מהפך בביטוחים: איך זוגות צעירים יוכלו לחסוך בביטוח החיים למשכנתא ולמנוע את התייקרות המחירים?

איתי סגל
8 ביוני 2021

זוגות צעירים שרוכשים דירה ראשונה, או זוגות מבוגרים שמחפשים לקנות נכס נוסף, האם אתם באמת מודעים לאיך ניתן להוזיל את תשלומי המשכנתא ואף למנוע את התייקרות מחירי הפרמייה עם השנים? יצאנו לשטח לבדוק עבורכם ומצאנו 2 סיבות עיקריות לכך שמגיעה לכם הוזלה משמעותית.

ביטוח חיים למשכנתא
הוזלת תשלומי ביטוח המשכנתא באמצעות בדיקה פשוטה

זוגות צעירים? שלא תעיזו לעשות ביטוח משכנתא בסוכנות של הבנק

התעריפים לביטוח משכנתא ממוצע משתנה לרוב לפי גיל המבוטח ובגדול נע בין 50-100 שקלים (ויכול להיות משמעותית נמוך או גבוה יותר!) – לביטוח חיים וביטוח הנכס. הבנקים רוצים למזער את הסיכון שבמידה ויקרה משהו לבעלים של הנכס עדיין יהיה מי שיחזיר את תשלומי המשכנתא, ולכן הוא מחייב לעשות ביטוח חיים בעת לקיחת משכנתא.

ברוב המקרים ובעת לקיחת המשכנתא הישראלים פונים אל סוכנות הביטוח של הבנק או לאן שהבנק מפנה לרכישת הביטוחים. זו טעות איומה ולרוב נעשית עקב חוסר הבנה או עצלות של המבוטח – כאן אפשר לחסוך אלפי שקלים ולשפר את ביטוח המשכנתא שלכם, בפשטות וללא בירוקרטיה כלל.

באמצעות בדיקת ביטוח המשכנתא ניתן לבחון ולהשוות את הביטוח הקיים או העתידי שלך אל מול שאר חברות הביטוח, להנות מהתחרותיות הגדולה בתחומי הביטוחים כדי להשיג עסקה טובה הרבה יותר עם הטבות נוספות כמו מניעת התייקרות הפוליסות עם השנים!

רוצים לבדוק כבר עכשיו את ביטוח המשכנתא שלכם? בחרו את קבוצת גילכם ובדקו זכאות ב-2 דקות!

למה אפשר לחסוך בביטוח המשכנתא? קבלו את 2 הסיבות המרכזיות

סיבה ראשונה: עברה תקופה מאז שרכשת את הדירה ועשית את הביטוח, מאז היקף החוב שלך כנראה פחת – את ביטוח החיים למשכנתא עושים בהתאם לגובה המשכנתא, ואם הוא ירד עם השנים, אזי אתם אמורים לשלם בהתאמה סכום נמוך יותר. הבעיה? יש ביטוחים שמעדכנים את הסכום באופן אוטומטי, אבל הרוב משאירים את החוב כפי שהיה ברגע לקיחת המשכנתא, לכן רצוי לבצע בדיקת ביטוח משכנתא בכל שנתיים כדי לעדכן את הפוליסות לערך המשכנתא העכשווי ולחסוך אלפי שקלים בכל שנה!

הסיבה השנייה: ביטוח החיים למשכנתא לרוב מתייקר עם השנים בהתאם לחישוב תוחלת החיים בישראל, ככל שגיל המבוטח גדל כך הסיכון של חברת הביטוח גדל. הדרך האידיאלית למנוע התייקרות של מחירי הפוליסות עם השנים היא לבצע בדיקת ביטוח משכנתא בכל שנתיים, לעדכן את גובה המשכנתא לגובה תשלומי הפוליסה, ולהשוות מחירים בין חברות הביטוח בעבור אותו הביטוח כדי לנצל את ההטבות למצטרפים חדשים בחברות השונות ואף ליצור ביטוח חיים למשכנתא שמתעדכן בכל שנתיים ואינו קבוע!

רוצים לבדוק כבר עכשיו את ביטוח המשכנתא שלכם? בחרו את קבוצת גילכם ובדקו זכאות ב-2 דקות!

בדיקת זכאות להוזלת ביטוח המשכנתא

בחר את קבוצת גילך ובדוק זכאות להוזלה משמעותית