שמענו

חושפים לראשונה: הסוד הקטן שחברת הביטוח שלכם לא תספר לכם כל עוד זה תלוי בה! ​

חושפים לראשונה: הסוד הקטן שחברת הביטוח שלכם לא תספר לכם כל עוד זה תלוי בה !

איתי סגל

איתי סגל

07/03/2021

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

טוב, מזל שזה לא תלוי בחברות הביטוח יותר

הרפורמה שעשתה מהפך בעלויות הביטוח – בטח שמעתם בתקופה האחרונה על שינויי רפורמות בסקטור ביטוחי החיים, ביטוחי הבריאות והתאונות האישיות וייתכן שכבר קראתם כתבות דומות בעבר בנושא.
לקראת סוף שנת 2020 הארוכה מנשוא החלטנו להעמיד את הדברים על סדרם ולספר לכם בנקודות ברורות ומאומתות במה בדיוק מדובר והאם אתם זכאים להוזלות תעריפי ביטוחים קיימים בעקבות השינויים האחרונים הבאים עלינו לטובה.

ההסבר הבא תקף למבוטחים פרטיים בין הגילאים 25-71 המחזיקים בפוליסות חיים או חיים למשכנתא, פוליסות בריאות או ביטוח תאונות אישיות. מיד לאחר מכן נבדוק את זכאותכם להוזלה של עד 56% בתשלומי הביטוח החודשיים שלכם !

מהם עיקרי הדברים?

סקטור החיים – בסקטור ביטוחי החיים היו מספר שינויים משמעותיים בזכות הרפורמה שעברה ב-2019. השינוי המרכזי חל בעקבות עדכון תוחלת החיים של אזרחי ישראל על ידי רשות שוק ההון הכפופה למשרד האוצר.
מה שעדכון תוחלת החיים אומר בעברית פשוטה הוא שבעקבות שיפור הטכנולוגיה והתקדמות הרפואה, אזרחי המדינה חיים בממוצע עד גיל מבוגר יותר מבעבר (במיוחד הנשים הישראליות).
ועל כן, במידה ואתם בעלי ביטוח חיים ייתכן כי אתם זכאים להוזלה משמעותית בתעריפי ותנאי הביטוח .

סקטור הבריאות – בשנת 2016 פוליסות הבריאות עודכנו לאחר אישור הרפורמה והתבצעו מספר שינויים העובדים לטובת ציבור המבוטחים.
בין השינויים צפוי שיפור בתנאי הפוליסה ללא עלות כספית, ולפעמים אף הוזלות של עשרות אחוזים בתשלומי הפרמיה.

נוסף מחשבון להשוואת מחירי ביטוחי בריאות כדי להגביר את התחרותיות בשוק ובכך להוזיל את מחירי הביטוח אותם אנו משלמים ונוצרה פוליסה אחידה לביטוח ניתוחים, טיפולים חלופיים והתייעצות עם רופאים מומחים.

עניין איחוד הפוליסות הוא חלק מעניין, סעיף זה התווסף לרפורמה משום שפוליסות הבריאות הקיימות אינן אחידות ולמבוטחים אין אפשרות להשוות בין מחירי מוצרי הביטוח השונים בין החברות ולקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר והמתאימה ביותר עבורנו.
חשוב לציין כי אנו מביאים עבורכם את עיקרי הדברים, אך ישנם עוד מספר שינויים שאת זכאותכם ניתן לגלות רק לאחר ניתוח מקיף פרסונלי של התיק הביטוחי שלכם.

בפחות מ-2 דקות תוכלו לגלות האם גם אתם משלמים על ביטוחים כפולים ומיותרים וכמה כסף תוכלו לחסוך.
התהליך הוא בדיקת זכאות בלבד, לא יתבצע שום שינוי בפוליסה עצמה.

אז איך בדיקת הזכאות מתבצעת ?

פורטל "שמענו" הדוגל בצרכנות חכמה יצר שיתוף פעולה עם אנשי המקצוע והגופים הפיננסים הגדולים במשק הישראלי אשר מציעים ניתוח תיק ביטוחי ללא עלות וללא התחייבות לגולשי פורטל שמענו.

בבדיקה תקבלו דו"ח מפורט אשר ישקף לכם את תוכלת התיק הביטוחי שלכם,
אופציות להוזלת תעריפי הפרמיה שאתם משלמים על ידי סקר מחירים אצל כל חברות הביטוח הגדולות בישראל וכמובן תעודכנו כיצד ניתן לשפר את תנאי הפוליסות הקיימות מבלי להעלות את המחיר.
אתם כמבוטחים לא צריכים לדאוג להיכנס לאתרים ממשלתיים ולהתעדכן כל פעם מחדש בשינויי רפורמות או לקרוא כל פוליסת ביטוח בת 45 עמודים כדי לדעת שאתם מעודכנים ומקבלים את המוצר הטוב ביותר.
זהו תפקידם של סוכני הביטוח שלכם או חברות הביטוח המבטחות אתכם.

בפחות מדקה תדעו כמה פחות תוכלו לשלם על ביטוח החיים והבריאות שלכם

נכון לתאריך 07/03/2021 ניתן לבצע בדיקת זכאות להוזלה.

נהלי משרד האוצר עלולים להשתנות מעת לעת, ולכן איננו יכולים להתחייב על בקשות התכנות הוזלה גם בעתיד

חשוב לציין כי אף שינוי בפוליסות שלכם לא יתבצע באופן אוטומטי.
באופן ראשוני הכל ייבדק וינותח, לאחר קבלת הפרטים הכל ישוקף לכם בשיחה מהירה ומקצועית ללא עלות וללא התחייבות ומשם תקבלו החלטה מושכלת.

* האמור בכתבה אינו מהווה  ייעוץ ביטוחי ו/או ייעוץ פיננסי ו/או תחליף ליועץ ביטוח המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.