פורטל פיננסי חדשני

פורטל פיננסי חדשני

דף הבית | הטבות | מדריכים | 11 הטבות לעסקים חדשים במיוחד ליזמים!

11 הטבות לעסקים חדשים במיוחד ליזמים!

גיא שדלצקי
11 באוגוסט 2021
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תוכן עניינים
הטבות לעסקים חדשים

אתם עומדים להגשים חלום או שעליתם על הדרך הנכונה ביותר עבורכם כדי להתפרנס? אבל רגע לפני השמפניה, אתם חייבים להכיר את כל המענקים, התמיכה, הייעוץ, השקעות, הלוואות ושלל הטבות לעסקים חדשים הניתנות מטעם המדינה או גופים בעלי זיקה ואינטרס להצלחת עסקים חדשים בישראל.

בואו להכיר הטבות לעסקים חדשים

בעבר הטבות לעסקים חדשים ניתנו לעסקים שהוכיחו ייתכנות לרווח (היזם, העובדים והמדינה) והיו מעטות או בעלות דרישות סף גבוהות.

 אך כיום יש קשת רחבת ממדים שמעניקה הטבות לעסקים חדשים בכל היבט אפשרי ואת כל ההטבות לעסקים חדשים כדי שיצליחו לכלכל את עצם ואת המדינה בצורה נכונה ובהתאם למציאות המגוונת בכל תחום ובכל שלב ע"י הטבות לעסקים חדשים.

אך כיום, מיושמת אסטרטגיית הטבות לעסקים חדשים.

בזכות ההבנה כי עסקים משגשגים הבנויים היטב ולטווח ארוך, מיטיבים עם מצב המשק במספר ענפים.

לכן ניתנות לא מעט הטבות לעסקים חדשים במטרה להיטיב עם תחומים כמו:

  • מיסים
  • אבטלה
  • פרנסה לבתי אב
  • לפנסיה ולחסכונות
  • פרנסה לשירותים נלווים
הירשמו לניוזלטר "שמענו" וקבלו בזמן אמת את כל החדשות, הנושאים והעדכונים הפיננסים החמים!

אל תפספסו הטבות לעסקים חדשים

אתם מומחים כנראה בתחום בו החלטתם להקים עסק חדש, אך אל תתנו ליכולות ולידע שלכם להפוך לשאננות, שאננות עלולה לגרום לכם לפספס לא מעט הטבות לעסקים חדשים.

ישנם לא מעט עסקים חדשים אשר מפספסים הטבות לעסקים חדשים מכיוון שהם לא מבררים או שאינם מעודכנים בהטבות לעסקים חדשים המתעדכנים מעת לעת ומתקופה לתקופה על פי מצב המשק או המציאות (במקרה שלנו) בגלל 5 סיבות עיקריות:

  1. ישנו מספר רב של הטבות לעסקים חדשים ומספר רב של גופים חברתיים או פיננסים אשר מעודדים ומקיימים הטבות לעסקים חדשים לפרנסתם.
  2. ישנן הטבות לעסקים חדשים המוגבלות בחלון זמן בו נדרש בעל העסק החדש לדרוש את אותן הטבות לעסקים חדשים.
  3. ישנן שינויים והקלות חדשות המצטרפות לא פעם לרשימת הטבות לעסקים חדשים.
  4. לא פעם מתבטלות או מסתיימות תוקפן של הטבות לעסקים חדשים שצריכים לקחת בחשבון.
  5. הטבות לעסקים חדשים דורשות טיפול נכון ולעיתים בירוקרטיה מסורבלת ורבה שגוזלת זמן ומשאבים יקרים.

במיוחד לאור משבר הקורונה, תחום העסקים השתנה, הכל קורה בצורה פשוטה, נוחה ומקוונת שמנגישה הטבות לעסקים חדשים בקלות ובמהירות, זהו אוצר גולמי עבורכם ותוכלו להשתמש בו בחוכמה בעסק החדש אותו אתם עומדים להקים בקרוב.

ההטבות לעסקים חדשים יעזרו לכם בעיקר במקרים הבאים:

במה הטבות לעסקים חדשים יכולים לסייע?

