות :לדוגמא הלוואה כנגד נכס, לדוגמא הלוואת בלון חלקית, שהיא הצורה הנפוצה יותר, מוצעת לרוב לתקופות של שנתיים-שלוש. בהלוואת בלון חלקית, הריבית מוחזרת בתשלומים חודשיים לגוף המלווה ואילו הקרן עצמה, נפרעת רק בסוף התקופה.

  הלוואת בלון איננה משכנתא ולא ניתן לשעבד בעבורה את נכס הנדל"ן שרוכשים. זה יכול כן לקרות, רק כשלוקחים  "משכנתא בלון". מדובר בסוג של הלוואת בלון, הניתנת לתקופה של 5 שנים, תמורת  שעבוד של הנכס לגוף המלווה, כפי שנעשה בהלוואות משכנתא. הלוואה כזאת מתאימה למצב שבו הלווה צפוי בוודאות לקבל סכום כסף גדול תוך כמה שנים, אך משתלם לו לבצע את רכישת נכס הנדל"ן עכשיו.

  סוג נוסף של הלוואת בלון, נקרא "הלוואת גרייס" (חסד). כאן הפורמט הוא החזר בתשלומים חודשיים, אך כזה שמתחיל רק כעבור זמן מסוים, בדרך כלל חצי שנה או שנה, מיום נטילת ההלוואה. החל מיום תחילת החזר התשלומים, יכללו בהם הקרן והריבית כאחת. 

  באילו מקרים כדאי לקחת הלוואת בלון?

  הלוואת בלון נדרשת כאמור, כאשר יש צורך במימון ביניים לביצוע רכישה, עד למועד הגעת המימון. המימון המעוכב יכול להיות כספים שאמורים להשתחרר מחסכונות בבנק, תשלום שאמור להגיע ממכירת נכס וכיוצא באלה. ההלוואה מאפשרת לגשר על הפער בזמנים, שבין ביצוע העסקה לבין קבלת הכסף.

  במקרים רבים, בוחרים בהלוואת בלון רוכשי דירות, שעדיין לא מכרו את דירתם הקודמת או שהעסקה למכירתה מתעכבת מסיבה כלשהי. העובדה שנחסך מהם הצורך לעמוד בהחזר חודשי של ההלוואה, מסייעת במיוחד בתקופה שבה הם צריכים לכסות הוצאות מיידיות על מעבר הדירה ו/או שיפוץ הדירה החדשה, בטרם התקבל התשלום על מכירת הדירה הקודמת.

  גם משקיעי נדל"ן זקוקים לא פעם להלוואת בלון. זה קורה כאשר המשקיע זקוק למימון של השקעה בנכס שהוא מבקש להחזיק למשך תקופה מסוימת עד למכירתו, תוך צפי שהתשואה המתוכננת תעלה על גובה הריבית שישלם על ההלוואה.

  הלוואות בלון נהוגות כיום גם בתחום מכירות הרכב. את ההלוואות הללו מעניקות ללקוחות, חברות מימון, יבואניות רכב או חברות ליסינג. הרכב עצמו, משמש כבטוחה להלוואה.

  הלווה יכול להרוויח בדרך זו רכב חדש ואיכותי, שאת מחירו ישלם רק כעבור שנה או שנתיים ולעתים אף יותר. אבל שוב, יש לזכור שהחזר ההלוואה יכול להתנפח עם הזמן ולהפוך את המכונית הנכספת בסופו של דבר, למעט יקרה מדי.

  ריבית על הלוואת בלון

  בהלוואה רגילה, הקרן מוחזרת על ידי הלווה לגוף המלווה בהדרגה, באמצעות תשלומים חודשיים, כאשר עם כל תשלום פוחת סכום הקרן ואתו גם עלויות הריבית. בהלוואת בלון, לעומת זאת, תקופת ההלוואה קצרה יותר אמנם, אבל כל הקרן מוחזרת רק בסופה ולכן עלויות הריבית גבוהות יותר.

  הריביות שיש לשלם על הלוואת בלון, גבוהות יחסית בכ-2%, מאשר ריביות על משכנתא. מבחינת הגוף המלווה, הסיבה לכך היא נטילת סיכון גבוה, מאחר שההחזר על הקרן יגיע רק בתום תקופה ממושכת.

  הריביות הגבוהות הללו, שעלולות להצטבר לסכום גבוה, הן סיבה טובה לבדוק אפשרויות מימון אחרות, כאשר נזקקים למימון ביניים, שיכולות אולי להיות נוחות יותר. מאידך, אם יש לכם ודאות מוחלטת לגבי קבלת סכום הכסף שיכסה את העסקה במועד מסוים בעתיד, ייתכן שמדובר במהלך נכון.

