החזרי מס

כרטיס אשראי הייטקזון הטבות

ההטבות הבולטות בכרטיס אשראי הייטקזון כוללות:

 • 0 אחוז עמלת המרת מט"ח באתרי אינטרנט בינלאומיים
 • עד 20 אחוז הנחות לרשתות אופנה, מזון ומסעדות, אטרקציות במחירים מסובסדים, מוצרים בהנחה והטבות במעמד החיוב.
 • מחזיקי הכרטיס יכולים להצטרף ללא עלות למועדון הנוסע המתמיד של אל על.
 • עד 15% החזר כספי על קניות באתר הייטקזון רק על תכנית ההטבות PRO2
 • ממוצע הוצאות של 7,000 ש"ח מקבלים 7% החזר כספי על קניות באתר הייטקזון
 • ממוצע הוצאות של ₪15,000 בכרטיס אשראי הייטקזון מקבלים 15% החזר כספי על קניות באתר הייטקזון

שירות לקוחות – 072-220-0989

הייטקזון צור קשר גם אפשרי באתר

כרטיס אשראי הייטקזון

תוכן עניינים

  מהן הייטקזון הטבות לנוסעים לחו"ל?

  אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של כרטיס האשראי הייטקזון הוא הגישה שלו לעסקאות בינלאומיות. הכרטיס מבטל את עמלת המרת המטבע ברכישות שבוצעו באתרים בינלאומיים. תכונה זו מועילה במיוחד לאנשי מקצוע בהייטק שלעתים קרובות עוסקים בפלטפורמות גלובליות, בין אם לרכישת תוכנה, חומרה או אפילו לקניות אישיות באינטרנט. 

  מועדון הייטקזון והטבות בהתאמה אישית

  הכרטיס מציע גם מגוון הנחות והטבות המותאמות לשיפור אורח החיים של המחזיקים בו. אלה כוללים עד 20 אחוז הנחה ברשתות מזון, מסעדות וחנויות אופנה שונות. הנחות כאלה עונות לטעמים והעדפות המגוונות של אנשי מקצוע בהייטק, בין אם זה אוכל בחוץ, הזמנה פנימה או עדכון המלתחה שלהם. הטבות אלו הופכות את ההוצאות היומיומיות לניתנות לניהול ומהנות יותר.

  למחזיקי הייטקזון זכאות למועדון הנוסע המתמיד של אל על

  ההזדמנות להצטרף ללא תשלום למועדון הנוסע המתמיד היא יתרון מפתה נוסף, במיוחד למי שעבודתו או חייו האישיים כרוכים בנסיעות לא מבוטלות. תכונה זו יכולה להציע חיסכון בטיסות, גישה לטרקלינים או הטבות אחרות הקשורות לנסיעות, מה שהופך את הנסיעות העסקיות והנופש לנוחות וחסכוניות יותר.

  בכרטיסי הייטזון יש הטבות גם לבני משפחה

  כרטיס האשראי של הייטקזון נותן מענה גם לצרכי המשפחות בכך שהוא מאפשר שילוב של בן זוג או שותף בתנאים זהים, לרבות בעלי חשבונות משותפים. הכללות זו מבטיחה שההטבות חורגות מעבר למחזיק הכרטיס הראשי, ומוסיפות ערך למשפחתו. כמו כן, שווה להזכיר שמחזיקי הייטקזון פועלים ולקוחות ששייכו את כרטיס האשראי שלהם לארנק הארגוני ZONE (כמו גם מצטרפים חדשים לכרטיס בחודש ה-1 להצטרפות) נהנים אוטומטית מכרטיס פרו 2. 

  איזה הטבות יש לבעלי הייטקזון פרו 2?

  אחת התכונות הבולטות של כרטיס זה היא ההזדמנות להרוויח עד 15% מזומן בחזרה על רכישות שבוצעו באתר. הטבה זו מושכת במיוחד מכיוון שהיא מעודדת את מחזיקי הכרטיס לחסוך ברכישות תוך שהם נהנים ממגוון רחב של מוצרים ושירותים. ניתן להשתמש בהחזר הכספי לרכישות עתידיות, עם החזר מקסימלי של עד 400 ש"ח לחודש ו-2,500 ש"ח בשנה, בכפוף לתקנון התוכנית PRO² הספציפית.

  הטבות בהייטקזון פרו לפעילויות פנאי

  הכרטיס מספק גישה לחנות PRO ומציע עד 50% הנחה על מותגים מובילים. תכונה זו מתאימה למי שמעריך איכות וערך, ומאפשרת חיסכון משמעותי במוצרים מתקדמים. מחזיקי הכרטיס זכאים גם לשוברים חודשיים בהם ניתן להשתמש לפעילויות פנאי, מזון מהיר, מסעדות, גאדג'טים ועוד. שוברים אלו משפרים את יכולתו של בעל הכרטיס ליהנות מחוויות ומוצרים מגוונים בעלויות מופחתות, בכפוף לתקנות תוכנית PRO.

  הטבות בהייטקזון פרו לחובבי אטרקציות

  לחובבי בידור ואטרקציות, הייטקזון פרו 2 מציע מחירים מסובסדים במסגרת תוכנית PRO. זה כולל מגוון עצום של אפשרויות בילוי ואטרקציות ברחבי הארץ, מה שהופך את הפנאי לנגיש ובמחיר סביר יותר. הכרטיס מרחיב עוד יותר את ההטבות שלו למסעדות וקניות, ומעניק עד 20% הנחה על כרטיסי מתנה לשימוש במסעדות שף, רשתות מזון, חנויות אופנה ועוד. מגוון הנחות זה מדגיש את מחויבות הכרטיס לספק ערך בהיבטים שונים בחייו של בעל הכרטיס.

