רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

שיטת מצליח: כך חברות הביטוח מכניסות מיליארדי שקלים על חשבונכם

איתי סגל
22 במרץ 2021
הממשלה מעבירה רפורמות, חברות הביטוח לא מיישמות ואתם ממשיכים לשלם. איך ניתן לממש את ההטבות ולהוזיל את העלויות? המשיכו לקרוא.

בדיון על כשל הסנכרון בשוק הביטוחי שנערך בוועדת הכספים הציגה רשות שוק ההון כי 22% מהמבוטחים בביטוח תאונות אישיות ו-28% ממבוטחי ביטוחי החיים משלמים על פוליסות כפולות.
ובסה"כ על פי אתר "הר הביטוח" הממשלתי נמצאו 6.5 מיליון מקרים של כפל ביטוחים.
יו"ר הוועדה: "מיליארדים בוזבזו בשל כפילויות, יש לבחון הוזלה במחירי הביטוח".

לבדיקה מהירה ומיידית של כפל ביטוחים והוזלת תיק הביטוח לחצו כאן

נלקח באדיבות מאתר "הכנסת"

שנת 2020 מאחורינו, גם בשנת 2021 נמשיך לשלם ככה? התשובה היא לא

בשנים האחרונות (2016 לביטוחי בריאות, 2019 לביטוחי חיים) חוקקו רפורמות ממשלתיות ע"י משרד האוצר אל מול חברות הביטוח. הרפורמות נועדו להטיב עם ציבור המבוטחים ולחזק את כוחם אל מול חברות הביטוח דרך שיפור התנאים והוזלת העלויות, אבל, חברות הביטוח מציעות את הפוליסות החדשות ללקוחות חדשים, הלקוחות הישנים יצטרכו לדרוש את העדכון וההוזלה!

מה הם השינויים ברפורמות? מדוע אינכם מעודכנים? 
המשיכו לקרוא וקבלו את כל הפרטים.

מעוניינים לבצע כבר עכשיו בדיקה מיידית למציאת כפל ביטוחים והוזלת הביטוח?
באמצעות לחיצה על כפתור קבוצת גילך ניתן להתחיל את הבדיקה, היא לוקחת 2 דקות והתוצאות הן מיידיות.

יש דופק? אין תירוצים! השינויים בסקטור ביטוחי החיים:

על פי נתונים רשמיים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס), בשנת 2014 תוחלת החיים של אזרחי ישראל עמדה על גיל 80.3 לגברים ו- 84.1 שנים לנשים הישראליות.
רשות שוק ההון הכפופה למשרד האוצר עדכנה לאחרונה את לוחות התמותה בישראל וגילתה כי תוחלת החיים עלתה באופן משמעותי (בעיקר אצל נשים) בעקבות שיפור המדע והטכנולוגיה בעולם בכלל ובישראל ובפרט.

שורה תחתונה – מגיעה לזכאים הוזלה משמעותית בעלות הפרמיה של ביטוחי החיים.

הנתונים נלקחו מאתר "הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה"

רוצים לדעת כמה כסף תוכלו לחסוך על ביטוח החיים שלכם?

ללא תקרות כיסוי ועם סכומי פיצוי אסטרונומים: אלה הם ביטוחי הבריאות המחודשים!

מפתיע אמנם לגלות, אבל כ-87% מהביטוחים בקופות החולים מנוצלים על ידי המבוטחים. לעומת זאת, כשזה מגיע לביטוחים פרטיים, רק 39% אחוז מהביטוחים מנוצלים. כלומר, אם יש לכם ביטוחים פרטיים, רוב הסיכויים שכבר היום אתם משלמים יותר מדי ומקבלים פחות מדי.  
נלקח באדיבות מדוח מבקר המדינה 2020 (אסדרת שוק ביטוחי הבריאות המסחריים)

השינויים בסקטור ביטוחי הבריאות:

– פוליסה אחידה לביטוח ניתוחים, טיפולים חלופיים, והתייעצות עם רופאים מומחים.

פוליסות הניתוחים בחברות הביטוח אינן אחידות, ולמבוטחים אין אפשרות להשוות בין מחירי המוצרים השונים. כיסוי אחיד לניתוחים מפשט את המוצר, מעודד תחרות מצד חברות הביטוח על מחיר הפוליסה ועל השירות למבוטח ומגדיל את יכולת המיקוח של הצרכן.

– מתן אפשרות לרכוש בנפרד כיסויים ביטוחיים.
חברות הביטוח משווקות מוצרי ביטוח בחבילות ביטוח, הכוללות מספר כיסויים ביטוחיים יחדיו תוך הצגת סך העלות הכוללת של החבילה בלבד. הצרכן מחויב לרכוש כיסויים ביטוחיים שונים שאינם בהכרח קשורים לכיסוי אותו הוא ביקש לרכוש מלכתחילה. במסגרת הרפורמה נקבע כי צרכן יוכל לרכוש כל פוליסה בנפרד, ללא תלות בפוליסות אחרות, וזאת לאחר שהוצגה לו העלות של כל כיסוי בנפרד.

– כיסוי מתעדכן לאורך שנים.
קביעת תנאי ביטוח מראש לטווח ארוך אינה משרתת את המבוטח שכן חברות הביטוח לא לוקחות בחשבון את השינויים הטכנולוגיים והמדעיים בתחום הרפואי ולכן עלותם גבוהה. ברפורמה נקבע כי ביטוחי הבריאות המשווקים לצרכנים יתחדשו מדי שנתיים מאליהם, לכל משך חיי המבוטח ויתעדכנו בהתאם להתפתחויות בתחום.

שורה תחתונה – מגיע לזכאים לרפורמה שיפור משמעותי בתנאי הפוליסה ובחלק ניכר מהמקרים גם הוזלה משמעותית למחזיקי פוליסות הבריאות.

נגן וידאו

 (חלק מהנתונים נלקחו באדיבות אתר משרד האוצר)

נציגה

האם קיים אצלי כפל ביטוחים?

בחר/י את קבוצת גילך לביצוע בדיקה