רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

חושף את הקלפים: מנכ"ל בסוכנות לביטוח חושף שיטה סודית להרוויח בענק בביטוח הבריאות והחיים (28-65)

איתי סגל
12 באפריל 2021

ייתכן וכבר שמעתם בעבר את צירוף המילים ״כפל ביטוחים״, מדובר במצב בו מבוטח משלם פעמיים על ביטוח, אך בפועל הוא מקבל את כספי הביטוח רק על אחד הביטוחים שעשה.

נפגשנו עם אריק שטיינגאוס, מנכ״ל סוכנות לביטוח המבטחת עשרות אלפי לקוחות, כדי להבין את ממדי התופעה, וגם איך ניתן להפוך את הקערה על פיה ולהבטיח שלא תשלמו אלפי שקלים על ביטוחים שאתם לא צריכים.

לבדיקה של כפל ביטוחים בפחות מ-2 דקות לחצו כאן

היי אריק מה נשמע? תן לנו קצת רקע על כל הנושא של כפל ביטוחים

כיום ישנם בממוצע כ-6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוחי. משמעות הדבר היא שרוב מהמבוטחים בישראל מחזיקים לפחות בביטוח כפול אחד אם לא יותר. על פניו ניתן לטעות ולחשוב שביטוח כפול יניב לנו גם פיצוי כפול על כספי הביטוח, אך למעשה לא כך הדבר ומי שמשלם פעמיים על אותו ביטוח פשוט משלם על אוויר. מכיוון שאת כספי הביטוח הוא יכול לקבל רק על אחד הביטוחים שבחזקתו.

אם כך איך הגענו למצב שישנם כל כך הרבה ביטוחים כפולים?

"אומרים שקשה לעצור סוס דוהר, וקשה כפליים לעצור ישראלי מלעשות כסף מהיר."

וכמובן שהמפסידים העיקריים כאן הם המבוטחים

בהחלט. רק כדי שתבין, לפי מחקר שוק שביצעה רשת התחרות ופורסם באתר הממשלה, כ-18-23% מהכיסויים הביטוחיים בביטוחי בריאות הם ביטוחים כפולים. בממוצע יוצא ש-1 מתוך כל 5 ביטוחים הוא ביטוח כפול שאין בו צורך. המבוטחים משלמים אלפי שקלים על כלום והם אפילו לא יודעים זאת. זו פשוט שערורייה.
זכאות לבדיקת כפל ביטוחים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 21,429 ישראלים ביצעו את בדיקת כפל ביטוחים, זה לוקח פחות מדקה ומצריך לענות על מספר שאלות בסיסיות בלבד.
בחר קבוצת גילך והתחל בבדיקה.

"הבעיה היא שאנשים לא באמת מבינים בביטוחים ובורחים מהם כמו מאש."
כיצד ניתן לבדוק את הביטוחים מבלי להתבלבל מעודף המידע?

פה ישנה נקודת אור עבור המבוטחים. אחרי הרפורמה של 2016 שוק הביטוחים השתנה מקצה לקצה. היום כבר לא צריך להבין דבר בביטוחים כדי להבטיח שלא תשלם כפול, משרד האוצר השיק כלים כמו "הר הביטוח", מחשבונים לביטוח חיים ובריאות, מערכת השוואת מחירים מהירה ועוד כלים המקלים על בחירת הביטוח הנכון ביותר לכל אזרח בצורה הפשוטה ביותר.

למעשה, זה בדיוק מה שאנו עושים בסוכנות לביטוח, אנו עוזרים לישראלים שנמצאו כזכאים להוזלה אפשרית בתיק הביטוחי שלהם לבצע בדיקת הוזלת הביטוח, בדיקת כפל ביטוחים, שיפור תנאיי כיסוי ותהליך התאמת צרכים מקצועי ואישי שעוזר לישראלים להשיג עסקה טובה הרבה יותר אל מול חברות הביטוח.

תשלומי הביטוח עשויים להרגיש כמו תשלומים זניחים ולא מורגשים, אך לאורך חיי משפחה ממוצעת בישראל תשלומי הביטוח עשויים להגיע למאות אלפי שקלים ועשרות אלפים שיכלתם לחסוך בחייכם מתשלומים מיותרים.

זכאות לבדיקת כפל ביטוחים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 21,429 ישראלים ביצעו את בדיקת כפל הביטוחים, זה לוקח פחות מדקה ורק צריך לענות על מספר שאלות בסיסיות.
ניתן להריץ את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך.

נציגה

רוצה לדעת אם יש לך כפל ביטוחים?

בחר את קבוצת גילך כדי לגלות