שמענו

מכל קצוות ישראל: 7 ישראלים (כנגד כל הסיכויים) הצליחו לממש חיסכון של אלפי שקלים בביטוחים

איתי סגל
22 בספטמבר 2021
חוכמת החוסכים. גם אתם יכולים הקליקו לשיפור הפוליסה שלכם >

בכל פינה ברשת שומעים על "מומחי ביטוח" המבטיחים לציבור המבוטחים הוזלות דרמטיות בפוליסות. עם יד על הלב? אין לנו מושג עם זה נכון. מה שבטוח – אי אפשר להתווכח עם הנתון המרשים הבא: למעלה מ- 41,925 ישראלים אשר ביצעו דרכנו בדיקת זכאות פשוטה וחינמית הצליחו להוזיל אלפי שקלים בביטוחי החיים והבריאות שלהם. ללא סיכון, בלי בירוקרטיה ובאופן נוח ומהיר.

הנה, רק השבוע התווספו לנו עוד 7 סיפורי הצלחה.

דנה בר-און (37), רעננה:

"אני לא האמנתי שלהוזיל ביטוח זה כזה משחק ילדים. כל מה שנדרשתי לעשות זה למלא שאלון קצר ומיד קיבלתי תשובה שאני זכאית להוזלה בפוליסות. בסיום הבדיקה הייתה לי האופציה לבקש שיחזור אליי מומחה לביטוח, שחזר אליי בערך תוך 40 דק' ובזכותו חסכתי 517 שקלים בביטוח הבריאות. איזה תענוג!"

חסכה 517 ש"ח בביטוח בריאות

שמואל לביא (45), גן-יבנה:

" 60 שניות זה כל מה שלקח לי כדי לגלות שאני זכאי להוזלה בביטוח המשכנתה. הצלחתי להפחית 150 שקלים מהפרמיה החודשית ועשיתי את זה בניחותא בזמן שישבתי בכורסה בפיג'מה".

חסך 150 שקלים בביטוח משכנתה.

נתי פיקדו (38), צפת:

"החלטתי לעשות סדר בביטוחים וחיפשתי פלטפורמה שתאפשר לעשות את זה מהר. ביצעתי בדיקת זכאות בפורטל 'שמענו' שהראתה שקיים סיכוי גבוה שמגיע לי הוזלה בביטוחים. לשמחתי – הם פגעו בול והצלחתי לחסוך 80 שקלים בביטוח הבריאות ועוד 120 שקלים בביטוח החיים למשכנתה. איזה  אלופים!"

חסך 200 שקלים בביטוח משכנתה

מיכל ודן רודניצקי (39,31), ירושלים:

"אני ובעלי ראינו שביטוחי החיים והמשכנתה עולים לנו המון כסף. עשינו בדיקת זכאות פשוטה שהראתה שמגיעה לנו הוזלה והצלחנו לחסוך 835 שקלים על הפרמיות החודשיות".

חסכו 835 שקלים בביטוחי החיים והמשכנתה

בדיקת התיק הביטוחי כוללת:

  • סקירת הכיסויים הקיימים בתיק – האם אתם מבוטחים על מה שאתם חושבים?
  • איתור כל הפוליסות שברשותכם באמצעות משרד האוצר וחברות הביטוח.
  • בדיקה יסודית ומעמיקה על ידי מומחה בעל רישיון.
  • בדיקת כדאיות המחיר.
  • איתור כפל ביטוחים.
  • וידוא עדכניות של הפוליסות.
  • התאמת צרכים אישית ומקצועית.


ניתן להתחיל בדיקת זכאות להוזלה בביטוחים אשר תחשוף בפניכם את מידת זכאותכם בהוזלה ותקשר אתכם למומחה בעל רישיון מטעם משרד האוצר.

יונתן קרליבך (61), באר שבע:

"גיליתי שאני משלם כפול על ביטוחי החיים והבריאות. ערכתי בדיקת זכאות בפורטל 'שמענו'  וראיתי שמגיע לי הוזלה. יום לאחר מכן חזר אליי  מומחה ביטוח ועזר לי לחסוך 237 שקלים בביטוחים. פשוט, קל, נוח ויעיל!. 

ביטל כפל ביטוחי וחסך 237 שקלים בביטוחי החיים והבריאות

דוד אלוני (28), חיפה:

"אני סטודנט תואר ראשון  שממלצר בלילות כדי שאוכל לממן לעצמי את השכר דירה. מבחינתי? כל שקל הוא קריטי. אז החלטתי לעשות בדיקת זכאות ולבדוק האם מגיעות לי הוזלות בביטוחים. נכנסתי  לפורטל 'שמענו', עשיתי את הבדיקה ובאמת ראיתי שאני זכאי להוזלות. בסוף גיליתי שהייתה לי פוליסת חיים כפולה והצלחתי לחסוך 170 שקלים ברמה החודשית."

ביטל פוליסה כפולה וחסך 170 שקלים בביטוח החיים

רן וטלי רזניק (32,39), באר שבע:

"אנחנו משפחה של  5 נפשות. מטבע הדברים, יש לנו המון הוצאות. אבל האמת? הייתה לי הרגשה שביטוחי החיים והבריאות שלנו יקרים מדי. דאגתי לעשות בדיקות זכאות עבור כל בני הבית ובסוף הצלחנו לייצר הוזלה של 420 שקלים על ביטוחי החיים והבריאות. אין לי מילים לתאר עד כמה אני מאושרת!".

חסכה לה ולמשפחתה 420 שקלים בביטוחי החיים והבריאות

נו, ומה איתכם? לא הגיע הזמן שתעשו סדר בתיק הביטוחי?
ערכו בדיקת זכאות מהירה וגלו כמה כסף תוכלו לחסוך בביטוחים.
כדי להתחיל – בחרו בקבוצת גילכם:

בדיקת זכאות להוזלה ושיפור ביטוח החיים והבריאות

בחר את קבוצת גילך