החזרי מס

אופר: מדריך כיצד לחסוך כסף בלקיחת שירות לעזרה בבית

אחד המשפטים הנפוצים בקרב הורים הוא ללא ספק "אם היתה לי עוד יד…". אז דמיינו שהיתה לכם עוד יד ואפילו שתיים. שתי ידיים קבועות ומוכרות, העוזרות עם הילדים ובמטלות הבית השוטפות. המטלות המצטברות, היום-יומייות, האין-סופיות. דברים כמו: כביסה, בישול, הסעות לחוגים, שהיה איכותית עם הילדים, טיפול במשק הבית ועוד.

דמיינו שיכולתם להישאר בלב שקט עוד שעה בעבודה, גם אם בהתראה קצרה, או אפילו לפרגן לעצמכם קפה רגוע בדרך הביתה. ככה. כי מגיע לכם ואסור לכם לשכוח את זה. בכתבה שלפניכם נציג את המשמעויות הכלכליות והצרכניות והמענה הרגשי של  שירותי אופר. פורטל שמענו מציעים טיפים נוספים במגוון נושאי צרכנות אחרים.

תוכן עניינים

  אתרים ללקיחת שירות של אופר

  אתר אופר – https://aupair.co.il/
  לוח דרושים חכם לבית ולמשפחה – https://www.helpbook.co.il/aupair
  מאגר המטפות הגדול בישראל – https://www.babysitter.co.il/pfindnannyresult.asp?FINDAUPAIR=1


  מה הם שירותי אופר?

  אופר הינה דמות קבועה ומשמעותית בבית, מדובר במשרה לכל דבר ועניין ובין מקבלי השירות ונותני השירות ישנם גם יחסי מרות, על אף הקירבה המשמעותית והנוכחות של האופר בבית, הלוקחת חלק במטלותיו השונות, בדגש על הילדים.


  4 שירותים נוספים שיכולה אופר לספק

  האופר מספקת גם שירותים מגוונים היכולים להתפרש על חלק או כל ענייני תחזוקת הבית, כגון:

  ·         שירותי כביסה: כיבוס, תלייה, ייבוש, קיפול וכיו"ב.

  ·         בישול: לעתים באחריותה של האופר לדאוג לבישול בבית כך שהמשפחה תוכל להנות מאוכל טרי וביתי.

  ·         תחזוקה שוטפת וניקיון הבית: שמירה על בית מאורגן, מסודר, מזמין ונקי.

  ·         סיוע במטלות הבית השונות בהתאם לצרכי הלקוח וליכולות האופר.

  למי מתאים שירותים של אופר?

  שירותי האופר מותאמים לכל מי שזקוק לסיוע עם הילדים ובטיפול במטלות הבית וחשובה לו דמות משמעותית. לשירותים אלו מגוון דורשים מכל קצוות האוכלוסיה וביניהם למשל:

  ·         אנשים עובדים

  כל מי שנתקל בקושי לנווט בין הקריירה, הילדים, מטלות הבית או שניהול זמני העבודה שלו לא מאפשרים לו לשמור על הסטנדרטים שהיה רוצה בבית, ללא ספק שירותי אופר מהווים הקלה משמעותית בכל אילוץ של עבודה, בכל התראה. לא משנה אם אתם עכשיו בעבודה בהיי-טק, אם אתם עובדים בשירותי הביטחון, הרפואה או מכל סיבה אחרת. דמות קבועה בבית תתן לכם ראש שקט גם כשאתם בעבודה.

  ·         אנשים הנאלצים להיעדר מהבית

  ישנן סיבות רבות להיעדרות אנשים מהבית, אם בשל עבודה לשהויות קצרות בחו"ל, אם לצורך טיפולים בריאותיים או טיפול באחר. במיוחד במצבים רגישים שכאלו חשוב לדעת שהילדים והבית בידיים טובות, בטוחות ומוכרות. הידיעה הזו מאפשרת לכם להתפנות לדברים חשובים לא פחות.

  ·         אנשים ברילוקיישן

  לעתים אנשים עוברים לחו"ל לתקופה ממושכת אך מוגבלת של 1-3 שנים. במהלך התקופה הזו חשוב לכל הורה לדאוג שיהיה מישהו מוכר, גם כשהסביבה משתנה. לפעמים שירותי אופר נשכרים בארץ לטובת טיסה משותפת עם המשפחה לתקופה בחו"ל. הימצאות דמות קבועה ומוכרת בבית משרה רוגע הן על הילדים והן על ההורים.

