בתוך הדיגיטליזציה המהירה המתמשכת, התקדמות עקבית בטכנולוגיות כמו 5G הפכה חיונית. מאחר שגרסת האומיקרון של נגיף הקורונה זוהתה בלפחות 17 מדינות בארה"ב, הביקוש לטכנולוגיות 5G צפוי רק לעלות עקב המשך תרבות העבודה ההיברידית. העניין של המשקיעים במגזר ניכר מהעליות של 2.9% של ה-Defiance 5G Next Gen Connectivity ETF (FIVG) בשלושת החודשים האחרונים ותשואות של 18.9% מהשנה עד היום.

הקלות של הפעלת מכשירים תומכים ב-5G אלחוטיים במהירות גבוהה וללא הפרעות מניעה את הביקוש המכריע. על פי דוח של Report Ocean, שוק טכנולוגיית ה-5G העולמי צפוי לצמוח ביותר מ-49.1% במהלך 2018-2025.

בהתחשב ברקע הזה, מניות 5G טובות ביסודו, NXP Semiconductors NV (NXPI), Qorvo, Inc. (QRVO), ו-Rambus Inc. (RMBS) יכולות להיות בחירות מוצקות כעת.מה זה 5G? מהם היתרונות של רשתות 5G?

רשתות 5G מאפשרות חווית אינטרנט מהירה בהרבה. תהיה לו את היכולת להתמודד עם תעבורה משמעותית יותר ולספק שירותי פס רחב ניידים משופרים.

היתרונות של רשתות 5G הם:

– שירותי פס רחב ניידים משופרים

– יכולת להתמודד עם תנועה משמעותית יותר

– חווית אינטרנט מהירה יותר
מניות NXP Semiconductors NV (NXPI) – 5Gמניות 5G – ניתוח טכני – חדשות
מטה NXPI באיינדהובן, הולנד, מציע מוצרי מוליכים למחצה שונים. מגזרי החברה כוללים High Performance Mixed Signal (HPMS), מוצרים סטנדרטיים (SP), Corporate ואחרים. כמו כן, סל המוצרים שלה כולל Wi-Fi ו-Wi-Fi/Bluetooth משולבים SoCs, אנלוגיים וממשק.גרף מניית 5G Qorvo, Inc. (QRVO)


QRVO מפתחת וממסחרת טכנולוגיות ומוצרים לקישוריות אלחוטית וקווית ברחבי העולם. החברה פועלת באמצעות שני מגזרים: מוצרי מובייל ומוצרי תשתיות ומוצרי הגנה.


מניית 5G Qorvo, Inc. (QRVO) – ניתוח טכני חדשות


ב-3 בנובמבר 2021, QRVO 5G הודיעה כי רכשה את United Silicon Carbide (UnitedSiC) מבית פרינסטון, ניו ג'רזי. פיליפ צ'סלי, נשיא Qorvo IDP, אמר: "התוספת של United Silicon Carbide לעסקי ה-IDP שלנו מרחיבה משמעותית את הזדמנויות השוק שלנו ביישומים בעלי הספק גבוה. רכישה זו מאפשרת ל-Qorvo לספק פתרונות כוח אינטליגנטיים בעלי ערך גבוה, הטובים מסוגו, המכסים יישומי המרת הספק, בקרת תנועה ויישומי הגנת מעגלים".

5G מניית Rambus Inc. (RMBS)


RMBS פועלת 5G במשך יותר משלושה עשורים ומספקת שבבים וקניין רוחני (IP) המאפשרים שיפורי ביצועים עבור מרכזי נתונים ושווקים אחרים. היצע החברה כולל שבבי ממשק זיכרון DDR5, DDR4 ו-DDR3. כמו כן, הוא מציע פורטפוליו של ממשקים פיזיים ובקרים דיגיטליים נלווים דרך Northwest Logic, Inc.רווחים והכנסות של 5G מניית Rambus Inc. (RMBS)

לעוד כתבות על מניות :

5 מניות מומלצות בנאסדק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.