החזרי מס

3 מניות 5G שמשקיעים שמו עליה עין בשנת 2023 !


בתוך הדיגיטליזציה המהירה המתמשכת, התקדמות עקבית בטכנולוגיות כמו 5G הפכה חיונית. מאחר שגרסת האומיקרון של נגיף הקורונה זוהתה בלפחות 17 מדינות בארה"ב, הביקוש לטכנולוגיות 5G צפוי רק לעלות עקב המשך תרבות העבודה ההיברידית. העניין של המשקיעים במגזר ניכר מהעליות של 2.9% של ה-Defiance 5G Next Gen Connectivity ETF (FIVG) בשלושת החודשים האחרונים ותשואות של 18.9% מהשנה עד היום.

הקלות של הפעלת מכשירים תומכים ב-5G אלחוטיים במהירות גבוהה וללא הפרעות מניעה את הביקוש המכריע. על פי דוח של Report Ocean, שוק טכנולוגיית ה-5G העולמי צפוי לצמוח ביותר מ-49.1% במהלך 2018-2025.

בהתחשב ברקע הזה, מניות 5G טובות ביסודו, NXP Semiconductors NV (NXPI), Qorvo, Inc. (QRVO), ו-Rambus Inc. (RMBS) יכולות להיות בחירות מוצקות כעת.מה זה 5G? מהם היתרונות של רשתות 5G?

רשתות 5G מאפשרות חווית אינטרנט מהירה בהרבה. תהיה לו את היכולת להתמודד עם תעבורה משמעותית יותר ולספק שירותי פס רחב ניידים משופרים.

היתרונות של רשתות 5G הם:

– שירותי פס רחב ניידים משופרים

– יכולת להתמודד עם תנועה משמעותית יותר

– חווית אינטרנט מהירה יותר
מניות NXP Semiconductors NV (NXPI) – 5Gמניות 5G – ניתוח טכני – חדשות
מטה NXPI באיינדהובן, הולנד, מציע מוצרי מוליכים למחצה שונים. מגזרי החברה כוללים High Performance Mixed Signal (HPMS), מוצרים סטנדרטיים (SP), Corporate ואחרים. כמו כן, סל המוצרים שלה כולל Wi-Fi ו-Wi-Fi/Bluetooth משולבים SoCs, אנלוגיים וממשק.

 • ב-10 בנובמבר, הודיעה NXPI על שיתוף פעולה ב5G עם חברת Ford Motor Company (F) כדי לספק חוויות נהג משופרות, נוחות ושירותים בכל צי הרכב העולמי שלה. קורט סיברס, מנכ"ל NXPI, אמר: "NXP עוזרת לפורד לדחוף את הגבולות של מה שכולנו מצפים ממכונית על ידי מתן חוויות משתמש מרתקות במכונית ועדכונים באוויר המשפרים את הרכב ללא הרף מעבר לתאריך שבו הוא קיים. מסיע את המגרש."
 • ההכנסות של NXPI עלו ב-26.2% בהשוואה לשנה ל-2.86 מיליארד דולר ברבעון השלישי הפיסקאלי שהסתיים ב-3 באוקטובר 2021. הרווח התפעולי שלה ללא GAAP גדל ב-63.7% בהשוואה לשנה ל-959 מיליון דולר, בעוד שה-EBITDA המתואם שלה עלה ב-51.9% בשנה. על פני שנה ל-1.11 מיליארד דולר ב5G.
 • אנליסטים צופים שההכנסות של NXPI ב5G יעלו ב-28% משנה לשנה ל-11.03 מיליארד דולר בשנת הכספים 2021. הרווח למניה שלה צפוי לגדול ב-73.2% משנה לשנה ל-10.62 דולר בשנה הנוכחית. בנוסף, היא עלתה על הערכות Street EPS בכל אחד מארבעת הרבעונים הנגררים. במהלך השנה האחרונה, המניה עלתה ב-43% וסגירה את סבב המסחר ביום שישי ב-227.12 דולר.
 • היסודות החזקים של NXPI באים לידי ביטוי בדירוג ה-POWR שלה. למניה יש דירוג B הכולל, המעיד על קנייה במערכת הדירוג הקניינית שלנו. דירוגי POWR מעריכים מניות לפי 118 גורמים שונים, כל אחד עם שקלול משלו.
 • ל-NXPI יש ציון A למומנטום וציון B עבור צמיחה 5G, ערך, איכות וסנטימנט. בתוך תעשיית מוליכים למחצה ושבבים אלחוטיים בדירוג A, היא מדורגת במקום ה-17 מתוך 100 מניות. לחץ כאן כדי לראות את הדירוג של NXPI גם עבור Value.גרף מניית 5G Qorvo, Inc. (QRVO)


