החזרי מס

למה כדאי להשוות בין פלטפורמות למסחר בשוק ההון?

מסחר בשוק ההון

תוכן עניינים


  מערכות מסחרVSאתרי מסחר

  כותב הספר הראשון בהיסטוריה שנכתב על בורסה לניירות "יוסף דה-לה-וגה", סוחר יהודי הולנדי, לא תיאר לעצמו שהשוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון תהיה כל כך מגוונת. בהשוואת פלטפורמות מסחר בבורסה ניתקל באינסוף ערוצים ומספר רב של שווקים. רגע לפני שנתחיל בהשוואה, קצת נחזור אחורה לעבר, בו נדרשה נוכחות פיזית באולם המסחר בבורסה בניו-יורק בלבד, כיום יכולים להיכנס לאתר אינטרנט למסחר או למערכת מסחר ולסחור בקלות וללא ניסיון.  

  השוואה בין פלטפורמות מסחר מאז ועד היום

  בעבר הרחוק המחשוב עוד לא התפתח והצורך בהשוואת פלטפורמות עוד לא היה קיים.

  המסחר התנהל בכרזות מבצעים שהיו מציגים נציגים של חברי הבורסה, כל אותם נציגים היו נפגשים באולם מסחר פיזי והמסחר היה מנוהל על ידי מסרים עיוניים וסגירת עסקאות של נציגים תוך כדי קריאות. כך זה היה ניראה:

  לא סוחרים לפני שמשווים

  התפתחות המחשבים שינו את המסחר מקצה לקצה.

  בעבר ביצעו לא מעט פעולות קנייה ורכישה באופן ידני וללא עזרת מחשב, כיום רוב הפעולות מבוצעות על ידי מחשבים ותוכנות מסחר.

  מסחר מתקדם זה מתבצע באמצעות פעולות ממוחשבות במערכת מסחר המופעלת על ידי חבר בורסה.

  לצורך ביצוע השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון מצורפת טבלת הבדלים למסחר הישן מול המסחר המודרני:  המומחים ממליצים לערוך השוואת מערכות מסחר בבורסה

  המסחר כיום הפך למסחר אלקטרוני, במסחר זה מבוצעות עסקאות באופן אלקטרוני ובתקשורת ממוחשבת מהירה.

  ענף המסחר המקוון מגלם מגוון רב של פעולות הכוללות:

  • הפצת מידע על מסחר
  • פעילות מכירה וקנייה במסחר
  • תמיכה מרחוק
  • סגירת עסקאות
  • חתימה על מסמכים
  • העברת כספים וסליקה ללא נוכחות פיזית
  • סימולטורים
  • גישה למדדים ומאגרי מידע
  • אתרי מסחר מקוונים לרבות אפליקציות


  בכל השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון תיווכחו במסחר קל, נוח ובכל מקום וזמן, באמצעות הסמארטפון והרשת האינטרנטית.

  זהו יתרון משמעותי כאשר עורכים השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון:

  יתרוןפרוט
  מסחר אישימסחר דרך הנייד או המחשב ע"י ביצוע השוואות שקט וללא הפרעות
  חוסר תלותבעבר הייתם תלויים בסוחרים גדולים וכיום בהשוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון פשוטה יחסית, תגלו אין סוף אפשרויות מסחר
  שליטה אישיתללא הסחות דעת והשפעות שיווק כמו לחץ חברתי, זה רק אתם והתקציב שלכם במסחר שאתם בוחרים  הערך של השוואת פלטפורמות לצורך מסחר נכון בשוק ההון

  כיום ישנם מספר רב של פלטפורמות, אפליקציות ואתרים המאפשרים מסחר בשוק ההון, אך כדי לבצע השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון יש צורך להבין את שיטות המסחר הקיימות ולדעת מה ההבדלים העיקריים.

  מצב של מסחר ללא הבנה או הכרת הפלטפורמה ומבלי לבצע השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון בצורה נכונה, יגרום לבזבוז כספים או לסחור בצורה שאינה תואמת את יכולותיו של הסוחר.

  השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון בתרשים:


  כעת – מהי פלטפורמת מסחר במניות הטובה ביותר עבורכם?

