רוצים לקבל עדכונים חמים על עולמות החיסכון וההשקעות?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בנק הדואר – שירות 1 שלא כדאי לכם לפספס!

גיא שדלצקי
25 ביולי 2021
בנק הדואר

מעוניינים להחליף סניף בנק כי שמעתם שהעמלות נמוכות יותר בבנק מתחרה? או כי הוגבלתם בבנק שלכם ובבנקים אחרים. דואר ישראל חשב עבורכם על פתרון, הוא הקים חברת בת שנקראת בנק הדואר, בכך דואר ישראל מפתיע ומצליח להנגיש ולספק כיום שירותי בנקאות פיננסיים, משירותים פשוטים ועד למורכבים ביותר. בעבר, בעלי החשבונות בבנק הדואר היו לקוחות עסקיים, גופים ממשלתיים, ואט אט הונגש לכלל הציבור דרך סניפי דואר ישראל הפרוסים ברחבי המדינה. ולמי שלא ידע – בנק הדואר בפיקוח משרד התקשורת ובבעלות ממשלתית.

בנק הדואר, בנק לכל דבר

בבנק הדואר תוכלו להינות ממאפיינים ייחודיים של הבנק, תהנו מפריסה ארצית ורחבה מכיוון שבנק הדואר משתמש בתשתית המבנים של דואר ישראל על ידי הקצאת דלפק לטובת נציג בנק הדואר שנותן שירות ללקוחות. במרוץ השנים התחרה בנק הדואר ולאט לאט הרחיב והגדיל את שירותיו, עם הגדילה וההתרחבות הפך ב- 2006 בנק הדואר לחברה בע"מ ומאז שירותיו כוללים שירותי אשנב לתשלום אגרות, מיסים, דמי מנוי, קנסות, העברות ועוד.

ניהול חשבונות עובר ושב מוצעים לכלל הציבור החל מלקוחות פרטיים, גופים עסקיים ומוסדות ציבור, ואלו שיבחרו לנהל חשבון עובר ושב בבנק הדואר, ייהנו משירותים מוזלים במטבע חוץ, קנייה במטבע חוץ, מכירת במטבע חוץ, המרה והעברתו לחוץ לארץ או מחו"ל לארץ, תשלומי נוחים לשירותי דואר ועוד.

הייחודיות והיתרון הבולטים בתנאים והנהלים של בנק הדואר הם בעצם היותו בנק בבעלות ממשלתית ולכן כלקוח בעל חשבון אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהכספים בעובר ושב, כמו גם ביצוע הפעולות שתבצעו בחשבון שלכם, מבוקרים ומפוקחים באופן ישיר על ידי משרד התקשורת.

בזכות תנאים אלו, הבנק שונה ויעיל בשל היותו סניף דואר בנוסף לסניף בנק, כך מתאפשר ללקוחות בעלי חשבון לבצע פעולות דלפק ללא עמלות זהו יתרון בין היתר על לקוחות בנקים אחרים.

חשוב לציין שבנק הדואר לא מאפשר חריגת חשבון או כניסה למינוס ולכן כחברה הוא אינו יכול להיות במינוס ובכך שומר על יציבות מסחרים בתקופות לא פשוטות,  בנק הדואר לא גובה דמי ניהול באופן קבוע ללקוחות שפתחו חשבון באחד מ- 700 סניפיה שנמצאים ברשותה ופרוסים בכל הארץ.

לקוחות הבנק נהנים מכמות סניפים גדולה ומתן שירותים פיננסיים, אך יחד עם כל היתרונות ישנו גם חיסרון – קחו בחשבון שהפקידים שיתנו לכם שירותים פיננסים הם עובדי רשות הדואר ורובם ללא הכשרה פיננסית בנקאית כמו שתמצאו אם תיגשו לפקיד בבנק מסחרי.

כאשר החליט בנק הדואר להפוך לחברה בע"מ, אחת הפעולות הראשונות היו למנות מנכ"ל מקצועי על מנת להתחרות ביתר הגופים הפיננסיים ולמקסם רווחים ומחזורים, אם עד היום הבנקים נהנו מתחרות עצומה בינם לבין עצמם, כיום הם כבר זזים באי נוחות במקומם, רואים כיצד שחקן חדש נכנס לזירה ומפיל את כל המתחרים בזה אחר זה על ידי גיוס כל הגופים הפיננסיים הגדולים, גופים ממשלתיים ועוד.

בנק הדואר במבצע פדיון מלוות החובה

אחד מהשירותים הייחודיים ביותר שהבנק מציע כיום ללקוחותיו, וזאת גם כמהלך שיווקי מול הבנקים והגופים הפיננסיים, בנק הדואר נותן שירות מיוחד שמאפשר לכל אזרח ואזרחית לברר דרך אחד מהסניפים הקרובים אליהם ולבדוק האם ישנו סכום כסף לא ידוע שעומד לרשות האזרח מפדיון מלוות כאלו ואחרות שגבתה ממנו בעבר מדינת ישראל, זהו שירות שלא פעם מגלה כספים חבויים, כספים אלו לא פעם מעודדים את האזרח המזדכה לבחור לפתוח חשבון עובר ושב בדואר.

