מניית טבע בניו יורק NYSE:TEVA -גרפים, חדשות וניתוח טכני

פרופיל: מניית טבע (TEVA) בניו יורק
סקטור: טכנולוגיית בריאות
תעשיה: תרופות: גנריות
עובדים: 39717
אתר חברה: https://www.teva.co.il/
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ עוסקת בפיתוח וייצור תרופות. מוצריה כוללים תרופות למחלות לב וכלי דם, משככי כאבים, השמנת יתר, סרטן וטיפול תומך, מחלות זיהומיות ונגיפים של כשל חיסוני אנושי, הצטננות ושיעול. המשרד פועל במגזרים הגיאוגרפיים הבאים: צפון אמריקה, אירופה והשווקים הבינלאומיים. החברה נוסדה בשנת 1901 ומרכזה בפתח תקווה, ישראל.

גרף מניית טבע בניו יורק - TEVA

שווקים פיננסים

TEVA - נתונים פודמנטליים

ניתוחים טכניים עבור TEVA

חדשות מניית טבע בניו יורק

מידע על TEVA

מניית טבע בניו יורק – טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ, המוכרת בשם המקוצר טבע, היא חברת תרופות ישראלית-אמריקאית. 

עיקר התמחותה של טבע הוא בתרופות גנריות, והיא נחשבת לחברה הגדולה בעולם בתחום זה. לחברה יש אתרי ייצור, מחקר ושיווק בישראל, באמריקה הצפונית, באסיה ובאירופה, ובסך הכל, פעילות ישירה בכ-60 מדינות בעולם.

חדשות נוספות טבע תעשיות

ההישג הגדול ביותר של מניית טבע- תרופות מקור התרופה שווקה לכ-50 מדינות והכניסה עבור חברת טבע כ-4.2 מיליארד דולר, אך המצב התערער בשנת 2015, בשל פסיקת בית משפט פדרלי לערעורים בארצות הברית כשקבע שהפטנט לאחת מגרסאות התרופה אינו תקף, מהלך זה סיכן את שווי מניית טבע ולא מעט מסחר נעשה באותם ימים סביב מקרה זה.

תורפת מקור נוספת שפיתחה טבע, "אזילקט", המטפלת ומעיטה את מחלת הפרקינסון, תרופה זו הושקה בשנת 2005, ולאחר שנה הושקה התרופה גם בארצות הברית, התרופה נמכרה בכ-50 מדינות ברחבי העולם ומכירותיה ב-2010 עמדו על 318 מיליון דולר.

מניית טבע בניו יורק - סוגי תרופות

ממניית טבע בניו יורק – היא מנייה המייצגת את חברת "טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ".

זוהי חברת תרופות עולמית העוסקת בייצור ושיווק של :

  • תרופות ייעודיות
  • תרופות גנריות
  • חומרי גלם פעילים לתעשיית הפרמצבטית
  • תרופות ללא מרשם
  • תכשירים טיפוליים

"טבע", היא חברת תרופות, בעלת סל מוצרים רחב ומגוון. טבע התחזקה רבות ושמה דגש רב על מחקר ופיתוח תרופות גנריות וייחודיות המספקות מזור למחלות במערכת העצבים.