  בתחילת השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון נציג את השיטות המוכרות ביותר:

  מסחר אינטרנטי, אתרי אינטרנט- אין צורך בהתקנת תוכנה או קבצים על המחשב, תוכנת המסחר על גבי האינטרנט וניתן למצוא את הפלטפורמה באתרי מסחר מוכרים בחברות כגון:

  • בנקים
  • חברות ביטוח
  • בתי השקעות
  • מורשה מסחר

  היתרונות הבולטים בשיטת מסחר זו הם:

  זמינות גבוהה – מסחר מכל מקום ולא רק מהמשרד או עמדת מחשב.

  ניתן לעבור ממחשב למחשב וממכשיר למכשיר ולהמשיך לסחור באותו תיק ומאותה נקודה.

  השוואות פלטפורמות מסחר בשוק ההון הן כלי אולטימטיבי בעל שימוש נפוץ אצל סוחרים גדולים, אלו הצורכים מסחר מורכב ושיטתי, מודלים ותוכנות מדויקות יותר, מהירות יותר ומורכבות משמעותית מפלטפורמת המסחר דרך אתרים.

  • מערכות מסחר אינטרנטי- מערכות מבוססות HTML5 המתאימות לכל סוגי הדפדפנים ומאפשרות מסחר משולב, לדוגמה מסחר מניות בישראל ומניות בחול. מערכות אלו הן מדויקות יותר ומספקות גרפים מתקדמים אשר עוזרים ומסייעים לסוחרים גדולים לסחור ביתר נוחות ובצורה מקצועית יותר.
  • מערכות מסחר אינטרנטיות הדורשות התקנה- מערכות מסחר אלו הן מערכות מתקדמות המופעלות על גבי האינטרנט ודרכן ניתן להעביר מגוון עצום של הוראות, לצרוך סימולטורים מתקדמים, כלים וביצוע פעולות מתוזמנות. מערכת זו מאפשרת גישה למסחר 24/7 בבורסות המובילות בעולם תוך קבלת גישה לאופציות מסחר כגון: מניות, אופציות, אגרות חוב, חוזים ועוד, תוך שימוש בעמלות מסחר נמוכות ואטרקטיביות באופן יחסי לפלטפורמות מסחר אחרות.
  • מערכת מסחר נל"ן- מערכות מסחר אלו מחוברות לבורסה באמצעות נקודת קו ישיר, בכך מהירות התגובה היא המהירה ביותר והיא בעלת יכולות ביצוע למספר עצום של פקודות מסחר. יכולות אבטחת המידע נחשבות לבטוחות ביותר וברמה גבוהה. על מנת לתפעל מערכת זו ולבצע מסחר יש צורך בעמדה ייעודית ובנוכחות פיזית של הסוחר. מערכת זו משמשת מנהלי תיקים וסוחרי נוסטרו הסוחרים באופציות ומניות, ממשק זה נחשב לנוח, יציב ובעל מהירויות ביצוע מרשימות ביותר המשפיעות מאוד על המסחר.


  התאמת מערכות מסחר בבורסה לרמת הסוחר

  השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון הן רבות ומגוונות וכיום כמעט אינסופיות, יחד עם זאת ישנם שיטות מוכרות ונוחות המשמשות רבים מן הסוחרים.

  בעקבות הנגישות, השקיפות ואמינות הנתונים, מומלץ טרם המסחר לבצע השוואה תוך התאמתן לרמת הסוחר, שיטת המסחר, מגוון הכלים, העמלות, המניות והאופציות הרלוונטיות לסוחר.

  סוחרים מתחילים שטרם צברו ניסיון, ככל הניראה יסחרו דרך אתרי אינטרנט לאחר שיבצעו השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון, בפרט סוחרים עצמאיים, שככל הניראה עבורם שיטת מסחר דרך אתרי אינטרנט של חברות ביטוח או בנקים המספקים אבטחת מידע ונטילת אחריות עבור עמלות גבוהות.

