מניית אמזון AMZN – גרף המניה, חדשות

Amazon.com, Inc. עוסקת במכירה קמעונאית של מוצרי צריכה ומינויים בצפון אמריקה ובעולם. החברה פועלת באמצעות שלושה מגזרים: צפון אמריקה, בינלאומי ושירותי אינטרנט של אמזון (AWS).

גרף מניית אמזון - AMZN

שווקים פיננסיים

אמזון פיננסים AMZN

אמזון ניתוח טכני AMZN

אודות מניית אמזון

Amazon.com, Inc. עוסקת במכירה קמעונאית של מוצרי צריכה ומינויים בצפון אמריקה ובעולם. החברה פועלת באמצעות שלושה מגזרים: צפון אמריקה, בינלאומי ושירותי אינטרנט של אמזון (AWS).

 היא מוכרת סחורה ותכנים שנרכשו למכירה חוזרת ממוכרים של צד שלישי דרך חנויות פיזיות ומקוונות. החברה גם מייצרת ומוכרת מכשירים אלקטרוניים, לרבות Kindle, Fire Tablets, Fire TVs, Rings, ו-Echo ומכשירים נוספים; מספקת Kindle Direct Publishing, שירות מקוון המאפשר לסופרים ומוציאים לאור עצמאיים להפוך את ספריהם לזמינים בחנות Kindle; ומפתחת ומפיקה תוכן מדיה.

 בנוסף, היא מציעה תוכניות המאפשרות למוכרים למכור את מוצריהם באתרי האינטרנט שלה, כמו גם בחנויות שלה; ותוכניות המאפשרות לסופרים, מוזיקאים, יוצרי קולנוע, מפתחי מיומנויות ואפליקציות ואחרים לפרסם ולמכור תוכן. בנוסף,

החברה מספקת שירותי מחשוב, אחסון, מסדי נתונים, ניתוחים, למידת מכונה ושירותים אחרים, כמו גם מילוי, פרסום, פרסום ומנוי לתוכן דיגיטלי. בנוסף, היא מציעה את Amazon Prime, תוכנית חברות, המספקת משלוח חינם של פריטים שונים; גישה להזרמת סרטים ופרקי טלוויזיה; ושירותים נוספים.

 החברה משרתת צרכנים, מוכרים, מפתחים, ארגונים ויוצרי תוכן. Amazon.com, Inc. נוסדה בשנת 1994 ומרכזה בסיאטל, וושינגטון. היא מציעה את Amazon Prime, תוכנית חברות, המספקת משלוח חינם של פריטים שונים; גישה להזרמת סרטים ופרקי טלוויזיה; ושירותים נוספים. החברה משרתת צרכנים, מוכרים, מפתחים, ארגונים ויוצרי תוכן. Amazon.com, Inc.
נוסדה בשנת 1994 ומרכזה בסיאטל, וושינגטון. היא מציעה את Amazon Prime, תוכנית חברות, המספקת משלוח חינם של פריטים שונים; גישה להזרמת סרטים ופרקי טלוויזיה; ושירותים נוספים. 
החברה משרתת צרכנים, מוכרים, מפתחים, ארגונים ויוצרי תוכן. Amazon.com, Inc. נוסדה בשנת 1994 ומרכזה בסיאטל, וושינגטון.

אולי יעניין אותך גם

[loadmorepost]