במיוחד לשלב בו אתם נמצאים, אנו רואים לנכון לצרף עבורכם טבלה נוחה שמרכזת את מיטב התחומים בהם הטבות לעסקים חדשים יכולות לבוא לידי ביטוי ולסייע לכם בהקמת העסק החדש בעידן המודרני:

הטבות לעסקים חדשים לאיזה שלב בעסק הטבות לעסקים חדשים על ידי מי מוענק תוכן ההטבה מגבלות ותנאים
ייעוץ ותכנון מותאם למשבר הקורונה תכנון והקמה על ידי גופים בשליחות המדינה שזכו במכרזים אלו כמו "מעוף" או קרנות ליזמים ועוד ישנם מספר מגבלות הדורשות שהעסק אכן יהיה חדש, אזרח ישראלי, גיל ועוד…
חללי עבודה תפעול בשגרה דרך קרנות פיננסיות, גופים מורשים מטעם הממשלה, משרד האוצר שדרכם ניתן להשיג ולגלות לא מעט מקומות מסובסדים על ידי המדינה לחללי עבודה כפתרון זול וקצר מועד או גבייה סמלית על פי שימוש הטבות אלו ניתנות לרוב במחירים נמוכים או ללא עלות לעסקים חדשים אך לא רק, בשל הצורך להצדיק את אחזקתם של חללים אלו, גם עסקים קיימים שעומדים בתנאים בקטגוריות של ההטבות שלהם, יוכלו לצרוך בתשלום משתנה
שירותי תקשורת ומחשוב הקמה ופעילות שוטפת של העסק על ידי חברות ייעוץ לעסקים פרטיים, חברות ייעוץ ציבוריות או גופים ממשלתיים ישנה מגבלה לסכום המוענק לעסק החדש, ויש לציין כי הטבה זו ניתנת  בצורה יותר של סבסוד  לצורך רכישת כלים בסיסיים שכל עסק חדש צריך כגון מחשב, ציוד תקשורת ועוד
מאגרי נתונים עסקיים תכנון, הקמה ותפעול שוטף על ידי חברות ייעוץ לעסקים פרטיים, חברות ייעוץ ציבוריות או גופים ממשלתיים מאגרים אלו עוזרים בחישוב נכון של הזירה בה תפעלו, כיצד להתכונן וכמובן עשה ואל תעשה
ניהול תזרים ועלויות מימון תכנון, הקמה ותפעול שוטף לרוב גופים פיננסיים אך לא רק, גם בגופים מייעצים מטעם משרד האוצר או קרנות שמעוניינות לסייע בהקמת העסק החדש ולוודא שיחזיק מעמד מספיק כדי לקיים את חובותיו הכלכליות לרוב ידרשו ערבויות, הון עצמי באחוז מסוים ממימון לדוגמה. מגבלות גיל, עבר פלילי ועוד. מאידך ניהול נכון של תזרים ותכנון המימון הם אבן היסוד של כל עסק ומומלץ להשתמש בהטבות לעסקים חדשים במיוחד בסקטור זה
עלויות סליקה והעברות בנקאיות תכנון, הקמה ותפעול שוטף קרנות, חברות אשראי, בנקים וגופים פיננסיים אשר מקלים על עסקים חדשים בתחילת דרכם בפרט לעסקים חדשים, הנחות משמעותיות מאוד בריביות סליקה שגובות מחיר לא מבוטל מעסקאות בעסקים. ביטול והנחות על ביצוע פעולות בנקאיות במטרה להגדיל את רווח העסק החדש, לרוב ההקלה היא עד לסכומים או תקופות קבועות וידועות מראש
מערכות דיגיטליות לניהול עסק תכנון, הקמה ותפעול שוטף חברות הייטק ותקשורת בהסכמים עם הממשלה, ניתן לברר על הטבות לעסקים חדשים בתחום זה דרך אתר משרד האוצר או חברות מתחום ייעוץ לעסקים הטבות אלו משתנות ומוגבלות בין אם בזמן או בנותני השירות. לעיתים אף ידרשו תשלום חודשי עבורם במחיר נמוך כחלק מהטבות לעסקים חדשים. אך אלו המערכות שמחליפות עבורכם לא מעט צרות, אי הבנות או פיגורים מול: לקוחות, עובדים, רשויות המס ובעלי מקצוע
אתרי סחר ושילוח מוצרים תכנון, הקמה ותפעול שוטף חברות הייטק, חברות תקשורת, חברות קבלניות בשיתוף עם משרד האוצר או גופים תעשייתיים אחרים הנחה בתחום משמעותי שעלול להגדיל רווחים ולייצר מאזן חיובי עבור עסק חדש. הטבות אלו לרוב מוגבלות בזמן או בכמות
פנסיה וגמל לעצמאיים תכנון, הקמה ותפעול שוטף בנקים, חברות ביטוח, חברות פיננסיות מוגבל בשעות ייעוץ לרוב, וכדאי לבדוק מעת לעת את שמירת ההטבות והתנאים. ההטבות משמעותיות שנותנות מענה רחב ובמחיר מטיב בדמי הניהול לדוגמה. אלו הוצאות מחויבות על פי חוק ולכן כל הטבה או הוזלה ולו הקטנה ביותר עלולה להיחשב למשמעותית במרוץ השנים
גיוס וניהול עובדים תפעול שוטף וגדילה על ידי חברות כח אדם שזוכות במכרזים או לחילופין חברות אשר מופעלות מטעם הממשלה בכדי לסייע במציאת עבודה כגון לשכת התעסוקה ועוד עסקים חדשים מקבלים כלים ועזרה כיצד לבחור עובדים מתאימים שיהיו הפנים והכוח של העסק שלכם, הניהול שלכם יהיה הקו המנחה להצלחה או כישלון של העסק החדש שלכם. הטבה זו לרוב אינה מוגבלת ולו רק מהרצון לשבץ עובדים ולצמצם את מעגל האבטלה והעוני
כלי פרסום ושיווק תכנון, הקמה, תפעול שוטף וגדילה העסק כבר עובד, כעת אתם תשמחו לכל הטבות לעסקים חדשים שיכולות לסייע לכם. דרך חברות התקשורת לרוב ההטבות מוגבלות לעסקים חדשים

