קאל סוכנות לביטוח: אלו 2 הסיבות להתייקרות תיקי ביטוח

איתי סגל
24 במאי 2021

מדי יום יותר ויותר ישראלים שנקלעו למקרה ביטוח נדהמים לגלות שלמרות שביטחו את עצמם מפני מקרה שכזה, ולפעמים אפילו ביותר מאשר בחברת ביטוח אחת(!), שבפועל הם לא זכאים לדמי הביטוח שעבורו שילמו, כיוון שבפועל הם לא באמת היו מכוסים.

בכתבה נבין – מדוע זה קורה ואיך אפשר להימנע מכך?

אנו מארחים את ליטל מנכ"לית קאל סוכנות לביטוח, המכונה "אשפית ההוזלה", היא עוזרת כל יום לישראלים להוזיל את הביטוחים שלהם ולחסוך את הכסף המיותר שהולך לחברות הביטוח. (אם אתם בני 28-65 הכתבה הזו חובה עבורכם)

קאל סוכנות לביטוח
ליטל מנכ"לית קאל סוכנות לביטוח

"למרות שבשנים האחרונות חלה התעוררות משמעותית בקרב מבוטחים רבים אשר מבינים כי הם צריכים לעשות סדר בביטוחי החיים והבריאות שלהם, לצערנו יש עדיין רבים שלא עשו כן, וגם הם עלולים לגלות מאוחר מדי כי הם שילמו כספים רבים עבור ביטוחים שלא באמת מכסים אותם."

2 הסיבות המרכזיות שבגללן אתם משלמים הרבה כסף על ביטוחי בריאות:

  1. רכישת פוליסה מבלי להיעזר בסוכן שהקדיש עבורם זמן והתייחס למצבם הבריאותי, כמו לא מעט מבוטחים שעשו את הביטוח דרך הסוכן של העבודה – כמה שאלות קצרות, תחתום פה ופה, ומזל טוב. יש לך ביטוח. (אז זהו שלא, כי הביטוח הזה כלל לא מותאם עבורכם)

  2. "שיטת הפינג-פונג" – מקבלים הצעת ביטוח מחברה אחת, ואז מחברה אחרת, ועושים ביניהם תחרות מי מוזיל את המחיר יותר. במקרים רבים, הוזלת המחיר הביטוח נעשית על ידי שינוי התשובות של המבוטח או שינוי בתנאי הכיסויים והיקפם, מבלי שהמבוטח מודע לכך, מתוך הבנה שהוא לא באמת יקרא את מסמכי הפוליסה ולכן לא ידע מזה, עד שמקרה הביטוח חלילה יקרה. או שלא.

6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוחים - כנראה שגם אתם ביניהם

ומה יותר גרוע מלגלות ששילמת כל השנים על ביטוח שלא באמת מכסה אותך? לגלות שעשית את אותו ביטוח מיותר ב-2 חברות ביטוח שונות, או 3…. בבדיקה של רשות שוק ההון בשנת 2018, נמצאו 6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוחי, יותר מכל המבוטחים שיש בארץ, וכן שחברות הביטוח גורפות לכיסם כ- 3.6 מיליארד שקל רק מהביטוחים הכפולים.

וכאן נכנסים לתמונה סוכני ביטוח כמו ליטל, שמומחים בבדיקה תיקי ביטוח ובכפלי ביטוחים בפרט ועוזרים לישראלים להוזיל את העלויות החודשיות שלהם.

את הבדיקה אפשר לעשות גם בצורה עצמאית, אך בעזרת סוכנות ביטוח מומחית כמו סוכנות "קאל" בהנהגת ליטל, תוכלו לחסוך בכמה דקות אלפי שקלים בשנה!

הבדיקה לוקחת בדיוק 2 דקות, ואתם נהנים מהוזלה משמעותית בעלות החודשית שלכם - וללא עלות!

בדיקת תיק ביטוח - כי זה העתיד שלכם

גם במידה ואתם בריאים לגמרי בלי עין הרע (וגם אם לא), לא ניתן לחזות את העתיד, אבל ניתן לשער שעם השנים המצב הבריאותי לא ישתפר, נהפוך הוא, ולכן דווקא עכשיו כדאי לבדוק את מצב הביטוחים ולעשות בהם סדר, ולא לחכות.

את הבדיקה ניתן לעשות לבד, אבל כדאי לעשות אותה עם סוכן טוב. כזה שיש לו זמן להקדיש לך כדי להבין את הצרכים שלך. כזה שלא מנסה להרשים אותך בחיסכון של עוד כמה שקלים לחודש על חשבון כיסוי חשוב, כי הוא כבר חסך לך אלפי שקלים מעצם העובדה שבדק עבורך ועזר לך לבטל ביטוחים כפולים ומיותרים,

ובעזרת השם שלא יקרה כלום, אבל אם חס וחלילה מקרה הביטוח יתרחש – הסוכן יהיה שם בשבילך, כדי לוודא שאת כספי הביטוח שעבורם שילמת כל השנים – אתה תקבל.

זה הרושם שקיבלנו מליטל מנכ"לית סוכנות "קאל", ולכן חיברנו שיתוף פעולה בין קוראי הפורטל לליטל במטרה לבדוק את כיסויי הביטוח שלכם ללא עלות ולבצע שיפור משמעותי בכיסויים החודשיים.

שנדבר? השאירו פרטים ויחד נייעל את תיק הביטוח שלכם

רוצים לשמוע על הכל לפני כולם?

הרשמו לניוזלטר שלנו

כתבות מומלצות