  חישוב לוח סילוקין והלוואת בלון

  כאשר לוקחים הלוואת בלון מלאה, ההחזר תופח עם הזמן, כאשר הסיבה היא הריבית דריבית המוטלת על יתרת החוב. לכן, כאשר בוחרים בהלוואה כזאת, יש לחשב באמצעות "מחשבון הלוואת בלון", את ההחזר החודשי שתצטרכו לשלם ואת שיעור הריבית שתצטבר עד סוף תקופת ההלוואה.

  לוח סילוקין הלוואת בלון, הוא טבלה שבה מוצגים שלבי ההחזר בתשלומים של הלוואת בלון. החישוב נעשה על פי סכום ההלוואה הכולל, המתחלק להחזר של הריבית והקרן.

  למשל, בהלוואת בלון חלקית של 250,000 ₪ לשנתיים בריבית של 5%, יתווספו לקרן ריביות על סך 25,000 ₪ וההחזר הסופי יעמוד על 275,000 ₪. בהלוואת בלון מלאה, תקופת ההחזר גבוהה יותר וכך גם הריביות ולכן ההחזר יהיה גבוה אף יותר. 

  ייעוץ מקצועי להתנהלות מושכלת 

  כמו לגבי כל מוצר פיננסי, גם את המוצר שנקרא הלוואת בלון, חשוב לבדוק לפני שבוחרים בו ולהכיר את כל היתרונות והחסרונות הטמונים בו.

  הבעיה עם הלוואת בלון היא, כאמור, שפירעון הקרן ולעיתים גם כל הריבית על הסכום היא רק בתום התקופה, יוצר מצב שבו הריביות הולכות וגדלות, בשל מדד המחירים העולה כל העת. כלומר, יש כאן אלמנט של אי ודאות ועלויות החזר שעלולות להיות גבוהות, מה שהופך הלוואות כאלה לפחות כדאיות עבור הלווה, בחלק גדול מהמקרים.

  מצד שני, כאשר יש צורך בכסף נזיל באופן מיידי וקיימת ודאות מוחלטת לגבי סכום כסף שאמור להגיע, הלוואת בלון יכולה להיות צעד משתלם, מאחר שהיא מאפשרת להימנע מהוצאת סכומי כסף גדולים מדי חודש ולהקל על התקציב, עד ליום פירעון ההלוואה.

  בכל מקרה, יש לבצע את הצעד של בחירת מסלול הלוואה בזהירות ותוך קבלת ייעוץ מקצועי. יועץ פיננסי יסייע לכם להתנהל בצורה מושכלת ולדעת לחשב את גובה הריביות וגובה ההחזרים שתצטרכו לשלם והמועדים שלהם, עבור הלוואת הבלון שאתם מתכוונים לקחת, או כל הלוואה אחרת. 

  אולי יעניין אותך הלוואות

  בדיקת זכאות לקבלת הלוואה

  ✔️ קבל הצעה מהירה להלוואה
  ✔️ השוו תנאים וריביות בין כל הגופים
  ✔️ תשובה בתוך עד 48 שעות

  בדוק זכאות להלוואה מידית
  ×

  הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
  מתוכן פיננסי מעשיר

  אני מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה או מצדדים שלישיים הדוא"ל, מסרונים או טלפון

  ×

  בדיקת זכאות לקבלת הלוואה

  ✔️ קבל הצעה מהירה להלוואה
  ✔️ השוו תנאים וריביות בין כל הגופים
  ✔️ תשובה בתוך עד 48 שעות

  כל הזכויות שמורות לפורטל "שמענו" 2020 ©
  ×

  חיפוש

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors

  בדוק זכאות להלוואה מיידית

  ✔️בדיקת זכאות ללא עלות והתחייבות
  ✔️תשווה הצעות מגופים מובילים
  ✔️ריביות ותנאים אופטימאליים

   

  בדוק זכאות להלוואה מיידית וקבל מגוון הצעות מגופים פיננסים מובילים, כך תוכל להשוות בקלות בין התנאים והריביות ולבחור בהלוואה אופטימאלית.

  שאלון בדיקת זכאות מאובטח

  תנאי השימוש

  מבוא:

  ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
  "אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
  האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
  כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
  באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
  "תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
  האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
  מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

  הרשמה לאתר:

  משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
  שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
  הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

  הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
  האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
  הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
  לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
  על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
  חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
  האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
  כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
  האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
  מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
  מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
  המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

  הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

  האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
  המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
  אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
  מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
  מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
  מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
  התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
  השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
  תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

  פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

  מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
  ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
  אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
  קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
  כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
  מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
  מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

  הפסקת שימוש ושיפוי:

  מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
  במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
  המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
  מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

  המחאת זכויות וחובות

  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
  במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

  שימושים אסורים:

  המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
  המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
  המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

  קניין רוחני וזכויות יוצרים:

  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
  האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
  המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
  המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
  כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

  איסוף מידע:

  במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

  האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

  תנאים נוספים:

  תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
  השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

  יצירת קשר:

  אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: [email protected]