כעת באפשרותכם לבדוק ולחפש אחר שלל ההטבות באותם הגופים על מנת לאפשר מצע התחלתי מושלם לעסק החדש שלכם!

בדוק זכאות להטבות מס

✔️הטבות מס עשירות לפנסיונרים
✔️בדיקת זכאות ללא עלות והתחייבות
✔️בכפוף לרגולציית משרד האוצר

בדיקות זכאות להטבות נוספות

מאמרים נוספים בנושא

חיפוש

הירשמו לניוזלטר שמענו ותיהנו
מתוכן פיננסי מעשיר

בדוק זכאות להטבות מס

✔️הטבות מס עשירות לפנסיונרים
✔️בדיקת זכאות ללא עלות והתחייבות
✔️בכפוף לרגולציית משרד האוצר

בדיקת זכאות להטבות המס תיקון 190 ,תקנה 125 ד',
סעיף 9 (א), סעיף 9( 25 ,)סעיף 45 ,סעיף
47 ,סעיף 37 ,סעיף 44 – לפקודת מס הכנסה

תנאי השימוש

מבוא:

ברוכים הבאים לאתר "שמענו" בכתובת https://shamanu.co.il/ להלן: "האתר"), מופעל על ידי חברת בלו ג׳ירף קונסולטינג בע"מ (להלן: "מפעילת האתר").
"אתר" לצורך תנאים אלו ייחשב גם כל דף נחיתה ו/או כל אתר אחר אשר מכיל קישור המפנה לתנאים אלו.
האתר הינו מגזין כלכלי חברתי עם תכנים וכתבות בנושאי פיננסים וביטוח.
כמו כן האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה ממספר גופים פיננסיים.
באתר ניתן יהיה להשאיר פרטים על מנת לשמוע על הטבות מס/רפורמות חדשות בביטוח, בדיקה של קופ״ג וכו.
"תכנים" באתר זה ייחשבו כ: כתבות, סקירות, נתונים, ידיעות, ניתוחים, תכנים, הערכות, בטקסט, בתמונות ו/או בקול ו/או בוידאו, שיועמדו לרשות הגולשים באתר, וכן בכל אמצעי שהוא, לרבות מכשיר קצה, הקיים כיום, או יהיה קיים בעתיד, המאפשר צפייה בתכנים, בין אם תכנים אלו בבעלות מפעילת האתר ו/או האתר ובין אם הם בבעלות צד ג', המאפשר לאתר ו/או למפעילת האתר זכות שימוש בהם (להלן: "התכנים").
האמור בתקנון זה בלשון זכר, הינו לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
אנא קרא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר מעידה כי הנך מצהיר כי קראת, הבנת ואישרת את תנאי השימוש, וכי לא תהא לך או למי מטעמך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה בכל הקשור לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים לתנאי השימוש אלה, כולם או כל חלק מהם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה.
מפעילת האתר זוקפת לזכותה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר ללא כל הודעה מוקדמת לגולשי האתר ולא יהיה בכך בכדי לגרוע מתוקפו של התקנון ותחולתו.

