מניית Matterport (NASDAQ:MTTR). 

מניות המטאוורס – חברת Matterpor – הצעת הערך של החברה לא מסתיימת בנדל"ן. יישומים עבור הטכנולוגיה של Matterport הם עצומים – החל מקמעונאות, בנייה, הנדסה ועוד. ככל שיותר מהעולם הפיזי הופך וירטואלי, קל לראות שהשוק הניתן לטיפול עבור הטכנולוגיה של Matterport הוא עצום. זה בעצם כל בניין וכל מדינה בעולם. 

2. META – פייסבוק

3. META ETF – תעודת סל

4. Uniti

5. Shopify

6. ROBLOXהזכרנו לראשונה את Matterpor – המטאוורס כאחד הרעיונות המועדפים עלינו לרכישת תכלית מיוחדת (SPAC) שלנו נוסדה ב-2011, לוקחת מרחב פיזי מהחיים והופכת אותו ל"תאום" דיגיטלי – כלומר, מודל תלת מימדי באמצעות שילוב של סוגים שונים של מצלמות, תוכנות ויישומים. 

טכנולוגיית תלת מימד בMetaverse

בתוך 20 מיליארד החללים המוערכים ברחבי העולם המתאימים לשחזור תלת מימד, Matterport מעריך את השוק הניתן לטיפול ב-1.3 מיליארד חללים ברחבי העולם. אם תעשה את החשבון, תראה שמטרפורט חדרה לפחות מ-1% מהשוק הניתן להתייחסות שלה. הנה מבט מקרוב.

אם אי פעם ראית סיור נכס וירטואלי בתלת מימד, אם אתה כבר מכיר  מודל תלת מימד דיגיטלי?
זה יכול לשמש בדרכים רבות, כגון הצגת מבט ריאליסטי על בית שסוכן נדל"ן יכול להשתמש בו לסיורים וירטואליים שמגיעים להרבה יותר קונים פוטנציאליים מאשר בית פתוח מסורתי בסוף השבוע.


מניית MTTR – מובילה בתחום סיורים נכס וירטואלי בתלת מימד

מניות המטאוורס – הסיבה הראשונה לאהוב את מניית MTTR: ​​היא מובילה ראשונה בשוק שחזור דיגיטלי עצום ובלתי מנוצל ברובו. החברה טוענת ל-5.6 מיליון "חללים" בניהול – כלומר, סריקות בניינים דיגיטליות. 
היא גם מעריכה שיש לה פי 100 מכמות החללים בפלטפורמה שלה מאשר בכל שאר השוק. 


מניות המטאוורס – Matterport מפרק את ההכנסות לארבע קטגוריות:


NFT ומטאוורס

מ-NFTs ועד Metaverse – מחקר אחרון של מייקל דאולינג מבית הספר לעסקים DCU בדבלין, אירלנד, מדגיש ש-Decentraland מדגים את "הצמיחה של אסימונים שאינם ניתנים לשינוי (NFT). NFT הוא זכות מתועדת בלוקצ'יין על נכס דיגיטלי… Decentraland הוא אחד מהדור החדש של עולם וירטואלי, המכונה בדרך כלל metaverses, שנבנה על הבלוקצ'יין."


מרחבים וירטואליים, שבהם משתמשים משתפים ומקיימים אינטראקציה בתלת-ממד באמצעות אווטארים דיגיטליים, זוכים לקבלה רחבה יותר מאז המגיפה. ככזה, Decentraland טוענת שהיא יותר מסתם פלטפורמת משחקים חברתית מקוונת. 
יש לו אפילו מבנה ארגוני אוטונומי מבוזר (DAO) להחלטות ממשל.


Metaverse Group, חברת נדל"ן וחברת בת של Tokens.com.


למה לאהוב את Matterport?

מניית מטאוורס המובילה היא Matterport.
הסיבה השנייה לאהוב את Matterport היא המודל העסקי הניתן להרחבה להפליא. מפעילה מודל Freemium (כלומר תכונות בסיסיות חינמיות וחיוב פרמיה עבור תכונות מתקדמות), לחברה יש בערך 385,000 מנויים בחינם ו-54,000 מנויים בתשלום. לקוחות נמשכים עם מנויים בחינם. לאחר מכן, הם עוברים בהדרגה למנויים בתשלום כאשר הם מזהים את הערך ואת פוטנציאל החיסכון של נתוני התלת-ממד של Matterport.


התוצאה של עסקים מבוססי מנויים היא כפולה. ראשית: שוליים גבוהים. עסקי המנויים של Matterport – בתוך ה מטאוורס פעלו בשיעור רווח גולמי של , מה שמצביע על פוטנציאל לצמיחה משמעותית ברווחיות כאשר החברה ממשיכה להגדיל את בסיס המנויים שלה ולהתרחק ממכירות מבוססות מוצרים. 


לעוד כתבות על הmetaverse

מה זה Metaverse?

שנית, מכיוון שהם חוזרים על עצמם, מודלים עסקיים מבוססי מנויים מציעים נראות מוגברת של זרמי הכנסה עתידיים. , הכפופים למגמות ביקוש גרועות יותר. מוקדם בעקומת האימוץ.


כפי שציינתי קודם, מטרפורט נמצאת בשלבים מוקדמים מאוד של רכישת לקוחות. החברה השיקה רק לאחרונה את אפליקציית Matterport Capture לאייפון במאי האחרון. החברה השיקה את גרסת האנדרואיד במאי השנה. ביחד, ההשקות הללו הביאו לעלייה של פי 29 במספר המנויים משנת 2018 ועד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.