שמענו

דרמה בביטוחים: מנכ"ל סוכנות לביטוח חושף את השיטה לאיתור כפל ביטוחים (לבני 28-65)

איתי סגל
12 באפריל 2021

בימים אלו אלפי ישראלים נחשפים למידע בנושאי כפל ביטוחים והרפורמות החדשות של משרד האוצר, במילים אחרות הרפורמות הללו מגינות על הישראלים מפניי יוקר וכפל ביטוחים כמו "כיפת ברזל". גלה האם גם אצלך קיימת אפשרות להוזלה משמעותית בתשלומי הביטוחים החודשיים בכתבה הבאה.

Untitled design (4) (2)
בדיקת כפל ביטוחים עם מומחה? [לחצו כאן]

נפגשנו עם אריק שטיינגאוס, מנכ״ל סוכנות לביטוח המבטחת כ-13,000 לקוחות, כדי להבין את ממדי התופעה, וגם איך ניתן להפוך את הקערה על פיה ולהבטיח שלא תשלמו אלפי שקלים על ביטוחים שאתם לא צריכים. ניתן לכם רמז? זה לא מסובך כפי שאתם עשויים לחשוב.

היי אריק מה נשמע? תן לנו קצת רקע על כל הנושא של כפל ביטוחים

כיום ישנם בממוצע כ-6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוחי. משמעות הדבר היא שרוב מהמבוטחים בישראל מחזיקים לפחות בביטוח כפול אחד אם לא יותר. על פניו ניתן לטעות ולחשוב שביטוח כפול יניב לנו גם פיצוי כפול על כספי הביטוח, אך למעשה לא כך הדבר ומי שמשלם פעמיים על אותו ביטוח פשוט משלם על אוויר. מכיוון שאת כספי הביטוח הוא יכול לקבל רק על אחד הביטוחים שבחזקתו.

אם כך איך הגענו למצב שישנם כל כך הרבה ביטוחים כפולים?

"אומרים שקשה לעצור סוס דוהר, וקשה כפליים לעצור ישראלי מלעשות כסף מהיר."
אנלוגיה זו משוייכת כמובן לתופעת "מכירת יוקר הביטוחים" ע"י בעלי מקצוע כאלו ואחרים בשנים האחרונות שדאגו בעיקר לכיסם הפרטי ולא לצרכיהם של המבוטחים.

וכמובן שהמפסידים העיקריים כאן הם המבוטחים

בהחלט. רק כדי שתבין, לפי מחקר שוק שביצעה רשת התחרות ופורסם באתר הממשלה, כ-18-23% מהכיסויים הביטוחיים בביטוחי בריאות הם ביטוחים כפולים. בממוצע יוצא ש-1 מתוך כל 5 ביטוחים הוא ביטוח כפול שאין בו צורך. המבוטחים משלמים אלפי שקלים על כלום והם אפילו לא יודעים זאת. זו פשוט שערורייה.

רוצים לבדוק האם קיים גם אצלכם ביטוחים כפולים? בין אם זה ביטוחי חיים או בריאות, משכנתא או תאונות אישיות, בדיקת כפל הביטוחים מבצעת מחקר מקיף בכל סוגי הביטוחים תחת השם שלך. ניתן להתחיל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך ובתוך דקה תדעו האם גם אצלכם קיים כפל ביטוחים.

אלו הכלים להוזלת הביטוחים ומניעת כפל ביטוחים

פה ישנה נקודת אור עבור המבוטחים. אחרי הרפורמה של 2016 שוק הביטוחים השתנה מקצה לקצה. היום כבר לא צריך להבין דבר בביטוחים כדי להבטיח שלא תשלם כפול, משרד האוצר השיק כלים כמו "הר הביטוח", מחשבונים לביטוח חיים ובריאות, מערכת השוואת מחירים מהירה ועוד כלים המקלים על בחירת הביטוח הנכון ביותר לכל אזרח בצורה הפשוטה ביותר.


למעשה, זה בדיוק מה שאנו עושים בסוכנות לביטוח, אנו עוזרים לישראלים שנמצאו כזכאים להוזלה אפשרית בתיק הביטוחי שלהם לבצע בדיקת הוזלת הביטוח, בדיקת כפל ביטוחים, שיפור תנאיי כיסוי ותהליך התאמת צרכים מקצועי ואישי שעוזר לישראלים להשיג עסקה טובה הרבה יותר אל מול חברות הביטוח.


תשלומי הביטוח עשויים להרגיש כמו תשלומים זניחים ולא מורגשים, אך לאורך חיי משפחה ממוצעת בישראל תשלומי הביטוח עשויים להגיע למאות אלפי שקלים ועשרות אלפים שיכלתם לחסוך בחייכם מתשלומים מיותרים.

מבצע לזמן מוגבל: בדיקת כפל ביטוחים מקצועית שבה נבצע – סקירת הכיסויים הקיימים בתיק, איתור כל הפוליסות שברשותכם ותהליך התאמת צרכים אישי על בסיס הצרכים האמיתיים של כל מבוטח והתאמה מלאה לעסקה הזולה והמשתלמת ביותר באמצעות כלים להשוואת מחירים של חברות הביטוח בישראל.

הבדיקה לוקחת כ-2 דקות וכבר בסוף השאלון תוכלו לדעת את כמות הביטוחים הכפולים הקיימים בתיק שלך. התחל את הבדיקה ע"י בחירת קבוצת גילך.

בדיקת כפל ביטוחים עם מר שמענו

בחר את קבוצת גילך והתחל בבדיקה

רגע! עוד לא ביצעת בדיקת זכאות להוזלת ביטוחי החיים והבריאות

על פי רפורמות חדשות של משרד האוצר יתכן שמגיעות לכם
הוזלות משמעותיות בביטוחים.

בצעו בדיקת זכאות חינמית ודרשו את ההוזלות המגיעות לכם!