הרשמה לאתר:

משתמש אשר נרשם ו/או השאיר את פרטיו באתר, מצהיר כי הוא עושה זאת ומסכים כי גוף פיננסי (צד ג') יחזור אליו.
שים לב! אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי בלבד. מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום, לפגוע באיכות השירות הניתן לך או באפשרות לקבלו, וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.
הנך מצהיר כי מפעילת האתר רשאית להשתמש במידע (כהגדרת מונח זה במדיניות הפרטיות) בהתאם למדיניות הפרטיות.

הגבלת אחריות מצד מפעילת האתר
האתר מקשר בין גולשיו לבין גופים פיננסיים, משתמש אשר השאיר את פרטיו ונרשם באתר יקבל פנייה מגוף פיננסי אחד בלבד.
הגופים הפיננסיים אשר אליהם יופנה המשתמש אינם קשורים ו/או אינם שלוח של מפעילת האתר, אלו גופים עצמאיים שלמעט הפניית המשתמש למפעילת האתר אין כל קשר אליהם.
לאור האמור בקבלת החלטת השקעה במסגרת הפנית פרטי המשתמש לגופים הפיננסיים, על המשקיעים/המשתמשים לסמוך על בדיקה שהתבצעה על ידם בלבד אודות ההשקעה ותנאיה, לרבות יתרונות וסיכונים הכרוכים בהשקעה, ועליהם לפנות לקבלת ייעוץ מיועצים מתאימים בנוגע לסוגיות משפטיות, חשבונאיות, כספיות, ענייני מיסוי וכן כל סוגיה אחרת הקשורה לביצוע ההשקעה.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לאמיתות ודיוקם של התכנים אשר מוצגים באתר, בין בתכנים אשר שייכים למפעילת האתר ו/או תכנים אשר שייכים לצד ג' ואשר הועלו על ידה.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שלא יהיה אשר נגרם ו/או ייגרם למשתמש ו/או לצד ג' בגין התכנים המוצגים באתר.
על המשתמש ו/או צד ג' כלשהו אשר סבור כי תוכן מסוים גורם או עלול לגרום לו נזק, יש לפנות למפעילת האתר ולהתריע בפניה על כך, לאחר מכן מפעילת האתר תבדוק את הנושא וייתכן כי תסיר את התוכן במידה ותראה לנכון לעשות כן, אין באמור בכדי להשית אחריות על מפעילת האתר ויודגש כי מפעילת האתר איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל סכסוך ו/או נזק אשר יוצר בגין שימוש באתר ובתכניו.
חלק מן התכנים המוצגים באתר שייכים לצד שלישי ובעלי האתר אינם אחראים אף על התכנים הנ"ל.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק, הפסד, הוצאה או אובדן אשר יגרמו לגולש או למשתמש מכל מעשה או מחדל התלויים בצד שלישי וכוללים את נותני השירות המשתמשים בשירותי האתר, לרבות התקשרות עם צד ג'.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית להתקשרות המשתמש עם מפרסמים באתר.
האתר וכל המוצג בו ניתנים לשימוש ללא אחריות מכל סוג שהיא, מפורשת או משתמעת.
כל התכנים המוצגים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ ע"י בעלי מקצוע בכל תחום ונושא אשר מוצגים באתר.
האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is").
מפעילת האתר לא תישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר, כמפורט לעיל.
מפעילת האתר לא תישא באחריות לשינויים שנעשו בחומר המוצג באתר על ידי המשתמש או על ידי כל צד ג'.
המשתמש מצהיר כי הוא משחרר בזאת את מפעילת האתר מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.

