רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

שיטת מצליח: כך חברות הביטוח מכניסות מיליארדי שקלים על חשבונכם!

איתי סגל
22 במרץ 2021

משרד האוצר בצעד חסר תקדים חוקק רפורמות (2) עוצמתיות שנועדו להטיב עם ציבור המבוטחים ולחזק את כוחם מול חברות הביטוח. את חברות הביטוח? זה לא באמת מעניין.
מהם עיקריי השינויים מהרפורמות של האוצר? כיצד תוכלו לנצל את ההטבות ולהוזיל גם אתם אל עלות הביטוחים שלכם? גלו הכל בכתבה.

לבדיקה מהירה ומיידית של כפל ביטוחים והוזלת תיק הביטוח לחצו כאן

כפל ביטוחים - שיטת מצליח או מציאות מקרית?

הנתון הבא יעשה לכם סדר:
לפי דו"ח מבקר המדינה לשנת 2020 נמצא כי בשנת 2018 כ- 63.7% מסוכנויות הביטוח המשווקות ביטוחי בריאות לציבור המבוטחים קיבלו מעל 90% מהעמלות בגין מכירת ביטוחי בריאות משתי חברות ביטוח ויותר (ביטוחים כפולים).

בנוסף, נרשמו בישראל כ6.5 מיליון מקרי כפל ביטוחים המגיעים לגובה של 3.5 מיליארד ש"ח בשנה שמבוזבזים ללא סיבה.

בעקבות המגמה המצמררת, חוקק משרד האוצר רפורמות (2) בביטוחי החיים והבריאות הפרטיים שנועדו להגן את המבוטח אל מול חברות הביטוח ולחזק את ידו באמצעות כלים מהפכניים.

ביטוחים אחידים, מחשבון השוואת מחירים, עדכון הביטוחים בכל שנתיים, עדכון תוחלת החיים ועוד מספר פרמטרים עוזרים לציבור המבוטחים להשיג תנאים טובים הרבה יותר.

בדיקת הזכאות תלויה במספר גורמים, לדוגמא קבוצת גילך, הגילאים הרלוונטיים לבדיקת ההוזלה הינם 28-65, כ- 12,918 ישראלים ביצעו את הבדיקה, היא לוקחת כ- 2 דקות, להתחלה בחרו את קבוצת גילכם.

שוחחנו הבוקר (יום שלישי) עם יאיר (56) מרמת גן ואלה דבריו:
"אשתי ואני היינו בקשר עם חברת הביטוח ארבע פעמים בשנה האחרונה, מעולם הם לא טרחו לציין את רפורמת האוצר ומעולם לא הוזילו לי את הביטוח. הייתי על סף דמעות כשגיליתי שהוצאתי מאות שקלים מיותרים מדי חודש, היה עדיף שאתרום את הכסף וזהו! בזכות הבדיקה של צוות המערכת הצלחנו להוזיל את עלויות ביטוחי הבריאות שלי ב-37% מדי חודש (!), אצל אפרת אישתי אמנם לא הצלחנו להוזיל את עלויות הביטוח אך היא קיבלה שיפור משמעותי בתנאי הפוליסה הקיימים שלה ללא תוספת כספית. לא להאמין."

בדיקת הזכאות תלויה במספר גורמים, לדוגמא קבוצת גילך, הגילאים הרלוונטיים לבדיקת ההוזלה הינם 28-65, כ- 12,918 ישראלים ביצעו את הבדיקה, היא לוקחת כ- 2 דקות, להתחלה בחרו את קבוצת גילכם.

נציגה

האם יש לי ביטוחים כפולים?

בחר את קבוצת גילך לביצוע בדיקה