שמענו

שיטת מצליח: כך חברות הביטוח מכניסות מיליארדי שקלים על חשבונכם!

איתי סגל
22 במרץ 2021

לאחר שנים של תשלום מעל 300 ש"ח בחודש על ביטוחים פרטיים מגלים מיליוני ישראלים
(בני 28-65) כי שילמו על ביטוחים יקרים ואף כפולים בזמן שיכלו לחסוך בעלויות בעשרות אחוזים בעקבות רפורמות מהפכניות של משרד האוצר בתחומי ביטוחי החיים והבריאות הפרטיים.
כפל ביטוחים, אל תגידו "לי זה לא יקרה" בהזדמנות זו תגלו הכל על הרפורמות של משרד האוצר ואיך גם אתם תוכלו לחסוך כבר עכשיו בעלויות ולשפר את תנאיי הכיסוי!

שיטת מצליח
תשלומי ביטוח מופקעים בעקבות שיטת מצליח - בדקו הוזלה!

כפל ביטוחים בשיטת מצליח

ייתכן וכבר שמעתם בעבר את צירוף המילים "כפל ביטוחים", אך אינכם בטוחים האם המושג תקף גם במקרה שלכם. מדובר במצב בו מבוטח משלם פעמיים על ביטוח, אך בפועל מקבל את כספי הביטוח רק על אחד הביטוחים שעשה.

כיום ישנם בממוצע כ-6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוחי אשר מסתכמים לסכומי עתק של מעל 3.5 מיליארד ש"ח בשנה היוצאים מכיסם של המבוטחים וכנראה לעולם לא יחזרו.

במידה ואתם משלמים על ביטוח בריאות פרטי, ביטוח חיים או ביטוח חיים למשכנתא, ביטוח תאונות אישיות או סיעודי – בדיקת הוזלת הביטוחים הפרטיים על בסיס הרפורמות של משרד האוצר רלוונטיות עבורכם ומכילות סיכוי רב להוזלה משמעותית של מאות עד אלפי שקלים!

שימו לב: בדיון על כשל הסנכרון בשוק הביטוחי שנערך בוועדת הכספים הציגה רשות שוק ההון אילו סוגי ביטוחים מכילים הכי הרבה כפילויות, והנה הנתונים המרכזיים שהתגלו:

מקור: משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור

דו"ח מבקר המדינה והנתונים שהתגלו

לפי דו"ח מבקר המדינה לשנת 2020 נמצא כי בשנת 2018 כ-63.7% מסוכנויות הביטוח המשווקות ביטוחי בריאות לציבור המבוטחים קיבלו מעל 90% מהעמלות בגין מכירת ביטוחי בריאות משתי חברות ביטוח ויותר (ביטוחים כפולים).

למעשה, אותרו תחומי ביטוחי החיים והבריאות כתחומים המובילים את תופעת "יוקר הביטוחים" ו"כפל הביטוחים" כך שלמעשה סוגי הביטוחים הללו הפכו לפרה החולבה של חברות הביטוח ונמכרו ללא הרף כמעט ורק למטרות רווח של חברות הביטוח.

התאמתך לחיסכון בתעריפי הביטוחים מותנת במספר פרמטרים, לדוגמא קבוצת גילך.
ניתן להתחיל את בדיקת הזכאות להוזלה משמעותית של הביטוחים הפרטיים ניתן להתחיל באמצעות בחירת קבוצת גילך.

הבדיקה חינמית והסיכוי להוזלה משמעותית גבוה מאוד לבני 28-65 שמשלמים מעל 300 ש"ח בחודש.

האם קיים אצלי כפל ביטוחים?

בחר את קבוצת גילך לביצוע בדיקה

רגע, לפני שאתם עוזבים!

בטוחים שאינכם זכאים להוזלת הביטוחים?
חסכנו למעל 13,051 ישראלים את הביטוחים!

סומכים על סוכן הביטוח שלכם?
זה בסדר גמור, הבדיקה אינה מבצעת שום שינוי בפוליסה!

בדקו הוזלת ביטוחים בטופס מאובטח