בנק הדואר מבטח

רפורמת בכר, שינתה את ענף הביטוח, בנק הדואר זיהה את הפוטנציאל בפעילות הפיננסית בהיותו בנק, והחליטו להמשיך לאתגר הבא ולמנף את כוחם לפתיחת שירותי ביטוח ובכך להפוך לגוף המשמש כבנק מסחרי שנותן לציבור וללקוחותיו שירותים עממיים במחירים סבירים ולעיתים אף זולים משמעותית מהמתחרים שלו וזאת בנק הדואר עושה במומחיות ובמקצועיות מכיוון שאינו לוקח סיכונים פיננסיים גדולים לצורך מינוף כספים כמו שהבנקים חייבים כדי למקסם את דוח הרווח השנתי למשקיעים ולבעלי המניות.

השירותים שתקבלו בבנק

כיום, כשבנק הדואר משמש כבנק לכל דבר, יכולים בעלי חשבונות עובר ושב להנות כלקוחות בנק הדואר מניהול חשבון העובר ושב שלהם ללא עמלות ניהול ובעלויות נמוכות מאוד, הנחות שבנקים אחרים לא בטוח יוכלו לשרוד אם יגבו אותן.

בנוסף לעמלת ניהול עובר ושב נמוכה ואטרקטיבית תוכלו להנות משלל פעולות בנקאיות בעלות עמלות נמוכות משמעותית מהבנקים האחרים. לקוחות עם חשבון עובר ושב לא יוכלו להיכנס בחשבונם למינוס או לכל סכום חובה לבנק ולכן לקוחות שהפקידו כספים מבצעים פעולות אך ורק עם כספים שבבעלותם, בכך מפחיתה משמעותית החברה וההנהלה את הסיכונים אותם לוקחת בניגוד מוחלט לבנקים רגילים, ובנוסף בעלי חשבון עובר ושב מצויים תמיד במצב פיננסי שתואם את המציאות והיכולות הפיננסיות שלהם באותה העת.

בנוסף כחלק מצעדי השדרוג והתחרות הקשה מול הבנקים על ציבור הלקוחות, הוקמו אתר אינטרנט ואפליקציה נגישים וידידותיים המשמשים את בעלי החשבונות בניהול נוח של חשבונם, לקבל דפי מידע רבעוניים, פירוט הפעולות שהתבצעו בחשבון העובר ושב של מחזיק החשבון, מעקב וביצוע פעולות, כמו כן תוכלו לקבוע את רמת המעקב שאתם מעוניינים בחשבונכם על ידי פניה יזומה לנציגי השירות, להזמין כרטיס אשראי, כרטיס למטבע חוץ ואפילו כרטיס נטען לצורך שליטה על ההוצאות.

תוכלו להנות משירות שמעמיד ללקוחותיו, מערך שירות יוצא מגדר הרגיל על ידי נציג אנושי למענה טלפוני, שידע לתת לכם מענה בכל הקשור לתחום הבנקאות והפיננסים שבנק הדואר מציע ללקוחותיו ולציבור הרחב.

שירותי העברות כספים בדרך קלה ונוחה ניתנים מבלי לצאת מהבית 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, בנוסף אפשר לבצע העברות כספים 24 שעות ביממה דרך אתר האינטרנט של בנק הדואר, בנוסף דרך כל סניף דואר בפריסה רחבה לאורך כל הארץ ובהתאם לשעות הפעילות.

מסר חשוב ביותר

כחלק משירותי המעקב והרצון לשקף בכל זמן נתון את מצב חשבונם ללקוחות שצורכים את שירותיהם, תוכלו למצוא שירות שנקרא "מסרון על החשבון", כך שלקוחות אשר ישתמשו בשירות המוצע ככלי "מסרון על החשבון" יקבלו מסרונים עבור כל פעולה שקרתה בחשבון, כגון יתרת החשבון, התקבלה משכורת, נכנס סכום מעבודה פרטית, פירעון כספים, הפקדות ומשיכות, כל המידע מגיע בזמן אמת ללקוחות בנק הדואר, אימות הפעולות על ידי כניסה לחשבון דרך אתר האינטרנט של בנק הדואר בקלות ובמהירות.

בנק הדואר, מציע לציבור הרחב להגיע, לברר ולהבין את שירותי הבנק, את היתרונות, והניהול הפורה ללא המינוסים וההלוואות שיש בחשבונות הבנק, תוכלו לפתוח חשבון בבנק הדואר גם אם חשבונכם בבנק נסגר, גם אם אינכם כרגע מכניסים משכורת חודשית או כל הכנסה שהיא, בנק הדואר הוא חברה מטעם הממשלה ומטרתו להקל ולשרת את הציבור והתושבים, נצלו את השירות הפיננסי שבנק הדואר מאפשר כיום, תחסכו בלא מעט עמלות, ריביות, מינוסים והלוואות שמכסות הלוואות קודמות, תתנהלו נכון עם כרטיסי האשראי, מומלץ להתחיל מכרטיסי אשראי נטענים לבקרה על חשבון בנק הדואר במשנה זהירות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תרצו לקבל פרטים נוספים?
השאירו פרטים כאן וגוף מוביל בתחום יחזור אליכם

חדשות חמות

אולי יעניין אותך גם