רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

תוחלת החיים עלתה, מחירי הביטוח ירדו

איתי סגל
28 במרץ 2021

הרפורמה שעשתה מהפך בעלויות הביטוח – בטח שמעתם בתקופה האחרונה על שינויי רפורמות בסקטור ביטוחי החיים, ביטוחי הבריאות והתאונות האישיות וייתכן שכבר קראתם כתבות דומות בעבר בנושא.

החלטנו להעמיד את הדברים על סדרם ולספר לכם בנקודות ברורות ומאומתות במה בדיוק מדובר והאם אתם זכאים להוזלות תעריפי ביטוחים קיימים בעקבות השינויים האחרונים הבאים עלינו לטובה.

חברות הביטוח וכסף ישראלי

ההסבר הבא תקף למבוטחים פרטיים בין הגילאים 25-71 המחזיקים בפוליסות חיים או חיים למשכנתא, פוליסות בריאות או ביטוח תאונות אישיות.
מיד לאחר מכן נבדוק את זכאותכם להוזלה של עד 56% בתשלומי הביטוח החודשיים שלכם !

מהם עיקרי הדברים?

סקטור החיים – בסקטור ביטוחי החיים היו מספר שינויים משמעותיים בזכות הרפורמה שעברה ב-2019.
השינוי המרכזי חל בעקבות עדכון תוחלת החיים של אזרחי ישראל על ידי רשות שוק ההון הכפופה למשרד האוצר.

מה שעדכון תוחלת החיים אומר בפשטות הוא שבעקבות שיפור הטכנולוגיה והתקדמות הרפואה, אזרחי המדינה חיים בממוצע עד גיל מבוגר יותר מבעבר (במיוחד הנשים הישראליות).
ועל כן, במידה ואתם בעלי ביטוח חיים ייתכן כי אתם זכאים להוזלה משמעותית בתעריפי ותנאי הביטוח.

סקטור הבריאות
– בשנת 2016 פוליסות הבריאות עודכנו לאחר אישור הרפורמה והתבצעו מספר שינויים העובדים לטובת ציבור המבוטחים.
בין השינויים צפוי שיפור בתנאי הפוליסה ללא עלות כספית, ולפעמים אף הוזלות של עשרות אחוזים בתשלומי הפרמיה.

נוסף מחשבון להשוואת מחירי ביטוחי בריאות כדי להגביר את התחרותיות בשוק ובכך להוזיל את מחירי הביטוח אותם אנו משלמים ונוצרה פוליסה אחידה לביטוח ניתוחים, טיפולים חלופיים והתייעצות עם רופאים מומחים.

עניין איחוד הפוליסות הוא חלק מעניין, סעיף זה התווסף לרפורמה משום שפוליסות הבריאות הקיימות אינן אחידות ולמבוטחים אין אפשרות להשוות בין מחירי מוצרי הביטוח השונים בין החברות ולקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר והמתאימה ביותר עבורנו.

חשוב לציין כי אנו מביאים עבורכם את עיקרי הדברים, אך ישנם עוד מספר שינויים שאת זכאותכם ניתן לגלות רק לאחר ניתוח מקיף פרסונלי של התיק הביטוחי שלכם.

זכאות להוזלת ביטוחי החיים והבריאות תלויה במספר גורמים, מעל 14,024 ישראלים כבר ביצעו את הבדיקה, זה לוקח 2 דקות והתוצאות מיידיות. התחל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך:

התהליך הוא בדיקת זכאות בלבד, לא יתבצע שום שינוי בפוליסה עצמה.

נגן וידאו

אז איך בדיקת הזכאות מתבצעת ?

פורטל "שמענו" הדוגל בצרכנות חכמה יצר שיתוף פעולה עם אנשי המקצוע והגופים הפיננסים הגדולים במשק הישראלי אשר מציעים ניתוח תיק ביטוחי ללא עלות וללא התחייבות לגולשי פורטל שמענו.

בבדיקה תקבלו דו"ח מפורט אשר ישקף לכם את תוכלת התיק הביטוחי שלכם,
אופציות להוזלת תעריפי הפרמיה באמצעות השוואת מחירים בין החברות המובילות וכמובן תעודכנו כיצד ניתן לשפר את תנאי הפוליסות הקיימות מבלי להעלות את המחיר.

אתם המבוטחים לא צריכים יותר לדאוג שמא אתם משלמים על ביטוחים כפולים, עכשיו ניתנת לכם האפשרות לבצע בדיקת זכאות להוזלת ביטוחי החיים והבריאות שלכם ומציאת כפל ביטוחים ללא עלות.

זכאות להוזלת ביטוחי החיים והבריאות תלויה במספר גורמים, מעל 14,024 ישראלים כבר ביצעו את הבדיקה, זה לוקח 2 דקות והתוצאות מיידיות. התחל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך:

נציגה

בדקו זכאות להוזלה ב-2 דקות

בחר את קבוצת גילך כדי לגלות