אחרי 22 שנים של תשלומי ביטוח יקרים: כך יאיר חסך 3,948 ש"ח בשנה באמצעות בדיקה פשוטה!

איתי סגל
1 ביוני 2021

יאיר, בן 56, נשוי ותושב הדרום, בעל משפחה בת 6 נפשות מספר על הבדיקה שחסכה לו כמעט 4,000 ש"ח בשנה בתשלומי הביטוחים שלו בבדיקה של 5 דקות.
בני 28-65 ומשלמים על ביטוחי חיים או בריאות? הכתבה הבאה היא חובה עבורכם!

shutterstock_1737113348
הכירו את יאיר שחסך 33.5% בתשלומי הביטוחים

יאיר, ספר לנו איך חסכת 33.5% בתשלומי הביטוחים שלך

"שילמתי על ביטוחי חיים, משכנתא ובריאות במשך 22 שנים. היינו בקשר עם סוכן הביטוח שלנו פעמים רבות, הוא חבר ותיק של המשפחה, ככה שסמכתי עליו בעיניים עצומות. לפני כשבועיים נחשפתי לפרסום שמספר על 6.5 מיליון מקרי כפל ביטוחים, זה הימם אותי והחלטתי לבדוק האם גם אצלי קיימת התופעה הזו, נדהמתי לגלות את האמת המרה. בבדיקת תיק הביטוח גיליתי שאני מחזיק בפוליסות כפולות בביטוחי בריאות, וכי ניתנת אפשרות הוזלה עבורי של 32% בביטוחי החיים עקב עדכון תוחלת החיים בישראל בשנים האחרונות שחברות הביטוח לא עדכנו."

יאיר המשיך וסיפר:

"שילמתי בכל חודש 982 ש"ח על ביטוחים, אינני אדם עשיר, חשוב לי לציין שהכסף הזה מאוד קריטי עבורי. בזכות הרפורמות לביטוחי חיים ובריאות של משרד האוצר הצלחתי לאתר את כפל הביטוחים, לבצע השוואת מחירים מול חברות הביטוח, לעדכן את ביטוח החיים שלי ולבטל כפלי ביטוחים!

כך חסכתי 329 ש"ח בתשלומים חודשיים בביטוחים שלי, וחשוב מכך, כך התאמתי את הכיסויים לביטוחי בריאות למקרה של מחלה קשה או ניתוחים מורכבים!

אני מפציר בכם תושבי ישראל, תבצעו בדיקת תיק ביטוח, היא בחינם, מהירה ופשוטה, שקופה לגמרי ובעיקר נועדה עבורכם. בזכותה אני משלם כיום רק 653 ש"ח בחודש על הביטוחים, ומקבל פיצויים גבוהים בהרבה מאשר לפני הבדיקה"

בדיקת זכאות להוזלת ביטוחי החיים והבריאות

בחר את קבוצת גילך ובדוק זכאות להוזלה משמעותית