הצהרת המשתמש וזכות השימוש באתר

האתר וכל המידע בו אינו מהווים ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ ביטוחי ו/או כל ייעוץ פיננסי ו/או השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות ו/או הצעה להשקעה ו/או הצעה לציבור לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, ולפי חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968.
המידע באתר אינו מהווה הצעה להשקעה, וכן המידע אינו מהווה תחליף לייעוץ פיננסי כלשהו המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.
אין במידע המובא באתר כדי להוות התחייבות להנחה ו/או רווח ו/או תשואה עודפת.
מפעילת האתר, אינה מורשית לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995, וכל מידע פרסומי שנמסר וכן כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הפרסומים באתר לא יהווה ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק.
מובהר ומוסכם בזה, כי הפנית פרטי הלקוח לגופים פיננסיים על מנת התקשרות עמם, לא יתפרשו כהצעה להשתמש, כהבעת תמיכה, עידוד, הסכמה או מתן חסות של האתר , במפורש או מכללא, לתכנים ו/או לשירותים המוצעים על ידי אחרים.
מפעילת האתר עושה מאמצים רבים לרכז ולעבד את התכנים הללו בדיוק המרבי, אך יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יהיו טעויות, אם ברצון המשתמש להשתמש בתכנים אלה, עליו לבדוק אותם ולאמתם, אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת בדבר עסקאות והתנהלות פיננסית.
התקנון מהווה חוזה מחייב בין המשתמש לבין מפעילת האתר והינו הבסיס להתדיינות המשפטית ככל שתהיה בנוגע לשימוש באתר.
השימוש באתר ובתכניו, לרבות קריאת מידע או הודעות המתפרסמות בו, יהוו חזקה על הסכמתו של המשתמש ואישורו לאמור לתנאי השימוש, ההתניות וכל יתר ההנחיות שבהסכם זה.
תקנון זה יהא מחייב ויפעל לטובת הצדדים, נציגיהם, יורשיהם וכל נציג מורשה אחר שלהם.

פרסומות של צדדים שלישיים, קישורים והפניות באתר:

מפעילת האתר או מי מטעמה לא תישא באחריות לכל תוכן פרסומי או מידע מסחרי אחר שיפורסם באתר. הפרסום באתר אינו משום המלצה ו/או חוות דעת או הבעת דעה או עידוד או שידול, מצד מפעילת האתר ולמעשה כל החלטה בדבר השימוש בתכנים הכלכליים שימצא המשתמש באתר, תיעשה באחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד.
ייתכן כי באתר יופיעו קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט אחרים ו/או מקורות מידע ו/או לגופים ו/ או לארגונים ו/או לחברות אחרים (להלן: "קישורים").
אין מפעילת האתר מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל.
קישור מסוים באתר אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
מפעילת האתר לא תהיה אחראית לתכנים, לנתונים או לאלמנטים ויזואליים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.
כל התקשרות בין המשתמש לבין צדדים שלישיים אליהם הקישורים מוליכים תעשה מול אותם צדדים שלישיים בלבד, באחריותו ו/או באחריותם בלבד, ולמפעילת האתר לא תהא כל אחריות ו/או מחויבות בקשר עם התקשרות כאמור.
מפעילת האתר תהיה רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכול, לפי שיקול דעתה המוחלט.
אנו ממליצים למשתמש לקרוא בעיון את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של אותם קישורים.
מבלי לגרוע מן האמור, מפעילת האתר אינה אחראית לכל נזק – עקיף או ישיר – שייגרם למשתמש או לרכושו כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים שאליהם יגיע באמצעות או דרך שימוש או קישור הקיימים באתר ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר על ידי צדדים שלישיים.

הפסקת שימוש ושיפוי:

מפעילת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, לרבות על ידי חסימת מספר IP וזאת אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה.
במידה וחלה הפרה מצד המשתמש בנוגע לתנאי שימוש אלה, תהא מפעילת האתר, לפי שיקול דעתה, זכאית לחשוף את שמו והפרטים הידועים לה אודותיו בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך.
המשתמש ישפה את מפעילת האתר, בגין כל טענה, תביעה ו/או דרישה ו/או נזק ו/או הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה, לרבות תשלומי ריבית ותשלום שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפט , אשר ייגרמו למפעילת האתר ו/או למי מטעמה על ידי המשתמש כתוצאה מכך שהמשתמש לא יקיים הוראות תקנון זה ו/או יפר הוראות דין כלשהן ו/או זכויות צד ג' כלשהן, ו/או כתוצאה מפרטים, מידע או קבצים שהמשתמש מסר לפרסום, ו/או כתוצאה ממחדליו של המשתמש, כפי שבאו לידי ביטוי באופן ישיר ו/או באופן עקיף.
מפעילת האתר אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

המחאת זכויות וחובות

מבלי לפגוע באמור לעיל מוסכם בזה, מפעילת האתר רשאית למחות את התחייבויותיה ולהסב זכויותיה, בכל עת לפי תנאי שימוש אלה, לצד שלישי, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי, לרבות העברת כל/רוב נכסיה, באמצעות מכירה, מיזוג, ו/או בכל דרך אחרת, וכן הנהלת האתר רשאית בעת העברת הזכות לגבות חובות מהמשתמש, ובלבד שזכויות המשתמש, לפי הסכם זה, לא ייפגעו מעצם העברת הבעלות.
במקרה כנ"ל יועברו פרטי המשתמש שבידי הנהלת האתר לצד השלישי, שיקבל את הזכויות באתר, והמשתמש מסכים לכך מראש.

