שמענו

שמעתם?

מאות אלפי ישראלים מוזילים את תשלומי המשכנתא שלהם על ידי הליך מיחזור משכנתא: המשמעות המיידית היא חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים במשכנתא !

שמעתם?

מאות אלפי ישראלים מוזילים את תשלומי המשכנתא שלהם על ידי הליך מיחזור משכנתא: המשמעות המיידית היא חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים במשכנתא !

הזדמנות ענק נפתחת למיחזור המשכנתא הישנה בעקבות שינויים שחלו בריבית ובמדדים נוספים, ובכך ישראלים רבים מנצלים את הריבית הנמוכה. כתוצאה מכך, ישראלים רבים מדווחים על חיסכון משמעותי בהחזר החודשי, שעשוי להסתכם במאות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא בהתאם למצב החדש.

ומה עם מי שמתכנן לקחת משכנתא חדשה אתם שואלים? טוב, זה בדיוק הזמן לקחת ייעוץ מהמומחים שלנו שעושים זאת שנים וחסכו כבר מעל ל- 16,000,000 ₪ למשפחות בישראל רק בחודשים האחרונים על ידי לקיחת משכנתא חכמה

שמעתם כמה פחות?

אתר הפורטל "שמענו" דוגל בצרכן החכם ומאמין כי ידע הוא כוח. מטרתנו העיקרית היא לחסוך ולסייע לכמה שיותר משפחות בישראל לחסוך ולהתמודד עם העול של המשכנתא על ידי הנגשת המידע הכלכלי בעברית פשוטה ומובנת. התייעצות חינמית לחלוטין עם אחד מיועצינו אשר מתמחים בתחום שנים ומכירים את כל הבנקים והמסלולים בישראל.
על ידי בדיקה קצרה וחינמית לחלוטין נוכל לוודא כי כל משפחה או אזרח אשר יש לו משכנתא קיימת או לחלופין עומד לקחת משכנתא חדשה יוכל להיחשף ולמצות את סך האפשרויות שלו במשכנתא החכמה ביותר כדי לחסוך את העלויות המקסימליות ובהתאם לצרכיו החודשיים.
בבדיקת מדגם שביצענו בחודש שעבר התתברר ש- 65% מהישראלים שלקחו משכנתא יכולים לחסוך ולהוזיל את החזר המשכנתא החודשי ואת סך המשכנתא עצמה.
בנוסף באותה הבדיקה התגלה כי 73% מהישראלים מספרים שכלל לא היו מודעים לאפשרות של חיסכון במשכנתא.
דיברנו הבוקר (יום מתחדש) עם רוני, תושב רמת-גן שסיפר את הדברים הבאים:
"ראיתי כתבה שבה סופר שאוכל לחסוך במשכנתא שלי, כמובן שהתעניינתי במצב הנוכחי שכל שקל הולך לתחזוקת הבית או הילדים, לאחר שיחה קצרה עם ניר השתמע כי יש לנו הרבה על מה לדבר. לאחר כמה ימים של בדיקת נתונים וכמה מסמכים קטנים התברר כי נוכל לחסוך 473,000 שקלים בסך המשכנתא שלי ובסביבות ה-600 שקלים בתשלום החודשי, כמעט פרצתי בבכי שגיליתי שעמדתי לשלם את כל הכסף הזה ללא כל סיבה "
כדי לפתור את הבעיה, פיתחנו שיטה מהירה ומדויקת לבדוק את מצבכם הקיים כדי לראות האם ניתן לבצע חיסכון משמעותי במשכנתא הקיימת שלכם. במידה ואתם עומדים לקחת משכנתא בעתיד הקרוב – אל תתנו לזה לקרות לכם, בדקו קודם עם המומחים שלנו וקחו החלטה מושכלת !

על ידי הבדיקה החינמית והפשוטה שלנו תוכלו לקבל תשובה מהירה ומדויקת ולהתייעץ עם איש מקצוע מטעמנו ללא כל עלות ראשונית. יועצי המשכנתאות שעובדים עימנו חיים ונושמים את עולם המשכנתאות כבר שנים.

הגיע הזמן שתחזירו לבנק רק את מה שמגיע לו ולא יותר מזה

נכון לתאריך 05/03/2021 ניתן לבצע בדיקת זכאות להוזלה.

הריבית עשויה להשתנות מעת לעת, ולכן איננו יכולים להתחייב על היתכנות בקשות הוזלה גם בעתיד

על מנת להתחיל את הבדיקה בחר את סטטוס המשכנתא:

שמעתם כמה פחות?

הוזלת המשכנתא הקיימת משתנה על פי כמה פרמטרים שונים, בבדיקה מהירה תוכלו לגלות מהו החיסכון שיתאפשר לכם אישית.

לדוגמא, משפחה שלקחה משכנתא על סך מיליון וחצי ₪ בעשר השנים האחרונות במצבי ריבית מסוימים תוכל לחסוך מעל ל-100,000 ₪ בתשלום המשכנתא.

אזרח שלקח משכנתא של 600,000 ₪ בחמש השנים האחרונות יוכל לחסוך כמה עשרות אלפי שקלים ומשפחה שלקחה משכנתא של מעל למיליון שקלים בעשרים שנה האחרונות תוכל לחסוך כ- 450,000 ₪ מתשלומי המשכנתא בסוף התשלומים לאחר ייעוץ נכון וחיסכון מקסימלי.

נתקלנו גם במקרים בהם חוסכים הרבה יותר, וגם הרבה פחות – החיסכון משתנה בין משפחה למשפחה על פי תנאי המשכנתא, הסכום שנלקח, ההחזר החודשי והסכום שנותר לשלם. כמובן תקופת המשכנתא והריביות והמדדים הקודמים והחדשים משפיעים.

על ידי בדיקה מהירה שלוקחת פחות מדקה תוכלו לגלות כמה אתם תוכלו לחסוך במשכנתא

* האמור בכתבה אינו מהווה ייעוץ משכנתאות ו/או ייעוץ פיננסי ו/או תחליף לייעוץ משכנתאות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.