איתי סגל

איתי סגל

תחקירן ראשי
מומחה בתחום הביטוחים והבריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מכה למבוטחים: שברת? שילמת וביוקר, ומעכשיו חברת הביטוח כבר לא מכסה!

השינויים הגדולים בביטוחי התאונות אישיות מתחילים להיכנס לתוקפם במהלך השנה החדשה. מהי המשמעות עבור המבוטחים הקיימים? האם המחיר שאתם משלמים כיום הוגן? ומה יקרה לתנאי הכיסוי לאחר כניסת הרפורמה?

איתי סגל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
מרץ 7, 2021
ביטוח תאונות אישיות - שלד

שנת 2021 מכה חזק בביטוח התאונות אישיות, ומה איתנו המבוטחים ?

הגיע הרגע שהחלטתם סוף סוף לדאוג לעצמכם, פניתם לסוכן הביטוח ורכשתם ביטוח תאונות אישיות, עכשיו אתם בטוחים ויכולים לצאת ולטייל לכם רגועים ובלב שקט. מצטערים לפוצץ את הבועה השלווה שלכם, אבל חשוב שתדעו משהו חשוב מאוד: 

לא אצל כל מבוטחי התאונות אישיות ההחלטה הייתה כזו קלה. לאחר שיווק "אגרסיבי" כפי שהגדירו את זה הממונה על הביטוח, רפורמה שתיכנס לתוקפה בשבועות הקרובים הולכת לשנות את חוקי המשחק. לפני כניסת הרפורמה מבוטחים רבים בודקים את הפוליסה הקיימת שלהם כדי להוזיל את עלויות הביטוח הקיים ולבדוק את תנאי הכיסוי הקיימים לפני שנגמרת ההזדמנות.

בתקופה האחרונה הממונים על הביטוח במלחמת התשה מתמדת אל מול חברות הביטוח בנושא הסדרת שיווק ביטוח התאונות אישיות. מדיונים רבים עולים כשלי סנכרון, כפל ביטוחי נרחב ושיווק אגרסיבי של מוצר התאונות אישיות אל מול צרכני הביטוח, אנחנו.

מספר שינויים והגבלות על דרך שיווק הביטוח והרכב התנאים של הביטוח מתחילות בצעדי ענק להיכנס לתוקפן במהלך שנת 2021. בעוד מספר שבועות צפויים מימושי תנאי רפורמה רבים שעד היום רק דוברו ועכשיו מתחילות לקבל מעמד רשמי, מה שבפועל יגרור את פעולת "נעילת" המצב הקיים אצל המבוטחים.

ולפני שכל זה קורה, אם הממונים על הביטוח בעצמם הביעו דאגה משיווק הביטוח, האם אתם משלמים מחיר הוגן כיום? והאם תנאי הכיסוי שלכם הם הנכונים והמלאים בגדר המחיר שאתם משלמים ?

נתון מדאיג שעלה בדיון על כשל הסנכרון בשוק הביטוחי שנערך בוועדת הכספים הציגה רשות ההון כי 22% מהבוטחים בביטוח תאונות אישיות משלמים פוליסות כפולות.

"בסדר, כשארצה לתבוע אוכל לתבוע את כל הפוליסות שאני מחזיק." כן, בהצלחה בתביעה כנגד 2 חברות ביטוח שונות ב- 2 בפוליסות שונות. או אולי 3? ?

ומה עם מי שאין בבעלותו ביטוח תאונות אישיות עד היום ? זוהי כנראה נקודת הזמן הטובה ביותר לרכוש אחד ועוד במחיר הוגן.

*הנתון נלקח מאתר הכנסת

בדקו מיידית את הפוליסה הקיימת וקבלו הצעה להוזלה ושיפור תנאי הכיסוי !