  כך יוצרים קשר עם הייטקזון

  במשרדי הייטקזון טלפון 072-220-0989 אמור להוביל אתכם ישירות לשירות לקוחות. מבחינת הייטקזון צור קשר גם אפשרי באתר, בעיקר בנושאים שרלוונטיים למי שלא מצליחים להתחבר לחשבון שלהם, למי שצריכים עזרה בשחזור הסיסמא, למי שהחליפו מקום עבודה וצריכים לעדכן פרטים, למי שזקוקים לעזרה בהרשמה ראשונית לאתר ולכל מי שרוצים לשנות העדפות דיוור. 

  לאיזה מחזיקי כרטיס הייטקזון יש הטבות?

  חשוב לציין כי הנפקת כרטיס האשראי הייטקזון מותנית באישור המנפיק ומותנית בהחזקת כרטיס אשראי ישראלי תקף. יתר על כן, זה זמין בלעדית לעובדי חברות שיש להן הסכם עם מועדון הייטקזון.  לאחר מכן, מבני שירות הלקוחות ומבני התמיכה של הכרטיס מותאמים גם לקהילת ההייטק. סיוע בהגנה על הונאה, הבנה של עסקאות שונות הקשורות לטכנולוגיה ואפילו ייעוץ לגבי שיטות עבודה מומלצות לשימוש בכרטיס לרכישות הקשורות לטכנולוגיה הם שירותים שיועילו מאוד למשתמשים.

  גישה לאירועי והטבות לבעלי הייטקזון

  הזדמנויות נטוורקינג ושותפות יכולות להיות יתרון ייחודי שמציע כרטיס האשראי של הייטקזון. בהתחשב באופי השיתופי והמקושר של תעשיית ההייטק, הכרטיס עשוי לספק גישה לאירועים בלעדיים, סמינרים מקוונים או שותפויות עם חברות או פלטפורמות טכנולוגיה מרכזיות. תכונות כאלה לא רק מוסיפות ערך לחייו המקצועיים של בעל הכרטיס אלא גם מטפחות תחושת קהילה ושייכות לאקוסיסטם ההייטק.

  מה זה הייטקזון הטבות לחובבי פנאי ונופש?

  לפנאי ונופש, כרטיס הייטקזון מציע אטרקציות במחירים מסובסדים וגישה לחוויות קולינריות במחירים הוגנים. יתרונות אלו צפויים לפנות לאלה המחפשים זמן פנאי איכותי, בין אם זה באמצעות חקר אטרקציות חדשות או התענגות על תענוגות קולינריים. היכולת של הכרטיס לספק חוויות אלו בעלויות מופחתות מוסיפה ערך משמעותי לאורח החיים של בעל הכרטיס.

  הייטקזון הטבות על מוצרים טכנולוגיים

  לאחר הייטקזון הצטרפות ותהליך ההרשמה, הכרטיס כולל הנחות בלעדיות על מגוון מוצרים במיוחד למחזיקיו. הנחות אלו על גאדג'טים טכנולוגיים, כלים מקצועיים או מוצרים רלוונטיים אחרים יכולים להיות מושכים במיוחד עבור אנשי מקצוע בתחום ההייטק, ולהבטיח להם גישה לטכנולוגיה העדכנית ביותר במחירים נוחים יותר.

  הייטקזון כרטיס אשראי והטבות במעמד החיוב

  אחד ההיבטים הייחודיים של כרטיס הייטקזון הוא ההטבות שלו במעמד החיוב. אלה עשויים לכלול הנחות ומבצעים משתנים המבוססים על דפוסי ההוצאות של בעל הכרטיס, מתן מערכת הטבות אישית. תכונה כזו מעודדת הוצאה אחראית תוך תגמול למחזיקי הכרטיס על השימוש שלהם בכרטיס.

  אולי יעניין אותך הטבות

  בדיקת זכאות להטבות מס

  ✔️בדיקת זכאות להטבות מס לפנסיונרים
  ✔️ תיקון 190, תקנה 125 ד', סעיף 9 א' והטבות נוספות לפקודת מס הכנסה
  ✔️בדיקה ללא עלות בכפוף לרגולציית משרד האוצר

  בדוק זכאות להטבות מס
  ×

  הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
  מתוכן פיננסי מעשיר

  אני מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה או מצדדים שלישיים הדוא"ל, מסרונים או טלפון

  ×

  בדיקת זכאות להטבות מס

  ✔️בדיקת זכאות להטבות מס לפנסיונרים
  ✔️ תיקון 190, תקנה 125 ד', סעיף 9 א' והטבות נוספות לפקודת מס הכנסה
  ✔️בדיקה ללא עלות בכפוף לרגולציית משרד האוצר

  כל הזכויות שמורות לפורטל "שמענו" 2020 ©
  ×

  חיפוש

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors

  תנאי השימוש

  מבוא:

  ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
  "אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
  האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
  כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
  באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
  "תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
  האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
  מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

  הרשמה לאתר:

  משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
  שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
  הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

  הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
  האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
  הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
  לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
  על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
  חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
  האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
  כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
  האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
  מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
  מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
  המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

  הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

  האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
  המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
  אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
  מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
  מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
  מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
  התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
  השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
  תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

  פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

  מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
  ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
  אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
  קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
  כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
  מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
  מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

  הפסקת שימוש ושיפוי:

  מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
  במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
  המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
  מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

  המחאת זכויות וחובות

  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
  במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

  שימושים אסורים:

  המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
  המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
  המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

  קניין רוחני וזכויות יוצרים:

  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
  האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
  המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
  המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
  כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

  איסוף מידע:

  במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

  האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

  תנאים נוספים:

  תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
  השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

  יצירת קשר:

  אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: [email protected]