QRVO מפתחת וממסחרת טכנולוגיות ומוצרים לקישוריות אלחוטית וקווית ברחבי העולם. החברה פועלת באמצעות שני מגזרים: מוצרי מובייל ומוצרי תשתיות ומוצרי הגנה.


מניית 5G Qorvo, Inc. (QRVO) – ניתוח טכני חדשות


ב-3 בנובמבר 2021, QRVO 5G הודיעה כי רכשה את United Silicon Carbide (UnitedSiC) מבית פרינסטון, ניו ג'רזי. פיליפ צ'סלי, נשיא Qorvo IDP, אמר: "התוספת של United Silicon Carbide לעסקי ה-IDP שלנו מרחיבה משמעותית את הזדמנויות השוק שלנו ביישומים בעלי הספק גבוה. רכישה זו מאפשרת ל-Qorvo לספק פתרונות כוח אינטליגנטיים בעלי ערך גבוה, הטובים מסוגו, המכסים יישומי המרת הספק, בקרת תנועה ויישומי הגנת מעגלים".

 • ההכנסות של QRVO non-GAAP 5G גדלו ב-13% ברצף ל-1.26 מיליארד דולר ברבעון השני הפיסקאלי שהסתיים ב-2 באוקטובר 2021. הרווח הנקי של החברה ללא GAAP הגיע ל-384.50 מיליון דולר, עלייה של 19.2% ברצף. כמו כן, הרווח למניה ללא GAAP שלה עלה ב-20.8% ברצף ל-3.42 דולר.
 • לשנת הכספים 2022, האנליסטים צופים שההכנסות של QRVO יגדלו ב-15% משנה לשנה ל-4.62 מיליארד דולר. בנוסף, הרווח למניה של החברה צפוי לעלות ב-22.1% משנה לשנה ל-11.89 דולר בשנה הנוכחית. כמו כן, היא עלתה על הערכות הרווח למניה בקונצנזוס בכל אחד מארבעת הרבעונים העוקבים. המניה עלתה ב-5.4% מאז הגיעה לשפל של 52 שבועות של 142.17 דולר ב-2 בדצמבר 2021, כדי לסגור את המסחר ביום שישי ב-149.91 דולר.
 • היסודות החזקים של QRVO באים לידי ביטוי בדירוגי POWR. למניה יש דירוג B הכולל, המשווה לקנייה במערכת הדירוג הקניינית שלנו.

 • בנוסף, יש לו ציון א' לאיכות וציון ב' לערך. הוא מדורג במקום ה-30 באותו ענף. לחץ כאן כדי לראות את דירוגי POWR הנוספים עבור QRVO (צמיחה, סנטימנט, מומנטום ויציבות).

