שיטת מצליח: כך חברות הביטוח מכניסות מיליארדי שקלים על חשבונכם!

איתי סגל
16 במאי 2021

הממשלה דרשה להתאים את מחיר ביטוח החיים והמשכנתא לאורך החיים המעודכן ולהוזיל אותו, חברות הביטוח נענו. עדיין, רוב המבוטחים משלמים כמו לפני הביטוח. איך זה קורה ואיך אצלכם זה יהיה אחרת? גלו עוד בכתבה.

תוכלו לבדוק בבדיקה מהירה האם אתם זכאים כבר עכשיו:

כסף5

כפל ביטוחים - אל תגידו שלכם "זה לא יקרה"

ייתכן וכבר שמעתם בעבר את צירוף המילים "כפל ביטוחים", אך אינכם בטוחים האם המושג תקף גם במקרה שלכם או מה הוא אומר.

מדובר במצב בו מבוטח משלם פעמיים על ביטוח, אך בפועל מקבל את כספי הביטוח רק על אחד הביטוחים שעשה.
משלם כפול ומקבל רק פעם אחת!

כיום ישנם בממוצע כ-6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוחי אשר מסתכמים לסכומי עתק של מעל 3.5 מיליארד ש"ח בשנה היוצאים מכיסם של המבוטחים וכנראה לעולם לא יחזרו.

במידה ואתם משלמים על ביטוח בריאות פרטי, ביטוח חיים או ביטוח חיים למשכנתא, ביטוח תאונות אישיות או סיעודי – בדיקת הוזלת הביטוחים הפרטיים על בסיס הרפורמות של משרד האוצר רלוונטית עבורכם ומכילה סיכוי רב להוזלה משמעותית של מאות עד אלפי שקלים!

שימו לב: בדיון על כשל הסנכרון בשוק הביטוחי שנערך בוועדת הכספים הציגה רשות שוק ההון אילו סוגי ביטוחים מכילים הכי הרבה כפילויות, והנה הנתונים המרכזיים שהתגלו:

לפי דו"ח מבקר המדינה לשנת 2020 נמצא כי בשנת 2018 כ-63.7% מסוכנויות הביטוח המשווקות ביטוחי בריאות לציבור המבוטחים קיבלו מעל 90% מהעמלות בגין מכירת ביטוחי בריאות משתי חברות ביטוח ויותר (ביטוחים כפולים).

למעשה, אותרו תחומי ביטוחי החיים והבריאות כתחומים המובילים את תופעת "יוקר הביטוחים" ו"כפל הביטוחים" כך שלמעשה סוגי הביטוחים הללו הפכו למוקד הרווח המרכזי של חברות הביטוח ונמכרו ללא הרף כמעט ורק למטרות רווח של חברות הביטוח ללא הסתכלות על אינטרס הלקוח!

התאמתך לחיסכון בתעריפי הביטוחים מותנת במספר פרמטרים, לדוגמא קבוצת גילך.
ניתן להתחיל את בדיקת הזכאות להוזלה משמעותית של הביטוחים הפרטיים ניתן להתחיל באמצעות בחירת קבוצת גילך.

הבדיקה חינמית והסיכוי להוזלה משמעותית גבוה מאוד לבני 28-65 שמשלמים מעל 300 ש"ח בחודש.

בדקו עכשיו בבדיקה קצרה (2 דקות) האם אתם זכאים להוזלה בביטוחים: