מרפואה ציבורית איטית לפרטית ומהירה: עם בריאות 365 – שומרים על הבריאות כל השנה

איתי סגל
15 בנובמבר 2021

מיליוני ישראלים מבוטחים בביטוח בריאות פרטי ומצפים לכיסוי מלא בשעת הצורך.
אך מה קורה בפועל? בשעה של התמודדות עם מחלה קשה, אבחנה רפואית או שינוי במצב הבריאותי נדרש המבוטח ומשפחתו לתווך בין כלל הגורמים הרפואיים "עם סכין בין השיניים" – לקבוע תורים, לאתר מומחים "ולנווט" בסביבה הרפואית כדי לדאוג לכך שיטפלו בו כראוי – ובמהירות. הישראלים נתקלים ברפואה ציבורית איטית, לא יעילה ומדכאת בזמן שקיים פיתרון חדשני. יצאנו לשטח לבדוק.

בריאות 365

הכירו את תכנית בריאות 365 – כל השירותים הרפואיים במקום אחד

תכנית בריאות 365 נולדה כדי לספק פתרון לחלק גדול מהאוכלוסייה, מצד אחד רצו פתרון רפואי שיאפשר לישון בשקט בידיעה שיקבלו מענה מהיר ואיכותי, ומצד שני שזה לא יעלה מאות שקלים מדי חודש.

מהי תוכנית בריאות 365 ומה היא נותנת לכם?

תכנית בריאות 365 הוקמה על ידי טובי המומחים ברפואה הפרטית במטרה לספק לכם בדיוק את השירותים הרפואיים שאתם צריכים באופן המקצועי ביותר וללא זמני המתנה!

התוכנית מעניקה לך ולמשפחתך ליווי בריאותי מקיף ומקשרת אתכם עם טובי הרופאים בארץ ובעולם.


אתם מתמודדים עם אבחנה רפואית חדשה? שינוי במצב הבריאותי או נמצאים בטיפול וזקוקים למידע אודות המחלה?

לצד הכשל הקיים ברפואה הציבורי קיים פתרון אידיאלי – רפואה פרטית ומקצועית המאפשרת קביעת תור עם רופא מומחה מהיום למחר ולקבל עצמאות בבחירות שלכם ללא תלות ברפואה הציבורית.

 

השירותים שתכנית בריאות 365 מציעה:

  • איתור רופא מומחה בתחום רפואי ספציפי.
  • קבלת ייעוץ רפואי מרופאים מומחים בארץ ובעולם.
  • פאנל מומחים – קבלת חוות דעת שניה.
  • ליווי רפואי בזמן אשפוז.
  • בדיקת סקר לאיתור מוקדם של שינויים במצב בריאותי.
  • בדיקות גנטיות במצבי בריאות וחולי.
  • קידום בריאות בהתאמה אישית.
  • סקירת ספרות מקצועית לגבי מצב רפואי.
בריאות 365

המענה המהיר, העלות, והשירות

תכנית בריאות 365 הוקמה לאחר הבנה שלחברות הביטוח אין שירות שכזה שלא נכלל כחלק מביטוח הבריאות, למרות הצורך העז שקיים בשוק, ולכן החליטה להרים את הכפפה ולצאת לשוק עם שירות עצמאי שכזה בעצמה.


היתרון הגדול ביותר של שירות עצמאי שכזה, שבעצם אין תנאי קבלה ולכן המחיר אחיד וקבוע. היות ותכנית בריאות 365 איננה חברת ביטוח, היא לא מוכרת מזעור סיכונים אלא שירות שמכסה בעיקר את האבחון ולא הטיפול, ולכן מקבלים לקוחות בכל מצב רפואי, בכל גיל, ללא הצהרת בריאות וללא תקופת הכשרה!

נמאס לכם לחכות לרופא מומחה? הכירו את בריאות 365.

* השירות מיועד לאזרחים בכל גיל וללא הצהרת בריאות

תורים בלתי נסבלים לרופאים מומחים ברפואה הציבורית

נכון להיום ההערכות מדברות על כ-7 חודשי המתנה בממוצע לרופא מומחה ברפואה הציבורית, והמספרים הללו ככל הנראה רק יגדלו, והמשמעויות של ההמתנות הארוכות נוראיות.

אם לדוגמא מישהו החל לסבול מכאבי גב לפתע, והוא מקבל תור לאורטופד לעוד חצי שנה. מה הוא אמור לעשות עד אז? וגם, האורטופד יעלים לו את הכאבים? לא.


האורטופד הוא רק גורם מאבחן, ואולי בכלל הוא יחליט להפנות אותו לבדיקת CT או ל MRI, והנה, עברו עוד 4 חודשים עד שהוא יקבל תור לבדיקה באמצע הלילה, ובינתיים הוא סובל מכאבים, או מתמכר למשככי כאבים.

עכשיו, בואו ונקביל את הסיפור לרפואה הפרטית. תבחר את המומחה הכי טוב בארץ או בעולם בתחום, קבע תור אליו ללא זמני המתנה ותהנו מליווי מקצועי ופרטי של שאר השירותים של בריאות 365.

אתם מבינים כמה סבל הוא היה יכול למנוע מעצמו, אם הוא היה בוחר לפנות לרפואה פרטית?

רפואה פרטית – לא רק לעשירים!

תכנית בריאות 365 גובה על השירות שלה רק כמה עשרות שקלים בחודש, כחלק מהחזון של החברה – להנגיש את הרפואה הפרטית לכולם, ובעיקר לכאלה שלא יכולים להרשות את זה לעצמם – ובכך להציל חיים.

שלא תחשבו שיש קאץ' ובסוף תאלצו לממן את הטיפולים מכיסכם ולקוות שההחזר יגיע מתישהו – בבריאות 365 תקבלו החזר כספי מהיר עד 72 שעות!

נמאס לכם לחכות חודשים לרופא מומחה? הכירו את בריאות 365.
פיתרון חדשני שישנה עבורכם את כללי המשחק ויאפשר לכם טיפולים ברמה הגבוהה ביותר!

* השירות מיועד לאזרחים בכל גיל וללא הצהרת בריאות

רוצים לשמוע על הכל לפני כולם?

הרשמו לניוזלטר שלנו

כתבות מומלצות