5G מניית Rambus Inc. (RMBS)


RMBS פועלת 5G במשך יותר משלושה עשורים ומספקת שבבים וקניין רוחני (IP) המאפשרים שיפורי ביצועים עבור מרכזי נתונים ושווקים אחרים. היצע החברה כולל שבבי ממשק זיכרון DDR5, DDR4 ו-DDR3. כמו כן, הוא מציע פורטפוליו של ממשקים פיזיים ובקרים דיגיטליים נלווים דרך Northwest Logic, Inc.רווחים והכנסות של 5G מניית Rambus Inc. (RMBS)

 • ב-21 בספטמבר, RMBS הודיעה על הארכת הסכם רישיון הפטנטים שלה עם Kioxia Corporation. קיט רודג'רס, סגן נשיא בכיר של שותפויות טכנולוגיות ופיתוח תאגידי של החברה, אמר כי "פורטפוליו הפטנטים של Rambus מכסה טכנולוגיות יסוד לתעשיית המוליכים למחצה, לרבות פלח זיכרון הפלאש, המסייעות בשיפור הביצועים של המערכות המתקדמות ביותר".
 • ההכנסות הכוללות של RMBS ברבעון השלישי הפיסקאלי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2021, היו 81.28 מיליון דולר, עלייה של 42.8% בהשוואה לשנה. הרווח הגולמי שלה גדל ב-50.9% משנה לשנה ל-62.86 מיליון דולר. כמו כן, הרווח הנקי שלה הגיע
 • ל-3.68 מיליון דולר בהשוואה להפסד של 12.74 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.
 • זה לא מפתיע של-RMBS יש דירוג B הכולל, שמשתווה לקנייה במערכת הדירוג הקניינית שלנו. בנוסף, יש לו ציון א' לצמיחה וציון ב' לאיכות.
 • RMBS מדורג במקום ה-41 באותו ענף. בנוסף לדירוג POWR שהדגשתי זה עתה, דירגנו את המניה גם עבור ערך, מומנטום, יציבות וסנטימנט. לחץ כאן כדי לקבל את כל דירוגי RMBS.
  מניית NXPI נותרה ללא שינוי לאחר המסחר של יום שני. עד כה, NXPI עלתה ב-42.24%, לעומת עלייה של 23.91% במדד S&P 500 בנצ'מרק במהלך אותה תקופה.

לעוד כתבות על מניות :

5 מניות מומלצות בנאסדק

אולי יעניין אותך מסחר בבורסה

ניהול השקעות פרימיום

✔️ קבלו הצעה לניהול תיק השקעות באחד מבתי ההשקעות המובילים החל מ-300 אלף שקלים

קבל הצעה למסחר בבורסה
×

הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
מתוכן פיננסי מעשיר

אני מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה או מצדדים שלישיים הדוא"ל, מסרונים או טלפון

×

ניהול השקעות פרימיום

✔️ קבלו הצעה לניהול תיק השקעות באחד מבתי ההשקעות המובילים החל מ-300 אלף שקלים

כל הזכויות שמורות לפורטל "שמענו" 2020 ©
×

חיפוש

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
נשמח לעזור לך!

זכאות לקצבת סיעוד מחברת הביטוח תלויה בקיום כיסוי ביטוחי, פרטי או קבוצתי.
במידה ואין לך, לא נוכל לסייע בבדיקה לקבלת קצבה, במידה ולא ידוע לך אם ברשותך ביטוח סיעודי, כדאי לבדוק:

1. האם קיים תשלום לחברת ביטוח בין השאר בפירוט חשבון הבנק, כרטיסי האשראי, תלושי השכר לרבות תלושי קרן הפנסיה וכן בדו”ח החיוב החודשי של קופת החולים.

2. באתר הר הביטוח עם פרטי הזיהוי שלך.

לאחר בדיקה שיש לך ביטוח סיעודי, ניתן למלא מחדש את הטופס ולהמשיך בתהליך.

נא להשאיר מספר טלפון נייד לקבלת קישור להמשך הבדיקה:

תנאי השימוש

מבוא:

ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
"אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
"תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

הרשמה לאתר:

משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

הפסקת שימוש ושיפוי:

מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

המחאת זכויות וחובות

מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

שימושים אסורים:

המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

קניין רוחני וזכויות יוצרים:

כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

איסוף מידע:

במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

תנאים נוספים:

תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

יצירת קשר:

אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: [email protected]