הרפורמה הממשלתית שמוזילה את ביטוח החיים שלך, לא לקחה את זה בחשבון

איתי סגל
13 במאי 2021

הממשלה דרשה להתאים את מחיר ביטוח החיים והמשכנתא לאורך החיים המעודכן ולהוזיל אותו, חברות הביטוח נענו. עדיין, רוב המבוטחים משלמים כמו לפני הביטוח. איך זה קורה ואיך אצלכם זה יהיה אחרת? גלו עוד בכתבה.

תוכלו לבדוק בבדיקה מהירה האם אתם זכאים כבר עכשיו:

shutterstock_1865153392

פנו כעת לסוכן ביטוח, כל סוכן, בקשו ממנו פוליסה לביטוח חיים. הוא יגיש לכם הצעה זולה בשלושים עד חמישים אחוזים ממה שאתם משלמים כיום. זה קורה בעקבות רפורמה ממשלתית חדשה שחייבה את חברות הביטוח להתייחס לאורך החיים המעודכן.
החובה הממשלתית חלה רק על פוליסות חדשות, הקיימות נותרו כשהיו עד שיעדכנו אותם. אז למה הציבור לא נוהר בהמוניו לסוכני ולחברות הביטוח כדי לחסוך מאות שקלים בכל שנה?

התשובה היא: הרצון לחיי נצח

רוב האנשים, בפרט צעירים, עושים ביטוח חיים כדי להגן על יקיריהם. הם מתעסקים בזה כמה דקות ומיד לאחר מכן מנסים לשכוח מכל העניין. כך לא יצטרכו להיזכר שהחיים האלה מסתיימים מתי שהוא. כאשר בוצעה רפורמת הסלולר, הציבור כולו רץ לחברות והשווה בין הצעות כדי לקבל את ההצעה המשתלמת והאטרקטיבית ביותר. אבל בביטוח החיים רוב ככל הציבור נשאר עם הפוליסה הישנה והיקרה ושקט, צרצרים.

זה הזמן לנצל את הרפורמה המהפכנית לביטוחי החיים והמשכנתא של משרד האוצר. המדינה באה לקראת אזרחיה ומחוקקת חוקים נוקשים שנועדו להגן ולהקל על הצרכן בתהליך רכישת הביטוחים הפרטיים.

ניתן להתחיל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך.

איך תוכלו לשנות את זה?

אחרי שאתם יודעים שהרפורמה החדשה מוזילה משמעותית את הביטוח. ואתם יודעים שיש מחסום פסיכולוגי להתעסק איתה. קבלו החלטה מיידית לעשות את זה.
לחצו כאן להתחלת בדיקת זכאות להוזלה של ביטוח חיים למשכנתא בעשרות אחוזים. הממשלה לא לקחה בחשבון שאנשים לא רוצים להתעסק עם ביטוח החיים שלהם, אז קחו את זה לידיים ואל תשלמו מאות שקלים מיותרים בכל שנה.

בדקו עכשיו בבדיקה קצרה (2 דקות) האם אתם זכאים להוזלה בביטוחים:

רוצים לשמוע על הכל לפני כולם?

הרשמו לניוזלטר שלנו

כתבות מומלצות