החזרי מס

המדריך לזיהוי מספר טלפון – חשיפת השיטות של המשטרה

אפליקציות לזיהוי מספר טלפון

אפליקציות הן פתרון מצוין אבל גם הן מוגבלות ביכולתן לחפש ולרוב מפנות למאגרי מידע של מפעילים סלולריים ספציפיים, לכן אם תדעו מי החברה שמפעילה את הקו תוכלו להתקרב עוד צעד למטרה.
בנוסף, ישנן אפליקציות זיהוי מספרים אותן מתקינים על הנייד והוא מציין את זהות המתקשר באופן מיידי, האפליקציות הפופולריות הן:

לאפליקציה הפופולרית ME

להורדת אפלקציית Truecaller

להורדת אפלקציית ME

לקבלת החזרי מס לחץ כאן

האתרים הפופולריים לזיהוי מספר טלפון הם:

  • Tellows – קהילת למספרי טלפון והטרדה טלפונית.

זיהוי מספר טלפון

תוכן עניינים

  8 השלבים – איך מבצעים זיהוי מספר טלפון?

  שלב ראשון: חיפוש לפי מספר טלפון ואיך תזהו אנשים שהתקשרו אליכם

  לצורך זיהוי ישנם מספר אופציות וכדי לחלק את התהליך לשלבים: סוג המספר, איתור ראשוני, איתור מקצועי. בשלב הראשון נבקש לדעת באיזה סוג מספר נדרש לזיהוי:
  1. יש מספר אמיתי רק צריך לזהות אותו.
  2. אין מספר – מספר חסום או מספר לא מזוהה.
  3. מספר מקומי או לא מקומי.
  4. מספר מסחרי.
  5. מספר המתחיל בכוכבית.
  6. מאילו קידומות הוא מורכב.
  בשלב השני ננסה לאתר את המספר לבד:
   1. נבין את הקידומות ונחפש לפיהם.
   1. ננסה לאתר את החברה המפעילה את הקו.
   1. נכתוב ונחפש את המספר באתרי חיפוש מקוונים.
   1. נאתר מאגרי חברות סלולאריות רלוונטיות.
   1. ננסה ליצור קשר עם המספר.
  אם אחת מהפעולות האלו לא עזרה לכם בזיהוי מספר הטלפון, ייתכן והמתקשר אינו מעוניין שיאתרו אותו ותאלצו לפנות לשלב השלישי. זיהוי מספר טלפון באופן מקצועי:
   1. ניתן לפנות ישירות לחברת הסלולר או מפעילת התקשורת עבור הקו.
   1. פניה למשטרה מקומית או גוף אכיפה המתמחה בתחום בעל סמכויות.
   1. פניה לחוקרים פרטיים.
   1. פניה לחברות זיהוי פרטיות.

  שלב שני: חיפוש מספר טלפון לפי שם

  ישנם אנשים אשר מופיעים במאגרי מידע וחיפוש המפרסמים את מספר הטלפון שלהם לצד הפרטים האישיים או העסקיים שלהם על מנת שיוכלו ביתר קלות לזהות את מספר וליצור עמם קשר. כיום ישנן לא מעט אפשרויות חיפוש שם לפי מספר טלפון:
   • רשתות חברתיות.
   • אתרי חיפוש וזיהוי מספר טלפון.
   • אפליקציות לזיהוי מספר טלפון.

  שלב שלישי: שימוש באתרים ואפליקציות לזיהוי מספר טלפון

  ישנם אתרים ואפליקציות של מפעילי תקשורת שבהם ישנם מאגרי חיפוש, בהם תוכלו לאתר מידע על ידי מערכת סינון הכוללת לרוב איתור על ידי אחד או כמה מהנתונים הבאים: חיפוש מידע לפי מספר טלפון, פשוט וקל.
   • מספר טלפון
   • שם פרטי או שם משפחה
   • כתובת

  האתרים הפופולריים לזיהוי מספר טלפון הם:

   • אתרים רשמיים של חברות תקשורת.
   • Tellows – קהילת למספרי טלפון והטרדה טלפונית.
  לרוב הן מאוד שימושיות ומציגות את המידע שבעל הקו הסכים לשתף או לא חסם ואותם האפליקציות מציגות.

