איתי סגל

איתי סגל

תחקירן ראשי
מומחה בתחום הביטוחים והבריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

שיטת מצליח: כך חברות הביטוח הכניסו לכיסם מיליארדי שקלים על חשבונכם!

הממשלה מעבירה רפורמות, חברות הביטוח לא מיישמות, ואתם ממשיכים לשלם. מי הם קורבנות הביטוח של השנים האחרונות ואיזה הטבות הסתירו מכם, המבוטחים?

נתחיל בנתון מצמרר – בדיון על כשל הסנכרון בשוק הביטוחי שנערך בוועדת הכספים של הכנסת, הציגה רשות שוק ההון כי 22% מהמבוטחים בביטוח תאונות אישיות ו- 28% ממבוטחי החיים משלמים על פוליסות כפולות.

בסה"כ על פי אתר "הר הביטוח" הממשלתי נמצאו 6.5 מיליון כפילויות בביטוח!

יו"ר הוועדה: "מיליארדים בוזבזו בשל כפילויות, יש לבחון הוזלה במחירי הביטוח".

(הנתונים נלקחו מאתר "הכנסת")

איתי סגל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
מרץ 5, 2021

המבנה הארגוני, הקולות הזועקים והמבוטחים שכספם לא יחזור לעולם. האמנם?

כשמסתכלים על המבנה הארגוני של חברות הביטוח והסוכנויות המשווקות, מדובר במבנה קצת מצחיק. לא מצחיק עבורנו המבוטחים כמובן, כי אנחנו הנפגעים, אולי בעיניהם.המון אנשי מכירות, המון שירות לקוחות, המון רפרנטים ורפרנטיות שיודעים ויודעות לעזור בהפקת פוליסה חדשה בצורה מהירה ויעילה. אך מה עם ביטול פוליסות כפולות שהוציאו לציבור המבוטחים מעל ל- 4 מיליארד שקלים?   מישהו דאג לזה? טוב, נחזור לזה אחרי זה.

רפורמות חדשות עוברות מכל עבר, שינויים והוזלות מחירים, אך מי הם המבוטחים שעדיין משלמים כפל ביטוחי ואיך ייתכן שהם עדיין לא מודעים לכך?

"אנשי הביטוחים הכפולים" כפי שכינו את אותם המבוטחים בעבר, יכולים להיות כל אחד מאיתנו. השכן ממול, המבוגר החביב באוטובוס או מנהלת תיק ההשקעות שלכם בבנק.
פוליסת ביטוח כפולה יכולה להיעשות על ידי איש מקצוע שלא בדק לעומק את תיק הביטוח הקיים שלכם לפני שביטח אתכם בשנית עבור פוליסה חופפת. זה קיים בפוליסות הבריאות, בפוליסות החיים במידה רבה, וכמובן – פוליסת התאונות אישיות שבקרוב תעבור רפורמה חדשה שתשנה את חוקי המשחק.
והמבוטחים לא מודעים לכך? כמובן שלא. פוליסה חופפת יכולה להיות ברורה בבדיקה קצרה וגם יכולה להסתתר בדפי הפוליסות הקודמות שנעשו לכם ורק בבדיקה מעמיקה להימצא. פוליסות כפולות מוציאות אלפי שקלים בשנה למבוטח הסביר ואף יותר במקרים מצערים שנתקלנו בהם לאחרונה.

אז איך תנצחו את המערכת?

תראו, לקבל החזר עבור התשלומים הכפולים ששילמתם במבחן התוצאה פחות קורה. יצרנו קשר עם גופים פיננסים מהגדולים במשק הישראלי כדי להביא את המחדל לפתרון, ואלו הם הדברים -עד סוף חודש אפריל 2021, כל מבוטח פרטי בישראל בין הגילאים 27-69 אשר מחזיק בפוליסות בריאות, חיים ריסק, חיים למשכנתא או תאונות אישיות זכאי לניתוח תיק מקיף הכולל:
– ניתוח תיק מקיף ללא עלות וללא התחייבות
– איתור כפילויות וביטולם
– סקר מחירים אל מול כל החברות הביטוח בישראל להוזלת העלויות הקיימות
– דו"ח ניתוח מקיף ישירות למייל שלכם
הבדיקה מתבצעת אל מול גורם מוסמך בשילוב תוכנות מתקדמות להשוואת מחירי הביטוח אל מול מחירי השוק והדפסת הפוליסות הקיימות לאיתור כפילויות וביטולם.

ענו על שאלון ההתאמה וגלו תוך פחות מ-2 דק' האם גם אתם משלמים פוליסות כפולות והאם ניתן להחזיר את הכסף בחזרה לכיס שלכם ולא לכיסם של חברות הביטוח!

גלו תוך פחות מ-2 דק' האם אתם משלמים פוליסות כפולות?

נכון לתאריך 05/03/2021 ניתן לבצע בדיקת זכאות להוזלה.