  ואילו סוחרים מתקדמים שמבצעים השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון, לרוב יבחרו לסחור בתוכנות בהן ניתן לבצעה היקף מסחר גבוה ומהיר על ידי מערכות מסחר מתקדמות יותר ובעלות אופציות ניתוח מצבים משודרגות וזולות יותר.  חשוב לשים לב

  בעריכת השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון, קחו בחשבון את הציוד, התוכנות, הידע והזמינות שלכם, טרם המסחר, ונסו לשלב זאת בכל השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון בכל שלב או התקדמות אישית שלכם כסוחרים בשוק ההון.

  בכל שלבי השוואת פלטפורמות מסחר לימדו מהן פקודות המסחר ומהן היתרונות בכל פלטפורמת והאם עונה על הצרכים.

  בנוסף, יש לקחת בחשבון בהשוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון, מהם שווקי המסחר השונים, מהם דרישות הסף ומיקום גאוגרפי, כל אלו יכולים לסייע בהשוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון, למקד את התהליך ולחסוך לא מעט עבודה.

  השתמשו בכלים ובעזרים טכנולוגים מתקדמים ולמדו עליהם, אלו ידעו לסייע ולייעץ לכם על נקודות קנייה ומכירה ועוד אופציות רבות תוך הגבלת הפסדים.

  ערכו השוואת פלטפורמות מסחר בשוק ההון ותהנו ממגוון האפליקציות והמערכות המאפשרות מסחר מגוון ורחב!


  אולי יעניין אותך מסחר בבורסה

  ניהול השקעות פרימיום

  ✔️ קבלו הצעה לניהול תיק השקעות באחד מבתי ההשקעות המובילים החל מ-300 אלף שקלים

  קבל הצעה למסחר בבורסה
  ×

  הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
  מתוכן פיננסי מעשיר

  אני מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה או מצדדים שלישיים הדוא"ל, מסרונים או טלפון

  ×

  ניהול השקעות פרימיום

  ✔️ קבלו הצעה לניהול תיק השקעות באחד מבתי ההשקעות המובילים החל מ-300 אלף שקלים

  כל הזכויות שמורות לפורטל "שמענו" 2020 ©
  ×

  חיפוש

  Generic selectors
  Exact matches only
  Search in title
  Search in content
  Post Type Selectors
  נשמח לעזור לך!

  זכאות לקצבת סיעוד מחברת הביטוח תלויה בקיום כיסוי ביטוחי, פרטי או קבוצתי.
  במידה ואין לך, לא נוכל לסייע בבדיקה לקבלת קצבה, במידה ולא ידוע לך אם ברשותך ביטוח סיעודי, כדאי לבדוק:

  1. האם קיים תשלום לחברת ביטוח בין השאר בפירוט חשבון הבנק, כרטיסי האשראי, תלושי השכר לרבות תלושי קרן הפנסיה וכן בדו”ח החיוב החודשי של קופת החולים.

  2. באתר הר הביטוח עם פרטי הזיהוי שלך.

  לאחר בדיקה שיש לך ביטוח סיעודי, ניתן למלא מחדש את הטופס ולהמשיך בתהליך.

  נא להשאיר מספר טלפון נייד לקבלת קישור להמשך הבדיקה:

  תנאי השימוש

  מבוא:

  ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
  "אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
  האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
  כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
  באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
  "תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
  האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
  מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

  הרשמה לאתר:

  משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
  שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
  הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

  הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
  האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
  הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
  לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
  על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
  חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
  האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
  כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
  האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
  מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
  מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
  המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

  הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

  האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
  המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
  אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
  מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
  מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
  מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
  התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
  השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
  תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

  פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

  מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
  ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
  אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
  קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
  מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
  כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
  מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
  אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
  מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

  הפסקת שימוש ושיפוי:

  מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
  במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
  המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
  מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

  המחאת זכויות וחובות

  מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
  במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

  שימושים אסורים:

  המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
  המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
  המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

  קניין רוחני וזכויות יוצרים:

  כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
  אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
  האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
  המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
  המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
  כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

  איסוף מידע:

  במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

  האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

  תנאים נוספים:

  תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
  השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

  יצירת קשר:

  אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: [email protected]