שמענו

בהובלת הממשלה, האוצר אישר: פוליסת חיסכון בביטוח החיים למשכנתא

איתי סגל
17 באוקטובר 2021

בימים אלו רצה שמועה על פוליסת משכנתא חדשה המבטיחה לקצץ דרמטית את משך תקופת התשלום על הביטוח ולחסוך לכם סכומי כסף של עד עשרות אלפי שקלים; בלי אותיות קטנות, בלי עלויות נלוות ועם אפשרות לשמר את הזכויות על הפוליסה – לגמרי בחינם!

ביטוח חיים למשכנתא
פוליסה מהפכנית אושרה ואתם מרוויחים - [לחצו כאן] ובדקו זכאות

ברגע שאתם לוקחים משכנתא אתם חייבים לעשות גם 'ביטוח משכנתא' . זוהי פוליסת חיים שנועדה להבטיח כי במקרה פטירה של אחד המבוטחים בה – חברת הביטוח תפרע את המשכנתא ובני משפחת המנוח יהיו פטורים ממנה. העניין הוא שתקופת התשלום על הפוליסה מקבילה לזו של המשכנתא והיא ממשיכה להתייקר כמובן ככל שהשנים חולפות.

מה זה אומר?
 עוד הוצאות והכבדה על יוקר המחיה.

מה הפתרון? פוליסה שאתם מסיימים לשלם עליה אחרי 13 שנים בלבד (במקום 20, 25 , 30 שנים – ויותר) ונהנים מביטוח משכנתא שלא יעלה לכם שקל!  

אז איך מצטרפים?

איך זה נראה במספרים?

צירפנו לכם טבלה המציגה השוואה ריאלית בין שני חוסכים שונים:

הראשון הוא נדב, בן 40, "שועל הייטק" ותיק שעובד בגוגל. נדב לקח משכנתא של 2 מיליון שקל ופרש אותה לתקופה של 30 שנה. מפאת גילו, עלות ביטוח המשכנתא שלו היא 220 שקלים בחודש ומדובר בפוליסה רגילה.


השנייה היא יעל
, בת 26, סטאז'רית שנה אחרונה לרפואת משפחה. גם יעל לקחה משכנתא של 2 מיליון שקל ל- 30 שנה, אולם עלות ביטוח המשכנתא שלה היא 60 שקלים בלבד ומדובר בפוליסה חדשה ומהפכנית אשר מקצרת לה את תקופת התשלומים.

בחלוף 30 שנה נדב סיים לשלם את ביטוח המשכנתא שלו בעוד יעל סיימה לשלם עליו לאחר 13 שנים.

בואו נראה מה כל אחד מהם שילם:

הטבלה אמרה את דבריה ועכשיו הגיע תורכם!

בצעו בדיקת זכאות וגלו איך לחסוך עד עשרות אלפי שקלים על ביטוח המשכנתא שלכם. כדי להתחיל – בחרו את קבוצת גילכם:

בדיקת זכאות להוזלת ביטוח המשכנתא

בחר את קבוצת גילך