שמענו

חשיפה:

הסוד: אתם משלמים הרבה יותר ממה שצריך לשלם עבור הביטוח שלכם​

ולא. זה לא בגלל שאתם מקבלים כיסוי נרחב יותר, להיפך .

הסוד: אתם משלמים הרבה יותר ממה שצריך לשלם עבור הביטוח שלכם

ולא. זה לא בגלל שאתם מקבלים כיסוי נרחב יותר, להיפך .

אולי שמעתם כבר על מספר שינויי רפורמות בכל הנוגע לכיסויים ביטוחיים – ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות וביטוחי תאונות אישיות .

אם אתם בין הגילאים 25-71 ומחזיקים בפוליסות ביטוח של חיים, חיים למשכנתא, ביטוח בריאות או תאונות אישיות – ובמידה ואתם מחזיקים בכיסוי הביטוחי באופן פרטי – הכתבה הבאה שווה לכם הרבה כסף, וחשוב מזה – מספיק ידע כדי שלא תשלמו יותר כסף בעתיד !

כמעט כל אחד ואחת מאיתנו מחזיקים בכיסוי ביטוחי כזה או אחר על מנת שאם חלילה יקרה ונזדקק – שנהיה מבוטחים.

אבל – זה לא אומר שאנחנו אמורים לשלם יותר ממה שצריך לחברות הביטוח !

הרפורמות שהזכרנו הובילו לכך שמחירי הביטוחים שלנו ירדו – וחברות הביטוח לא דאגו לעדכן אותנו, המבוטחים. מה שאומר – שאתם ממשיכים לשלם את הסכום שנקבע לכם לפני הרפורמה שזה בעצם לשלם יותר ממה שצריך.

אז - אם אתם מבוטחים באחת הפוליסות השונות ואתם בגילאי 25-71, הבדיקה הזו היא בשבילכם! מדובר בבדיקה קצרה שיכולה להביא להוזלה של עד 56% (!) בתשלומי הביטוח החודשיים שלכם!

אז על אילו שינויים מדובר?

סקטור ביטוחי החיים – ע״פ מה נמדדת הפוליסה הקבועה של ביטוחי החיים? לרוב מדובר בתוחלת החיים במדינה בה מבוצע הביטוח, רקע בריאותי וסטטוס קיים בעת הביטוח.
על פי נתונים רשמיים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס), בשנת 2014 תוחלת החיים עמדה על גיל 80.3 לגברים ו- 84.1 שנים לנשים הישראליות. מאז ע"פ מעריב עלתה תוחלת החיים ב1.8 שנים בממוצע !
אז בואו ננסה להבין יחד:
אם בשנת 2014 תוחלת החיים הייתה 80.3 שנים ובשנת 2020 תוחלת החיים עלתה.
מדוע שנשלם על יותר שנים (!) את אותו המחיר (!) שהסיכון עלנו כמבוטחים קטן ככל שאנחנו חיים יותר שנים בממוצע ? ? ?
בדיוק על זה מדובר, בשנים האחרונות, בעקבות שיפור המדע והטכנולוגיה בעולם בכלל ובישראל ובפרט, אנו עדים לעלייה בתוחלת החיים, בעיקר של נשים ישראליות.
חשבון פשוט אומר – תוחלת החיים עולה – הפרמיה יורדת!
את זה חברת הביטוח שלכם סיפרה לכם? כנראה שלא.

חשוב להבין שאלו השינויים על קצה המזלג, היתכנות הזכאות להוזלה ושיפורי תנאי הפוליסה משתנים על פי כמה פרמטרים ביניהם גיל, סוג הביטוח וגובה התשלום החודשי.

סקטור הבריאות – כמו בביטוחי החיים, גם בביטוחי הבריאות ישנם מספר משתנים המגדירים את מחיר הפרמיה, ומשתנים, כשמם הם – משתנים.
בשנת 2016 פוליסות הבריאות עודכנו לאחר אישור הרפורמה והתבצעו מספר שינויים העובדים לטובת ציבור המבוטחים.
בין השינויים צפוי שיפור בתנאי הפוליסה ללא עלות כספית, ולפעמים אף הוזלות של עשרות אחוזים בתשלומי הפרמיה.

מה זה אומר? שאנחנו לא פראיירים יותר. מגיע לנו לשלם פחות.

הזכאות להוזלת עלות הביטוח משתנה על פי כמה פרמטרים ביניהם מין, גיל וסוג הביטוח הקיים. לבדיקת זכאות חינמית בפחות מ- 2 דק' לחצו כאן

נוסף מחשבון להשוואת מחירי ביטוחי בריאות כדי להגביר את התחרותיות בשוק ובכך להוזיל את מחירי הביטוח אותם אנו משלמים ונוצרה פוליסה אחידה לביטוח ניתוחים, טיפולים חלופיים והתייעצות עם רופאים מומחים.

אז איך בדיקת הזכאות מתבצעת?


פורטל "שמענו" הדוגל בצרכנות חכמה יצר שיתוף פעולה עם אנשי המקצוע והגופים הפיננסים הגדולים במשק הישראלי אשר מציעים ניתוח תיק ביטוחי ללא עלות וללא התחייבות לגולשי פורטל שמענו.
בבדיקה תקבלו דו"ח מפורט אשר ישקף לכם את תוכלת התיק הביטוחי שלכם,
אופציות להוזלת תעריפי הפרמיה שאתם משלמים על ידי סקר מחירים אצל כל חברות הביטוח הגדולות בישראל וכמובן תעודכנו כיצד ניתן לשפר את תנאי הפוליסות הקיימות מבלי להעלות את המחיר.
אתם כמבוטחים לא צריכים לדאוג להיכנס לאתרים ממשלתיים ולהתעדכן כל פעם מחדש בשינויי רפורמות או לקרוא כל פוליסת ביטוח בת 45 עמודים כדי לדעת שאתם מעודכנים ומקבלים את המוצר הטוב ביותר.
זהו תפקידם של סוכני הביטוח שלכם או חברות הביטוח המבטחות אתכם

דקה אחת של בדיקה שווה לכם אלפי שקלים מיותרים שאתם משלמים לחברת הביטוח

נכון לתאריך 05/03/2021 ניתן לבצע בדיקת זכאות להוזלה.

נהלי משרד האוצר עלולים להשתנות מעת לעת, ולכן איננו יכולים להתחייב על בקשות התכנות הוזלה גם בעתיד

כבר הגעתם עד לכאן, כל מה שנשאר היא בדיקה קצרה הלוקחת פחות מ-2 דקות שיכולה להוזיל לכם אלפי שקלים בפוליסות הביטוח הקיימות!

צאו לדרך >>>

חשוב לציין: אף שינוי בפוליסות שלכם לא יתבצע באופן אוטומטי!
באופן ראשוני הכל ייבדק וינותח, לאחר קבלת הפרטים הכל ישוקף לכם בשיחה מהירה ומקצועית ללא עלות וללא התחייבות ומשם תקבלו החלטה מושכלת.

* האמור בכתבה אינו מהווה  ייעוץ ביטוחי ו/או ייעוץ פיננסי ו/או תחליף ליועץ ביטוח המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.