נמאס לכם לחכות חודשים לרופא מומחה? הכירו את "מדיקר"

איתי סגל
3 ביוני 2021

חשבתם שרק באגדות תמצאו חברת ביטוח שמוכנה לקבל לביטוח הבריאות שלה כל אחד, בכל גיל, ובלי הצהרת בריאות? הכירו את מדיקר שהחליטה להנגיש את הרפואה הפרטית לכולם, ועוד זכתה במקום ראשון בתחום השירותים הרפואיים בזכות זה.

נגן וידאו

לחצו להפעלת הסרטון

חברת "מדיקר" נולדה כדי לספק פתרון לחלק מאוד גדול מהאוכלוסייה, אשר מצד אחד רצו פתרון ביטוחי שיאפשר להם לישון בשקט בידיעה שהם מכוסים, ומצד שני שזה לא יעלה להם מאות שקלים מדי חודש. מדיקר הבינה שאין לחברות הביטוח שירות שכזה שלא נכלל כחלק כחלק מביטוח הבריאות, ולכן החליטה להרים את הכפפה ולצאת לשוק עם שירות עצמאי שכזה בעצמה.

היתרון הגדול בשירות עצמאי שכזה, שבעצם אין תנאי קבלה, ולכן המחיר אחיד. כאשר אדם מעוניין לרכוש ביטוח בריאות, מעריכים את מצבו הרפואי ומה אחוזי הסיכון שלו, בשקלול הגיל, המשקל ומחלות הרקע שלו, וככל שהסיכון גבוה יותר, כך הפרמיה שלו תהיה גבוהה יותר. שהיות שמדיקר איננה חברת ביטוח, והיא לא מוכרת מזעור סיכונים, אלא שירות,שמכסה בעיקר את האבחון ולא את הטיפול שלו, הם מקבלים לקוחות בכל מצב רפואי, ובכל גיל, ולכן גם לא צריך הצהרת בריאות.

רגע, מכסים רק את האבחון בלי הטיפול? מי צריך את זה?

האמת היא ש… הרוב.
ברוב המקרים התהליך המסורבל הוא דווקא האבחון, כמו למשל במקרה של הפרעות שינה. סביר להניח שאחרי בדיקת שינה, המטופל יקבל אבחנה, ויותאם לו טיפול מתאים. אין כאן מצב רפואי שחברת ביטוח תשלם עבורו, אבל עד שבדיקת השינה אכן תבוצע, יכולים לעבור חודשים, שבהם איכות חייו נפגעת. אם היה לקוח של מדיקר, ברגע שקיבל הפנייה לבדיקת שינה, היה יכול לקבוע בדיקה פרטית בכל בית חולים שיבחר, ליהנות מזמן המתנה קצר יחסית, ולקבל את הכסף חזרה, בניכוי השתתפות עצמית, ואם הסתקרנתם כמה כבר סובלים מבעיות שינה, אז מדובר על מעל 20 אחוז מהאוכלוסיה, וכ 50% בגילאי 65 ומעלה…

לזמן מוגבל! גולשי "שמענו" מקבלים שירות אישי ופרטי מחברת "מדיקר".
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר פרטים ונציג "מדיקר" יחזור אליכם!

שעות
דקות
שניות

תורים בלתי נסבלים לרופאים מומחים ברפואה הציבורית

נכון להיום ההערכות מדברות על כ-7 חודשי המתנה בממוצע לרופא מומחה ברפואה הציבורית, והמספרים הללו ככל הנראה רק יגדלו, והמשמעויות של ההמתנות הארוכות נוראיות.

אם לדוגמא מישהו החל לסבול מכאבי גב לפתע, והוא מקבל תור לאורטופד לעוד חצי שנה. מה הוא אמור לעשות עד אז? וגם, האורטופד יעלים לו את הכאבים? לא. האורטופד הוא רק גורם מאבחן, ואולי בכלל הוא יחליט להפנות אותו לבדיקת CT או ל MRI, והנה, עברו עוד 4 חודשים עד שהוא יקבל תור לבדיקה באמצע הלילה, ובינתיים הוא סובל מכאבים, או מתמכר למשככי כאבים.

עכשיו, בוא ניקח את כל הסיפור לרפואה הפרטית. תבחר את המומחה הכי טוב בתחום, וקבע תור אליו, וסביר שגם תחכה פחות לתור, ואם המליץ על בדיקת CT ואתה רוצה לעשות גם אותה באופן פרטי בלי לחכות חודשים ארוכים? אתם מבינים כמה סבל הוא היה יכול למנוע מעצמו, אם הוא היה בוחר לפנות לרפואה פרטית?

חשבתם שרפואה פרטית היא לעשירים בלבד? תחשבו שוב

בדיוק כאן נכנסת מדיקר לתמונה, וזה מה שהיא מציעה ללקוחות שלה – את החופש לבחור ברפואה פרטית. לא בא לך לחכות חודשים לרופא מומחה? תבחר לעצמך רופא פרטי אחר, ולך אליו. רוצה בדיקת CT או MRI או כל בדיקה אבחנתית אחרת במכון שאתה בוחר? לגיטימי. בדיקות הריון? שקיפות עורפית? כלול. קבעו לך טיפולי פיזוטרפיה לעוד חצי שנה אבל אתה מעדיף במכון פרטי? בכיף. רופא עד הבית? כלול. כיסוי על מצב סיעודי כתוצאה מתאונה? גם כלול, ועוד ועוד..

אם לרגע חשבתם שהקאץ' הוא שאתם תאלצו לממן את הטיפולים מכיסכם ולקוות שההחזר יגיע מתישהו, גם כאן טעיתם. יש למדיקר לא מעט מכונים ומרפאות בפריסה ארצית, כמו מכון מור למשל, שאם תבחרו לקבל שירות בהם, תשלמו רק את ההשתתפות העצמית, ומדיקר תטפל בכל השאר, ואם בחרתם ללכת לבדיקה פרטית במכון שלא עובד עם מדיקר – אין בעיה. תגישו בקשה להחזר כספי, וסביר להניח שהכסף ממדיקר יגיע עוד לפי שהחיוב של האשראי ירד, כי מדיקר מתחייבת לתשלום תוך 48 שעות.

רפואה פרטית במחיר לכל כיס!

מדיקר גובה על השירות שלה רק כמה עשרות שקלים, כחלק מהתפיסה שלה – להנגיש את הרפואה הפרטית בעיקר לכאלה שלא יכולים להרשות את זה לעצמם, ואם תבחרו לרכוש את השירות של מדיקר לבני הזוג או לכל המשפחה המחיר בכלל יהפוך למגוחך, אבל הדבר הגדול באמת שמדיקר עושה, זה להחזיר את זכות הבחירה ללקוחות שלה.

לתת להם אפשרות לבחור ללכת למומחה גם אם הוא לא מקבל מטופלים מהקופה שלהם, או ללכת לעשות בדיקה במכון אחר, טוב יותר, ולא בזה שהקופה מעדיפה. לבחור לקבל רפואה טובה יותר, בלי לקרוע את הכיס שלהם.

מדיקר – זמינות, איכות ונוחות.

נמאס לכם לחכות חודשים לרופא מומחה? הכירו את מדיקר.
פיתרון חדשני שישנה עבורכם את כללי המשחק ויאפשר לכם טיפולים ברמה הגבוהה ביותר!

רוצים לשמוע על הכל לפני כולם?

הרשמו לניוזלטר שלנו

כתבות מומלצות