  שלב רביעי: זיהוי מספר טלפון פרטי ועסקי

  כאשר מדובר במספר המתחיל בכוכבית או מספר מסחרי אחר (1800, 1700), יהיה לכם יחסית קל לזהות את המספר מכיוון שחברות מסחריות נוטות לפרסם את המספר ולהנגיש אותו בכל דרך. אם המספר הוא פרטי, המתקשר יכול להשתמש בטכניקות שימנעו מאיתנו לזהות את המספר שלו, הפופולארית והמוכרת ביותר היא 43*, כאשר המתקשר יוסיף את התווים האלו, המספר יופיע כחסום אצל מקבל השיחה ולא ניתן לאתרו אלה דרך גופים מוסמכים. במידה ואותו מספר פרטי מתקשר ואין לכם דרך לזהות את המספר, ככל הניראה תאלצו אתם או מישהו מטעמכם לענות או לחזור למספר אותו אתם מבקשים לזהות ולנסות לבקש או "לדוג" מידע אודות הפרטים של אותו קו.

  שלב חמישי: זיהוי מספר טלפון חסום ופתיחת תלונה במשטרה

  אם יצר איתכם קשר מספר שאינו מזוהה, חסום או ספאם, לא בטוח שתוכלו לאתר או לזהות אותו. לרוב, התנהגות מסוג זה מזדהה עם חברות העוסקות בהונאת פונזי, הונאת פירמידה או הונאות פישינג כאלו ואחרות. במקרים כאלו, תלוי במידת ההטרדה ובמהות השיחות, מומלץ לפנות למשטרה ולהגיש תלונה, רק למשטרה או לגופים טכנולוגים מתקדמים יש את הסמכות לבקש ולחשוף מידע אודות מספר. על ידי שימוש בצווי משפט, הם יהיו מורשים לברר פרטים אודות השיחות אותן ציינתם ולבצע אכיפה ובירורים בעניין.

  שלב שישי: כמה זה יעלה לכם?

  לא פעם תתקלו בחברות שדורשות תשלום עבור שירותי זיהוי מספר טלפון. במקרים רבים גם תמורת תשלום, מספרי טלפון יישארו אנונימיים ולא ניתנים לזיהוי מפנים לשורת הדין, לכן, תשלום לאפליקציות או אתרים ברוב המקרים מתברר כשירות מיותר. יחד עם זאת אם תבררו היטב על נותני שירות לזיהוי , תגלו שישנם כאלו עם קצת יותר קשרים, קצת יותר טכנולוגיה והרבה יותר יכולות המסייעות להם בזיהוי מספר טלפון חשיפת שם בעלי הקו, כתובתו וכדומה.

  שלב שביעי: זיהוי מספר טלפון עם תמונה ושם

  אחת הדרכים המהירות ביותר לזיהוי מספר טלפון הוא דרך תמונת הפרופיל של המתקשר, באם לא מופיעה תמונה תוכלו לשמור את המספר בטלפון הנייד שלכם ולקוות שאותו מספר משתמש באפליקציית Whatsapp, כי במידה וכן, הפעולות הבאות יהיו לכם פשוטות:
   • תוכלו לראות את הסטטוס שלעיתים מציין שם.
   • תוכלו לעיין בתמונת הפרופיל אם קיימת.
   • תוכלו ליצור קשר בזמן אמת ולתחקר על זהות המספר.
  לא פעם שיטה זו מצליחה וחוסכת זמן רב ומבוכות.

