פורטל פיננסי חדשני

פורטל פיננסי חדשני

דף הבית | מיסים | החזרי מס | 3 קליקים ותקבלו החזר מס רכישה?

3 קליקים ותקבלו החזר מס רכישה?

גיא שדלצקי
21 ביולי 2021
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
החזר מס רכישה

עשרות אם לא מאות אלפי שקלים שיושבים ברשות המיסים של ישראל, לרבות החזר מס רכישה ששילמת עבור כל רכישת נדל"ן שבצעתם, כסף שמגיע לכם, זה הכסף שלכם, כסף של הציבור, החזרי מסי רכישה שמסתכמים במיליוני שקלים שנצברו ממיסיי רכישות נדל"ן בישראל, החזר מס רכישה שרק מחכה שיבואו לדרוש אותו, יש צ'ק שרשום עליו את שמכם, ואתם רק צריכים לבקש החזר מס רכישה, כל כך פשוט, רק תבקשו החזר מס רכישה בכמה קליקים ואולי גם אתם זכאים לסכומים שמשנים עסקאות נדל"ן, מבינוניות לסופר מוצלחות רק כי ביקשתם החזר מס רכישה.

שימו לב יש לכם 6 שנים לדרוש החזריי מס רכישה, אחרת יופעל עליו חוק התיישנות שבמלוא שש שנים בהם לא דרשנו וביקשנו את החזרי המס רכישה שמגיעים לנו, כסף ששולם בשל חישוב שגוי או שינויים שחלו ומשפיעים על החזר מס הרכישה שמגיע לנו, הרי שילמנו יותר ממה שהיינו צריכים לשלם, אז אם בעולם מתוקן רשות המיסים תדע לזהות את היתרה הרי שהיו מחזירים אותה אוטומטית או לא גובים אותה מלכתחילה, אבל בשל פעילות שוטפת ועמוסה ביותר, רשות המיסים מתנהלת בשיטת האם תבקש תקבל, לא ביקשת? לא קיבלת…


במקביל, בתום שש השנים בהן רשות המיסים דגרה על החזרי מס רכישה, כעת זה הכדור וגורל החזרי מס הרכישה תלוי אך ורק בכם, אם תבואו לבקש החזרי מס רכישה או שתאפשרו להחזרי מס הרכישה שלכם לעבור לזכות  רשות המיסים, אז אם גם אתם שמעתם על החזר מס רכישה של עשרות, אלפיי, ומאות אלפי שקלים שאנשים קיבלו כהחזר מס על רכישה שביצעו, דעו, זו אינה בדיה, זו אמת לאמיתה, כסף אמיתי, יש שיגידו החיסכון הכי משתלם, אז לא לוותר ולבדוק זכאותכם להחזרי מס רכישה מחשבוני מס הרכישה המקוונים ושזמינים עבור רוכשי הנדל"ן באשר הם, לבדוק ולחשב עסקאות ולהימנע מהצורך של החזרי מס רכישה עתידיים ו/או רטרו אקטיביים.

הירשמו לניוזלטר "שמענו" וקבלו בזמן אמת את כל החדשות, הנושאים והעדכונים הפיננסים החמים!

עסקה טובה עם החזר מס רכישה

איזה כיף להתחדש, לקנות בית חדש, למכור את הבית הישן, קיבלנו אחלה מחיר, ומכרנו ברווח לא מבוטל, כיף גדול ללא ספק… הכל נכון, רק אם לקחתם בחשבון את מס הרכישה אותו תצטרכו לשלם לרשות המיסים.

עסקאות נדל"ן הן צמתים מרכזיות בחיינו, בהן אנחנו מקבלים החלטות שיקבעו את השנים הבאות עבורנו, אלו רגעים בהם רבים מאיתנו מעבירים סכומי עתק ומשלמים מיסוי בהתאם, בעיקרון, כמעט בכל רכישה, הכנסה או רווח שנזכה את כיסנו, הם יהיו חייבים בדיווח לרשות המיסים, למשרד כזה או אחר…לכן לא פעם לאחר חישוב שנתי אנו מגלים שמגיע לנו החזרי מס, בטח ובטח עם רכשנו ומכרנו, פעולות שמגבירות את הסיכויים להחזרי מס הרכישה באותה עת.


כמה טיפים על תשלום מס רכישה                               

תשלום מס רכישה הוא חוק מיסוי שחל על כל רכישת זכות מקרקעין, נדל"ן, חישוב המס משתנה ונקבע לפי מספר פרמטרים, על פי מדרגות מס, עדכונים שנתיים במס, מצב רפואי, כמות נכסים ועוד, לכן לפני רכישה של מקרקעין, חשוב לבדוק ולחשב נכון מבעוד מועד את מס הרכישה אותו תצטרכו לשלם עבור העסקה, ישנם לא מעט זכויות מזכות, סיבות להנחות, להקלות, פטורים ועוד, אם בכל זאת יצא ששילמתם יותר, וזה קורה לא פעם, לא באשמתכם חלילה, בגלל חוקי המיסים הסבוכים והמסובכים שתלויים לא פעם בהצלבות של חוק מס אחד עם השני, לכן נהוג, בסוף השנה לסכם את כל תשלומי המיסים שלנו ולבדוק לבד או עם אנשיי מקצוע כמה שילמנו והאם יש סיכוי להחזרים כגון החזר מס רכישה.

