רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

רפורמת החיים של האוצר: חיסכון של אלפי שקלים בביטוח החיים והמשכנתא

איתי סגל
4 במאי 2021

אם אתם בין גילאי 25-55, סיכוי גבוה שאתם משלמים אלפי שקלים לשווא על ביטוחי החיים והמשכנתא. בזכות אישור סופי של רפורמת משרד האוצר, מאות אלפי ישראלים אותרו כזכאים להוזלה משמעותית בתעריפי הביטוחים – ההוזלה אינה אוטומטית, המבוטחים יצטרכו לדרוש אותה דרך בדיקת זכאות.

Untitled design (2)

במידה ותמצאו זכאים להוזלה לפי הרפורמה של האוצר תוכלו לחסוך אלפי שקלים בחודש ולהשקיע אותו בתבונה בדברים שבאמת חשובים כמו תשלום חשבונות הבית, תשלומי המשכנתא או אפילו חופשה בחו"ל, במיוחד בתקופה מאתגרת כמו זו המשמעות של חיסכון כספי היא עצומה למשפחות בישראל.

סוף סוף האוצר חוקק רפורמה כה חשובה, כדאי לכם לנצל אותה ולחסוך כך כסף רב שכרגע עובר ישירות לכיסי חברות הביטוח ללא סיבה.

למה משרד האוצר חוקק את הרפורמה?

במשך עשרות שנים נגרם עוול רב לאזרחים מכיוון ששוק ביטוחי החיים והמשכנתא היה פרוץ לחלוטין – סוכני ביטוח עשו כל שעולה על רוחם וגרמו לכפלי ביטוחים, דוחות על תלונות של אזרחים שרק הולכים וגדלים, ובאופן ברור:

עבדו על האזרחים בעיניים כדי להגדיל את עמלות המכירה.

דו"ח מבקר המדינה קבע מפורשות שיש לבצע רפורמה מקיפה בתחום הביטוחים הפרטיים בכלל, ובפרט  בביטוחי החיים והמשכנתא זאת בשל העובדה ש-28% ממקרי כפל הביטוחים משוייך לביטוחי החיים!

בדיקת זכאות לחיסכון משמעותי בביטוח החיים והמשכנתא תלוי במספר גורמים, למשל קבוצת גילך. ניתן להתחיל בדיקה זו כפי שעשו 18,264 ישראלים, הבדיקה לוקחת דקה ונעשית ללא עלות כלל. התחל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך.

מה הרפורמה נותנת לי?

  • הוזלה בשיעור ממוצע של 30% בביטוחי החיים
  • עדכון פוליסה כל שנתיים
  • מחשבון עצמאי שבו ניתן לחשב כמה אתם אמורים לשלם על ביטוח החיים
  • השוואת מחירים פשוטה בין חברות הביטוח השונות
  • הגנה על הצרכן (אתם) ושמירה על האינטרסים שלכם

כמה תוכלו לחסוך?

החיסכון יכול להגיע לאלפי שקלים בשנה –  מדובר בסכומי כסף משמעותיים שמשפיעים על כלכלת המשפחה. מאז החלה הרפורמה, מעל 300,000 ישראלים כבר עדכנו את התעריפים ומשלמים עשרות אחוזים פחות על הביטוח.

איך אוכל לבדוק את זכאותי?

כל שאתם צריכים לעשות זה למלא את השאלון הקצר כאן באתר, ובסיום השאלון תקבלו הערכה לגבי זכאותכם להוזלה (סיכויים של מעל 90%).

במידה ותמצאו כזכאים ייצור איתכם קשר גורם מגוף מוסמך להמשך ביצוע בדיקת הוזלה לביטוחי החיים והמשכנתא של משפחתכם (הבדיקה רלוונטית בעבור בני הגילאים 28-55)

הסיכויים להוזלה בביטוח החיים גבוהים מאוד והבדיקה מתבצעת ללא עלות ולוקחת דקה.
השאלון מאובטח ופרטי ופרטיכם ישמשו לבדיקת זכאות בלבד בזמן אמת ובתוך מספר דקות תדעו האם תוכלו לחסוך בתעריפי הביטוחים.

נציגה

הוזלת ביטוח החיים והמשכנתא

בחר את קבוצת גילך כדי לבדוק זכאות