שמענו

מדרסי התקווה: המכון האורתופדי המוביל בישראל מספק פיתרון שישים סוף לכאבי הרגליים

איתי סגל
28 באוקטובר 2021

תוכן פרסומי

מדרסים בהתאמה אישית
חבריי קופות החולים? [לחצו כאן] לקביעת פגישה אבחון בחינם!

אלפי צעירים ומבוגרים בישראל סובלים מבעיות באזור הרגליים, בברכיים, כאבים בגב התחתון, בגיד אכילס ועוד אשר גורמות להם כאבי תופת המשבשים את שגרת חייהם. למרבה השמחה, ישנה כתובת שיכולה לספק עבורם פתרון: א.א אורטופדיה – מכון אורתופדיה מקצועי המייצר מדרסים בהתאמה אישית בטכנולוגיה פורצת דרך, ועובד בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות (מכון לואיס).

סובלים מכאבים בכף הרגל,כאבים בגב התחתון או בברכיים? קבעו פגישה עם אורתוטיסט מוסמך ובדקו זכאותכם למדרסים בהתאמה אישית!

מדרסים בהתאמה אישית

לא כל הרגליים נולדו שוות. לעיתים ההבדל ביניהן עלול להוביל לבעיה בריאותית שעלולה לשבש דרמטית את שגרת החיים השוטפת. למשל – אנשים הסובלים מ'הולפוס', מצב בו נוצרת קשת קמורה הגורמת לכיפוף באזור כף הרגל, עלולים לפתח דלקת גידים ואף לסבול משברי מאמץ.

אז מה לדוגמה יעשה מאבטח שעומד 9 שעות על הרגליים שסובל מהבעיה הזו? הוא לא יכול להרשות לעצמו להגיד לבוס שלו "תשמע, אני לא מסוגל לעמוד, אני חייב לצאת הביתה, הרגליים שלי פשוט הורגות אותי…."?

זה לא עסק…

או מה עם אדם מבוגר שמגיע לבקר את הנכד שלו ומתקשה להרים אותו בידיים בגלל בעיות הברכיים שמלוות אותו שנים?

והאם ספורטאי מוכשר בהכרח יצטרך לפרוש בגלל שהתפתחה אצלו בעיית רגליים כמו דורבן? ממש לא!

החיים לא צריכים להיעצר בגלל כאבים ברגליים. נהפוך הוא, יש לזה פתרון! א.א אורטופדיה – מכון האורתופדיה המוביל בישראל לייצור מדרסים בהתאמה אישית מלאה!

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון, 30 סניפים בפריסה ארצית וצוות שלם של בעלי מקצוע, אורתוטיסטים, מוסמכים – א.א אורטופדיה מעניקה תקווה לאלפי ישראלים שסובלים לאורך שנים מכאבים רגליים ועוזרת להם לחזור לצעוד ולחייך בביטחון כל בוקר מחדש. בלי זריקות, בלי ניתוחים מיותרים ובלי לפתח התמכרות למשככי כאבים.

ממש כמו האנשים האלה...

על מנת לספק לכם את המדרס המושלם – א.א אורטופדיה עושה שימוש בטכנולוגיית CNC מתקדמת (כרסומת ממוחשבת ומדויקת) עד למילימטר האחרון.

כל לקוח שנכנס בשערי המכון – עומד על סורק חכם אשר בודק באמצעות תוכנה מיוחדת מאילו בעיות הוא סובל בדיוק: עצם בולטת, קשת גבוהה/נמוכה, פלטפוס או רגל סוכרתית וכו'. לאחר מכן, הוא מקבל המלצה מפי אורתוטיסט מומחה לגבי סוג המדרס שיתאים לטיפול בבעיה שלו.

א.א אורטופדיה היא ספקית רשמית של משרד הביטחון, משרד הבריאות (מכון לואיס), קופות החולים,גופים גדולים נוספים ואפילו רופאים.

אל תיכנעו לכאבים ברגליים! קבעו פגישה עם אורתוטיסט מוסמך ובדקו זכאותכם למדרסים בהתאמה אישית!

בדיקת זכאות למדרסים בהתאמה אישית

בחר את קבוצת גילך