עפ"י הבדיקה שערכנו עבורך קיימת סבירות גבוהה לזכאותך למשכנתא חדשה בריבית אטרטקטיבית ו/או אפשרות למחזר משכנתא קיימת ולשדרג את תנאי ההחזר.

בקרוב ייצור עימך קשר יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי אשר ידאג לסייע לך לממש את זכאותך להטבות. מעבר לזה, העבודה מולו תעניק לך 5 יתרונות חשובים:

1. אפיון צרכים ובניית תמהיל משכנתא בהתאמה אישית

יועץ משכנתאות מקצועי יעשה קורלציה בין הצרכים הכלכליים שלך לבין מסלול המשכנתא על הדירה בהתחשב בשינויי ריבית וצפי עתידי. ככל שיהיה צורך בכך, ימליץ היועץ על עריכת שינויים במשכנתא חדשה או קיימת בצורה שתגן על האינטרס הפיננסי שלך.

קרדיט: SuperMarker.

2. עוצמת מיקוח נגד הבנקים

ליועץ משכנתאות מקצועי יש "קלף בשרוול" והוא יכולת מיקוח מול הבנקים אשר תשיג לך משכנתא משתלמת הרבה יותר בשל היכרות קודמת על מנהלי הבנקים, נפח עסקאות גבוה, קבוצות רכישה למשכנתאות, קשרים אישיים ואסטרטגיות בשווי חיסכון של אלפי שקלים עבורך.

קרדיט: גלובס.

3. השוואת מחירים

יועץ משכנתאות מקצועי לעולם לא יסתמך על הצעה מחברת בנק אחת, הוא תמיד יפעל להשיג מגוון הצעות, להשוות עבורך את העלויות והתנאים וביחד איתך – לדאוג לקבלת החלטה פיננסית אחראית וחסכונית.

קרדיט: TheMarker.

מתעניינים במשכנתא התעניינו גם בזה:

4. קבלת אישור עקרוני מקוון בזמן מקוצר

יועץ משכנתאות יוכל לקבל אישור עקרוני אחיד מכל הבנקים בזמן מקוצר מהרגיל ובאופן מקוון ובכך – לחסוך לכם זמן, ייאוש וחוסר מודעות להצעות יקרות שקיבלתם וכמעט מימשתם.

קרדיט: ישראל היום.

5. שקט נפשי וליווי ב"אש ובמים"

יועץ משכנתא אישי יסייע לך לשפר את איכות החיים שלך באמצעות התאמה של מסלול המשכנתא ליעדים והצרכים הפיננסיים.

קרדיט: כלכליסט.

ידע זה כוח - קבלו מדריך משכנתא בחינם!

לקוחות ממליצים