תראו לי החזרי מס רכישה!

להחזרי מס רכישה זכאים כל מי ששילם מס רכישה גבוה יותר ממה שהיה צריך לשלם עבור אותה עסקת נדל"ן.

רוצים לדעת אם מגיע לכם החזר מס רכישה? כנסו לאתר רשות המיסים, ובצורה מקוונת תוכלו לחשב ולבדוק אם מגיע לכם החזר מס רכישה, במידה ועומדים לרשותכם החזרים, הרי שזכותכם לקבל אותו חזרה מרשות המיסים.

במידה וקיימת לכם החזר מס רכישה, את הכסף תוכלו לדרוש באותו רגע ובאופן מקוון אם הסכום לא עובר את ה-500 שקלים, במידה והחזר מס הרכישה עובר את ה-500 שקלים, תאלצו למלא טופס ולהגישו לסניף הבנק שבו מנוהל חשבונכם שיעביר את הטופס לרשות המיסים והכסף יועבר לחשבונכם לאחר אימות המידע.


מס רכישה לכל מבנה ומבנה לחוד!

רכישת מקרקעין מוגדרת כרכישה של כל סוגי הנכסים שמצוינים באתר רשות המיסים, אך בשינוים באחוזי גביית מס הרכישה עבור כל מבנה בהתאמה למבנה שהוא דירה, קרקע, מגרש, בית פרטי, מסחרי וכדומה, לפני כל רכישה מומלץ להיכנס ולבדוק את סכום התשלום שתשלמו עבור רכישת אותו נדל"ן טרם כניסתכם למשא ומתן על רכישתו, לא פעם חישוב נכון חוסך עשרות אלפי שקלים ומשפיע על כדאיות העסקה ובשל כך הי לא מעט עסקאות נדל"ן שנדחו או לא יצאו לפועל, יחד עם זאת ישנם מעת לעת שינויים בחוק מס הרכישה וכדי להתעדכן ולעקוב באופן שוטף, לדוגה הקלות שניתנו שבגינם מגיע לציבור החזרי מס רכישה בשל מגפת הקורונה.


מדובר בהחזרי מס לא מבוטלים

החזרי מס רכישה הם סכומים לא מבוטלים, לכן במידה ובצעתם לאחרונה או בשנים האחרונות רכישה של מקרקעין, ייתכן ומגיע לכם החזר מס רכישה שמחכה שתבקשו אותו, אך שימו לב לא רק זכויות אלה גם חובות קיימות בחוק מס הרכישה וחלקן הן תשלום המס במלואו, לכן כדי לבדוק האם יש לכם חובת תשלום, כלומר שילמתם פחות מס רכישה ממה שהייתם אמורים לשלם, או השתמשתם בזכות או פטור שלא היה אפשר להשתמש או שמה עודכן החוק כך או אחרת, תמנעו מקנסות מול רשות המיסים, שלמו מבעוד מועד מה שצריך ובמידת הזכאות תוכלו לדרוש החזרי לרבות החזר על מס רכישה גבוה ממה שהיה אמור לשלם לרשות המס.


מי מקבל הנחה והחזרי מס רכישה אוטומטית?

האוכלוסיות אותן פטרה רשות המיסים מתשלומי מס רכישה הן אוכלוסיית לקויי הראייה והעיוורים, ילדים בעלי נכות, ניצולי שואה, נכי מלחמה, נכי עבודה, נכי תאונות דרכים ונכי פעולות איבה, העברת נדל" בין בני זוג או בני משפחה, ידועים בציבור ועוד אוכלוסיות ומצבים בגינם מגיעה הנחה או פטור, לכן כדי להתעדכן על מעת לעת מול אתר רשות המיסים.

כמה מס שבח נשלם ואיך להימנע מהחזר ב-2021?

במידה וזוהי הדירה הראשונה שלכם או היחידה:

עד סכום של 1,747,865 ₪ – 0%

מעל 1,747,865 ועד 2,073,190 ₪ – 3.5%

מעל 2,073,190 ₪ ועד 5,348,565 ₪ – 5%

מעל 5,348,565 ₪ ועד 17,828,555 ₪ – 8%

מעל ל 17,828,555 ₪ – 10%

במידה וזו דירה שני או נוספת:

עד 1,294,770 ₪ – 5%

מעל 1,294,770 ₪ – 6%

מעל 3,884,295 ₪ – 7%

מעל 5,348,565 ₪ – 8%

ומעל 17,828,555 ₪ -10%

פורטל שמענו עושים סדר בהחזרי מס רכישה!

בדיקת זכאות להחזרי מס בחינם

✔️ החזר מס ממוצע בסך 8,291
✔️ 71,409 ישראלים קיבלו החזרי מס

חיפוש

הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
מתוכן פיננסי מעשיר

בדיקת זכאות להחזרי מס בחינם

✔️החזר מס ממוצע בסך 8,291 ₪
✔️71,409 ישראלים קיבלו החזרי מס

תנאי השימוש

מבוא:

ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
"אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
"תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

הרשמה לאתר:

משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

הפסקת שימוש ושיפוי:

מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

המחאת זכויות וחובות

מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

שימושים אסורים:

המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

קניין רוחני וזכויות יוצרים:

כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

איסוף מידע:

במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

תנאים נוספים:

תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

יצירת קשר:

אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: support@shamanu.co.il