  ·         הורים עם מוגבלויות

  לפעמים הצורך ביד נוספת הוא פיזי ממש, אבל לא רק יד. חלקינו מתמודדים עם מגוון מוגבלויות העלולות למנוע מאיתנו מלהגשים את כל מאוויינו, מבחינת ניהול הבית השוטף לצד ניהול קריירה משגשגת וגידול ילדים. דמות קבועה בבית שתוכל לטפל בדברים שישרו עליכם נחת ויכולת להתמודד עם היתר, הינה, לעתים, עזרה הכרחית.

  ·         הורים החשים כקורסים תחת הנטל

  לפעמים החיים קצת גדולים עלינו. זה לא משנה אם הקריירה עמוסה ויש לנו ילד אחד, או אם נולדו לנו תאומים. הסיבה לא משנה ולפעמים זה פשוט קצת יותר מדי. נטל היום-יום שבלאו הכי לא פשוט בארצנו, בתוספת של חרדות, קשיים אחרים או סתם הניהול האין-סופי של המטלות הנערמות, מעלים את הצורך בעזרה. מישהו שיוכל להקפיץ את הילדים לחוג בדיוק בזמן שאנו מסיימים את הכנת הארוחה, או להפך. מישהו שיישא יחד בנטל.

  ·         חד הוריים, גרושים

  התא המשפחתי הופך עם השנים למגוון הרבה יותר מאשר בעבר. כיום, ישנם לא מעט הורים גרושים או משפחות חד-הוריות המשוועות לעזרה בצורת דמות קבועה בבית ועם הילדים. שירותי אופר משמעותיים גם במשפחות שכאלו, שכן לא תמיד יש להורה יחיד (מכל סיבה שהיא) את האפשרות להתפנות לכל מטלות הבית ולשמור על הסטנדרטים שלו/ה במקביל לטיפול הולם בילדים.

  לא עוד סידור לילדים

  אין ספק שאחד מתפקידי היסוד של האופר הינו טיפול בילדים. לכל אחד חשוב שמי שמטפל בילדיו תהיה דמות קבועה, עליה הם סומכים. דמות נעימה שמהווה חלק מהבית. דמות שכזו הינה קריטית לילדים במגוון גילאים ובמגוון צרכים ומדובר בשירות שהוא לא "עוד סידור" לילדים. ניתן למצוא שירותי אופר במגוון אתרים.

  טבלת עלויות שירותי אופר

  מאחר והשירותים מגוונים, כך גם העלויות. יחד עם זאת, ננסה לעשות לכם קצת סדר בדברים:

  סוג השירות עלויות משוערות הערות
  שירות שעתי לטיפול בילדים ותוספות למשק-בית 30-80 ₪ לשעה דומה לשירותי שמרטפות קבועים וטווח המחירים תלוי בדרישות לטפל גם במטלות משק הבית
  אופר במשרה מלאה 30-80 ₪ לשעה מגיעה אל בית הלקוח בשעות קבועות עד כדי משרה מלאה וגם כאן טווח המחירים תלוי בדרישות לטפל גם במטלות משק הבית
  אופר כולל לינה בשכר מוסכם בהתאם לתנאי ההעסקה והמחייה האופר חיה בחדר או יחידת דיור אצל הלקוחות ומהווה חלק משמעותי מהבית
  השוואת מחירים לעליות של אופר

  למצוא את האופר ה-אחת

  מאחר ולאופר תפקיד משמעותי בבית, חשוב למצוא את ה-אחת. יש לזכור כי יכול להיות שאופר אחת לא התאימה בבית אחד אך כן תתאים בבית אחר. כמו הרבה דברים בחיים, גם כאן מדובר בהרבה כימיה ועבודה על מערכת היחסים שכל הזמן נמצאת בבניה. כמובן שחשוב להגדיר מראש את הצרכים, הדרישות והציפיות של שני הצדדים.

  כפי שציינו בתחילת הכתבה, ישנם שירותי השמה שיוכלו לספק עבורכם שירות של מציאת האופר המתאימה ביותר לדרישותיכם, צרכיכם והאווירה בבית.

  למה אופר זה משתלם?

  כשמגיעים לשורה התחתונה, שירותי אופר הם שירותים עסקיים לכל דבר ועניין. הרעיון הוא לשלם כסף ולקבל משהו אחר בתמורה.

  ·         לשלם כסף כדי לעשות עוד כסף: כמו למשל במקרים של ניהול קריירה

  ·         לשלם כסף כדי להיות יותר ממוקדים: לעתים, מדובר באפשרות להיות יותר ממוקדים במה שאנחנו בוחרים והאפשרות הכלכלית לצד הצורך היומיומי בניהול הבית מובילות אותנו לשכירת השירותים.

