רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

שקר המשכנתאות, המדינה קובעת רפורמה חסרת תקדים, את הבנקים זה לא מעניין

איתי סגל
23 במרץ 2021
בחודש שעבר עברה רפורמה חסרת תקדים שאמורה להוזיל לכולנו את המשכנתאות באופן משמעותי, ערוץ 12 חושף: הבנקים מנצלים את השינוי ומעלים אף יותר את מחירי המשכנתא.
נגן וידאו
בתחילת החודש (מרץ) החלה "תכנית חיסכון" המשודרת בערוץ 12 לשלוח מספר תחקירנים לבנקים הגדולים בישראל כדי לבדוק כיצד הבנקים מיטיבים עם משלמי המשכנתאות בעקבות הרפורמה החדשה. באמצעות ייעוץ של מומחה סמוי מאחורי הקלעים, הם שאלו את השאלות הנכונות וקיבלו תשובות חסרות היגיון כלל! הרפורמה החדשה אמורה לחסוך מאות שקלים בכל חודש ואפילו מאות אלפי שקלים בתשלום הכולל, הסיבה היא ביטול ההגבלה על מסלול הפריים שהוא המשתלם ביותר (באופן משמעותי) משאר המסלולים.
אז איך קרה שמחירי המשכנתא עלו?

בדיוק כמו שמחירי הדלק יודעים לעלות אבל נדיר שהם יורדים באותו האופן כך גם הבנקים מנהלים את מחיר המשכנתא, אם לא תבינו את הרפורמה ולא תדעו מה הבנק אמור להציע לכם, אתם עלולים להפסיד את אחד השינויים החשובים ביותר בשנים האחרונות.

הדבר גם מוכיח עוד עיקרון חשוב, משכנתא חייבת לעבור דרך יד מקצועית שתשיג עבור האזרח את המסלול המשתלם ביותר עבורו. מומחה המשכנתא לדוגמה, מיד הבין שהבנק מרמה את התחקירן והראה איפה הביזיון נמצא.
לצערנו, אם היה מדובר באדם פשוט שאין איש מקצועי מאחוריו הוא היה מגיע למשכנתא יקרה בלפחות 60 אלף שקלים מהתמהיל הישן, 
כלומר לפחות 100 אלף שקלים הפרש בין הרפורמה החדשה בניצול נכון לשגוי!

מצאו עבורי מומחה למשכנתאות

בשורה חשובה נוספת

הרפורמה הביאה איתה עוד עיקרון חשוב, ביטול עמלת היציאה. ה"קנס" שהינו נאלצים לשלם במקרה ורצינו לסגור את המשכנתא אינו תקף למסלול הפריים ולכן הוא סופר אטרקטיבי למי שמצפה לסכום כסף בעתיד והיה רוצה לצמצם משמעותית את זמן התשלום.

לא כל אחד זכאי לרכוש או למחזר משכנתא בתנאים החדשים, אבל אלו שכן צפויים לחסוך בענק ולהנות מתנאים שלא היו קיימים עד היום. כמו כל דבר טוב, גם התנאים החדשים צפויים להסתיים ולכן פעולה מהירה ומלווה באיש מקצוע חריף יכולה להיות ההבדל בין להילחם על התשלום החודשי לבין לצחוק כל הדרך אל הבנק.

אנחנו מאמינים בצרכנות נכונה אך לצערנו יש כאלו שלא, הבנקים וגופים גדולים אחרים מנסים תמיד לנצל את המצב ולעשוק אתכם, האזרחים. לכן, יצרנו קשר עם המומחים הגדולים ביותר בתחום כדי שיוכלו לעזור לכם להשיג את המשכנתא שתמיד חלמתם עליה.

הצלחנו להשיג עבורכם שיחת יעוץ בשווי 250 שקלים בחינם!

בצעו בדיקת התאמה לרפורמה החדשה ובמידה ואתם עומדים בתנאי הסף (הם לא מאוד גבוהים) תקבלו שיחת יעוץ ללא עלות וללא התחייבות, ותבינו איך תנצחו את הבנקים במלחמה למשכנתא הטובה ביותר.

נציגה

חיסכון במשכנתא ב-2 דקות, בחר\י את סוג השירות