  שלב שמיני: לא כולם ניתנים לזיהוי

  ישנם מקרים בהם אדם או גוף אינו רוצה להיחשף, במקרים כאלו ככל שאותו גוף יהיה יותר מתקדם ומתוחכם יהיה יותר קשה לזהות את מספר הטלפון, לאתר את שמו האמיתי של המתקשר ומיקומו ב-GPS. צריך לזכור, מדובר בטכנולוגיה, מדובר ואכיפה על מיליוני קווי טלפון ומספרים, מאוד קשה לאתר או לזהות מספר שאינו מעוניין בכך עד כדי כמעט בלתי אפשרי ובהרבה מקרים איתור או זיהוי של אותו המספר יהיה על ידי אינטרס עניין הציבור או עבירות פליליות חמורות.

  מספרי טלפון מסוכנים :

  בכדי להימנע ממספרי טלפון מסוכנים יש להוריד את הפלקציית ME ולזהות את המספר של המתקשר

  סיכום מדריך זיהוי מספרי טלפון

  העולם כיום מלא בשיטות וטכניקות לזיהוי מספרי טלפון, כיום באמצעות מספר טלפון אפשר לדעת כמעט הכל בעלי הקו והמשתמש בפועל במספר, מידע הכולל:
   • מיקום פיזי
   • שם מלא
   • כתובת מגורים
   • כניסה לחשבונות
   • שימוש במספר לסיסמאות
   • מספר כרטיס אשראי
  זהו מידע פרטי ולא כל אחד מסכים ורוצה להיחשף או לחשוף את המידע הרגיש הזה. לכן במידה וגם אתם מעוניינים לחסום מידע פרטי או לא לאפשר לכל אחד לדעת עליכם מידע, עליכם להתייעץ עם החברה ממנה רכשתם את הקו או שירותי התקשורת ולברר עלות תועלת של השירותים אותם החברה מציעה. יהיו שירותים בחינם ויהיו שירותים בתשלום נוסף, לדוגמה: שירותי חסימה וזיהוי בזמן אמת על ידי סיסמה או קוד שיסופק על ידכם. בהצלחה בזיהוי, מקווים שעזרנו, "פורטל שמענו"!
   • אין בתוכן זה משום המלצה, חוות דעת או ייעוץ משפטי, פיננסי או מכל סוג שהוא, כמו כן תוכן זה אינו מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף, המסתמך על מסמך זה עושה זאת באחריותו ועל דעת עצמו בלבד.

  אולי יעניין אותך מדריכים

  בדיקת זכאות להחזרי מס

  ✔️ סייענו למאות אלפי שכירים
  לקבל 8,500 ש"ח החזר מס בממוצע,
  ונסייע גם לך, השאר פרטים:

  בדוק זכאות להחזרי מס
  ×

  הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
  מתוכן פיננסי מעשיר

  אני מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה או מצדדים שלישיים הדוא"ל, מסרונים או טלפון

  ×
  בדיקת זכאות להחזרי מס

  ✔️ סייענו למאות אלפי שכירים
  לקבל 8,500 ש"ח החזר מס בממוצע,
  ונסייע גם לך, השאר פרטים:

  כל הזכויות שמורות לפורטל "שמענו" 2020 ©
  ×

  חיפוש

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors

  תנאי השימוש

  מבוא:

  ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
  "אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
  האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
  כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
  באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
  "תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
  האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
  מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

  הרשמה לאתר:

  משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
  שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
  הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

  הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
  האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
  הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
  לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
  על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
  חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
  האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
  כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
  האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
  מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
  מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
  המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

  הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

  האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
  המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
  אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
  מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
  מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
  מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
  התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
  השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
  תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

  פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

  מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
  ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
  אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
  קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
  כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
  מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
  מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

  הפסקת שימוש ושיפוי:

  מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
  במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
  המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
  מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

  המחאת זכויות וחובות

  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
  במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

  שימושים אסורים:

  המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
  המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
  המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

  קניין רוחני וזכויות יוצרים:

  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
  האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
  המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
  המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
  כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

  איסוף מידע:

  במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

  האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

  תנאים נוספים:

  תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
  השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

  יצירת קשר:

  אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: [email protected]