  ·         לשלם כסף כדי לקנות יכולת: בואו נודה על האמת, אנחנו לא תמיד באמת יכולים לעשות הכל כמו שהיינו רוצים.

  ·         לשלם כסף כדי לקנות שקט: השקט הנפשי בידיעה שלוחות זמנים יכולים להשתנות ובכל זאת יהיה מי שידאג לילדים או לארוחה חמה, השקט בידיעה שמדובר באדם מוכר וידוע שהוא חלק מהבית, לא יסולא בפז.

  4 סיבות לחשוב קצת אחרת על אופר:

  אופר זה כבר ממזמן לא מה שהכרנו, זה לא עוד שירות למיליונרים בלבד, זה אפילו לא תמיד שירות מותרות, אלא לפעמים פשוט כורח המציאות. אז בואו נחשוב קצת אחרת על הרעיון:

  1)    בואו נודה שאנחנו צריכים עזרה
  2)    כשנכיר את העזרה הזמינה לנו, נבין שאופר זה לא בדיוק מה שחשבנו
  3)    כשנקבל את העזרה נוכל להתמקד בדברים הדורשים אותנו יותר, בהתאם לחיים הדינאמיים
  4)    וכשנכיר את האופר שלנו, אין ספק שנתאהב ברעיון הזה. לגמרי.

  *אין בתוכן זה משום המלצה, חוות דעת או ייעוץ משפטי או פיננסי, כמו כן תוכן זה אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף, המסתמך על מסמך זה עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

  אולי יעניין אותך צרכנות

  בדיקת זכאות להחזרי מס

  ✔️ סייענו למאות אלפי שכירים
  לקבל 8,500 ש"ח החזר מס בממוצע,
  ונסייע גם לך, השאר פרטים:

  מחשבוני צרכנות פיננסית

  צרכנות פיננסית

  בדיקת זכאות להחזרי מס
  ×

  הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
  מתוכן פיננסי מעשיר

  אני מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה או מצדדים שלישיים הדוא"ל, מסרונים או טלפון

  ×
  בדיקת זכאות להחזרי מס

  ✔️ סייענו למאות אלפי שכירים
  לקבל 8,500 ש"ח החזר מס בממוצע,
  ונסייע גם לך, השאר פרטים:

  כל הזכויות שמורות לפורטל "שמענו" 2020 ©
  ×

  חיפוש

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  נשמח לעזור לך!

  זכאות לקצבת סיעוד מחברת הביטוח תלויה בקיום כיסוי ביטוחי, פרטי או קבוצתי.
  במידה ואין לך, לא נוכל לסייע בבדיקה לקבלת קצבה, במידה ולא ידוע לך אם ברשותך ביטוח סיעודי, כדאי לבדוק:

  1. האם קיים תשלום לחברת ביטוח בין השאר בפירוט חשבון הבנק, כרטיסי האשראי, תלושי השכר לרבות תלושי קרן הפנסיה וכן בדו”ח החיוב החודשי של קופת החולים.

  2. באתר הר הביטוח עם פרטי הזיהוי שלך.

  לאחר בדיקה שיש לך ביטוח סיעודי, ניתן למלא מחדש את הטופס ולהמשיך בתהליך.

  נא להשאיר מספר טלפון נייד לקבלת קישור להמשך הבדיקה:

  תנאי השימוש

  מבוא:

  ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
  "אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
  האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
  כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
  באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
  "תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
  האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
  מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

  הרשמה לאתר:

  משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
  שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
  הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

  הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
  האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
  הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
  לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
  על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
  חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
  האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
  כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
  האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
  מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
  מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
  המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

  הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

  האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
  המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
  אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
  מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
  מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
  מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
  התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
  השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
  תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

  פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

  מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
  ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
  אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
  קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
  כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
  מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
  מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

  הפסקת שימוש ושיפוי:

  מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
  במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
  המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
  מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

  המחאת זכויות וחובות

  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
  במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

  שימושים אסורים:

  המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
  המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
  המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

  קניין רוחני וזכויות יוצרים:

  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
  האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
  המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
  המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
  כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

  איסוף מידע:

  במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

  האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

  תנאים נוספים:

  תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
  השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

  יצירת קשר:

  אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: [email protected]