שמענו

"2 דילמות לעשיר": מסחר עצמאי בבורסה או תיק השקעות מנוהל?

איתי סגל
1 באוגוסט 2021

צברתם סכום של 300 אלף שקל (ומעלה) ועכשיו אתם מתלבטים היכן כדאי להשקיע אותו? אם חשבתם (חלילה) להשאיר אותו בעו"ש ולצפות שתראו ממנו תשואות "דמיוניות" – אז יש לנו מבזק חדשות בשבילכם: שיעור הריבית בארץ הוא 0.1% מה שאומר שלהשאיר את הכסף בבנק זה כמו "לשתול אותו באדמה" ולצפות שהוא יצמח. זה פשוט לא קורה!

בדוק התאמה לניהול תיקי השקעות מקצועי [כאן]

אפשרות הרבה יותר ריאלית, כזו שטמון בה פוטנציאל תשואה של עד פי שניים, שלושה, ארבעה ואף למעלה מכך – היא פתיחה של חשבון מסחר; חשבון השקעות עבור מסחר בניירות ערך כגון מניות, איגרות חוב, קרנות סל ואופציות. 


המה מה? כאן העלילה מתפצלת: מצד אחד – ישנם משקיעים ש"מנסים את מזלם" ובוחרים ללכת על אופציה של ניהול השקעות עצמאי. מצד שני – ישנם בעלי הון שבוחרים ללכת על בטוח וליהנות משירות יסודי ומקצועי של ניהול תיקי השקעות. בעוד הראשונים נדרשים לחקור, להשקיע זמן ועלולים להפסיד כסף בגלל החלטות פזיזות ומיותרות, האחרונים יכולים לישון בשקט בזמן שמנהלי השקעות מנוסים דואגים לטפל להם בכסף.


בדקו זכאותכם לניהול מקצועי של תיקי השקעות בהטבת דמי ניהול מיוחדת עבור לקוחותינו, בחרו את קבוצת גילכם והתחילו בבדיקה:

קרדיט: אתר גלובס

מה ניהול תיקי השקעות באמת נותן לכם?

  • ניהול תיקי השקעות מבוצע על ידם של מנהלי השקעות מנוסים. הם סוג של 'יחידת קומנדו' אשר מכירה את "גזרת הבורסה" כמו את כף ידה: הם מבצעים סקירות כלכליות, יושבים ומקבלים החלטות בוועדות השקעה גורליות ובעיקר מסוגלים לאפיין במדויק את הצרכים הספציפיים של כל משקיע ולגבש בעבורו תוכנית אסטרטגית אישית. 

  • שלא כמו תוכניות חיסכון או השקעות נדל"ן, השקעות בורסאיות דרך ניהול תיקי השקעות אינן מגבילות אתכם בתזרים המזומנים כך שתמיד תוכלו למשוך את הכסף ולראות אותו בחשבון בתוך מספר ימים בודדים.

     

  • שימוש תוכנות מסחר אשר מנתחות את מגמות השוק ומבצעות פעולות אוטונומיות ללא התערבות אנושית. באופן זה מנטרלים את ה- "פקטור הרגש" ויכולים להתמקד בהחלטות רציונליות מה שתורם להפחתה (דרמטית) ברמת הסיכון. 

בדקו עכשיו: האם ניהול תיקי השקעות יכול להתאים לכם?

לבדיקה מהירה תוך 60 שניות – בחרו בקבוצת גילכם והתחילו בשאלון בדיקת התאמה לניהול מקצועי של תיק השקעות על ידי גוף מוביל ומפוקח על ידי משרד האוצר:

בדיקת התאמה לניהול תיק השקעות

בחר את גילך והתחל בבדיקה