שימושים אסורים:

המשתמש מסכים שלא לעשות באתר כל שימוש שאינו חוקי וכן כל שימוש בניגוד לתנאים שלהלן, ובכלל זאת שימוש שעלול להביא לפגיעה או השבתה של האתר או לפגיעה בחוויית המשתמש של משתמשים אחרים באתר.
המשתמש מסכים שלא להשיג או לנסות להשיג מידע או חומר הכלול באתר בכל אמצעי אחר מלבד האמצעים שמספק האתר למשתמשיו, וכן שלא לאסוף כל מידע על משתמשים אחרים ללא הסכמתם.
המשתמש אינו רשאי למחות, להעניק ברישיון משנה או להעביר בדרך אחרת או בכל אופן שהוא, זכות כלשהי מזכויותיו או מהתחייבויותיו על פי הסכם זה ביוזמתו, אלא באישור מראש ובכתב של הנהלת האתר. הנהלת האתר מודיעה בזאת כי מדיניותה היא להתנגד להמחאת זכויות וחובות של המשתמשים, ביוזמת המשתמשים, ועל כן קרוב לוודאי שלא תאשר בקשת לקוחות לעשות כך.

קניין רוחני וזכויות יוצרים:

כל זכויות הקניין הרוחני בתכנים המופיעים באתר, לרבות עיצוב האתר, תמונות, קבצים גרפיים, יישומים, קוד מחשב, טקסט ו/או כל חומר אחר, שייכות לאתר או לצד שלישי שהתיר לאתר לעשות בו שימוש.
אין להעתיק באופן מלא או חלקי, להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי, להעביר לרשות הציבור, לשנות, לעבד או ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מהתכנים הנ"ל, בכל אמצעי ומדיה שהיא, בלי הסכמה בכתב ומראש מצד בעלי הזכויות. חל איסור על כל שימוש בתכנים הנ"ל ובסימני מסחר המופיעים באתר ו/או לוגו האתר ללא הרשאה מבעלי האתר.
האתר הינו לשימוש אישי ואין לעשות בו שימוש מסחרי.
המשתמש מתחייב שלא לפגוע בשום דרך בזכויות היוצרים של הנהלת האתר, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף, בין בתמורה ובין שלא בתמורה.
המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה, בין במישרין ובין בעקיפין, העלולה לפגוע בזכויות הקניין.
כל שימוש הפוגע בזכויות היוצרים ו/או בקניין רוחני כמפורט לעיל, ישמש עילה לסגירת חשבון המשתמש ללא כל הודעה מוקדמת, והמשתמש יישא בכל ההוצאות אשר יגרמו למפעילת האתר ו/או ללקוחות האתר ו/או למשתמש עצמו בגין שימוש זה, ו/או בגין סגירת חשבון המשתמש, וזאת, מבלי לגרוע מכל סעד אחר המגיע למפעילת האתר מכוח הסכם ו/או מכוח הדין. חדירה למערכת המחשב של האתר מהווה עבירה פלילית על פי הדין החל בישראל.

איסוף מידע:

במסגרת השימוש בתכנים שונים באתר, יתכן ויתבקש הגולש לספק פרטים אישיים כגון שם, טלפון, כתובת ודואר אלקטרוני וכן פרטים נוספים בהתאם לסוג התכנים בהם הקורא הביע עניין (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). גולש שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להיכלל במאגר המידע שמנהל האתר שמספרו 700067469

האתר אינו אוסף מידע אישי ללא הסכמתו מרצון חופשי של הגולש.

תנאים נוספים:

תנאי השימוש וכל נתון נוסף ואחר הינם לשיקול דעתו הבלעדי של מפעילת האתר, אשר תהא רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
השירות פועל ברשת האינטרנט ועל כן מטבע הדברים תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להינזק, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. מפעילת האתר אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי השירות, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל השירות או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והשירות לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו למשתמש או לרכושו עקב כך.

יצירת קשר:

אנו מזמינים את המשתמש לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניותיכם בזריזות וביעילות. צרו קשר בדוא"ל: support@shamanu.co.il